Visszajelzés Sütemény a sötétségből - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. foresttom

    foresttom Járnitanuló

    -BombadilToma- kedveli ezt.
  2. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    ez jó ötletnek tűnik! köszönöm
     
    genka53, -W-595-, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  3. januar51

    januar51 Utánpótlás-írogató

    Köszi,és azt hiszem igazad van,nem érdemes nagyon belebonyolódni. Januar51 118/372
     
    genka53, ildiko44, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  4. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene



    xDxDxDxDxD
    Ugyanezt érzem. Szerintem nem fog nekik összejönni ez a sok event...
    25 perce olvasom,értelmezem (nincs ennyi időm!!! --- minden tiszteletem a moderátoroké), és egyelőre sötétben tapogatózom, főleg, hogy fáradt vagyok, és egy csomó infó be sem megy, és ötször kell elolvasnom...Jézusom...
    Panaszkodtam valaha a sima ültetős eventekre? o_O Kérem vissza xDxDxD:wuerg:
     
    Domos52, maszilva, -kesudió- és 20 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezek + dekorációk;) Ami a felhőhöz kell... megkapjuk ;)
     
    ildiko44 és kanzlerviki kedveli ezt.
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Teljesen igazat adok neked, én is így érzek a tegnapi bukta miatt.Kedvem sincs olvasgatni az even ismertetőket sem.Majd be be nézek.Ha lesz kedvem ültetek, ha nem, akkor annyi.A játék iránti kedvem alább csappant.
     
    maszilva, genka53, -kaktuszable- és 16 más kedveli ezt.
  7. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok! Délben kerültem géphez, akkor elolvastam a kiírást, melyből alig értettem meg valamit azonkívül, hogy összetett és nem tudom követni. Jöttem a csevegőbe, olvastalak Titeket, majd újra a kiírást és lassan kezdett derengeni. A csevegőt folyamatosan olvasom az event kezdetéig, addigra általában összeáll a kép bennem, hogy mit és hogyan. Szerintem ma mindenki kicsit elkeseredett a tegnapi esett miatt, erre jött ma ez az összetett és ez még rátett egy lapáttal a tegnapira, így nem csodálom a sok zohorálást, kérdezést. Amennyiben most egy egyszerű, termesztős, beadagolós event jönne, nagyon sok gazda meg sem szólalna, de ez a holnapi, az egymásra épülésével is bonyolítja és elkedvetlenít sok játékostársat.
    20 órás fákkal, vadaskertekkel várom a kezdést és talán egy területnyi növénnyel. Kezdem a szaporítást, termelem majd az e.növényt és közben remélhetőleg szépen megvilágosodik az event menete. Benne van a pakliban, hogy nem úgy jönnek a dolgok, mint elképzeltem, akkor meg vagy abbahagyom, nem fog összedőlni a világ, vagy kisilabizálom, hogy hogyan lehetne mégis megcsinálni, befejezni.
    Megjegyzem, hogy majdnem a kezdetek óta játszom, voltak, vannak, mint most is és lesznek is mélypontok, hullámvölgyek a játékban és a játékhoz való hozzáállásomban, ennek ellenére kezdem, de már nem fog idegesíteni, ha nem fogom tudni befejezni, vagy, ha a saját döntésem alapján abbahagyom.
    Köszönet Kukorinak, Tomának, ( és még néhány játékosnak),a Moderátoroknak, hogy számtalanszor megvilágosították számomra a leírások tartalmát, s ezzel új erőt adtak a játék folytatásához! :)
    Kívánok Mindenkinek további jó játékot, kevés bosszúság és idegeskedés mellett! :)
     
    maszilva, -kesudió-, Kotkoda64 és 22 más kedveli ezt.
  8. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia, igen, szeretném kivenni a tojást is.
    A 6. szintnél mégis a 2 banyatanya fejlesztést veszem ki, nem létezik, hogy többszáz átokládában ne legyen néhány játékra jogosító érme...de a 10 FA-ért vásárolható fejlesztést nem áll szándékomban megvenni, így amit csak ebből az eventbl ki tudok venni, kiveszem.
    Amit meg fogok csinálni:
    1.sz.: csoki+vanília ( itt 1 érme)
    2.sz.: csoki+eper
    3.sz.: csoki (itt 1 érme)+vanília
    4.sz.: csoki+vanília
    5.sz.:vanília+eper (itt 2 érme)
    6.sz.: csoki+ eper
    7.sz.: csoki+ eper
    8.sz.: csoki+ eper
    9.sz.: csoki+ vanília
    10.sz.: vanília+ eper
    11.sz.: csoki+ vanília
    12.sz.: csoki+ vanília
    Ez 10-10-10 malomtermék. 18800 gaz, 880 fiola, 760 flakon.
     
    Domos52, ulmo12, genka53 és 14 más kedveli ezt.
  9. julinéni44

    julinéni44 Járnitanuló

    Én nem értem az egészet, ez nekem már nem játék, azt hiszem kihagyom az egészet, túl bonyolult, a játék nálam nem idegeskedést jelent, nagy kár.
     
    parasztfalva, Kotkoda64, Fuhur és 9 más kedveli ezt.
  10. katasok

    katasok Járnitanuló

    4 eventismertető lenne, de én csak kettőt találok a Boszorkánytanya és a süteménya sötétségből. Szeretnék megkérni valakit sziveskedjen már belinkelni a másik kettőt. Előre is köszönöm
     
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Eddig 2 ismertető látott napvilágot.

    A további ismertetők később érkeznek.

    Javaslom, tekintsd meg hozzá az október havi naptárt. Ott az ütemezés tervezete látható.
    Ezen a linken elérhető, ha rákattintasz a zöld színű szövegre:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/eventnaptár-2018-október.17148/
     
    genka53, csopke1, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  12. ketke

    ketke Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Készítettem egy táblázatot a beadandókról és a nyereményekről darabszámmal, a beadandókat kategorizálva. Szabad ezt megosztanom? (excel tábla)
     
    ulmo12, genka53 és inanna11 kedveli ezt.
  13. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Sziasztok!:)
    Szeretnék segíteni annak, akinek még kicsit homályos a dolog. Remélem segítségre lesz ez.:)
    A lényeg saját szavakkal;):

    A 3 fincsi süteményből 2-t kell felszolgálni az asztalra.(csoki,vanília,eper)
    Maga, a süteményhez pedig 5-t dolgot kell beadni.(malomtermék és egyebek)
    Ezt kell 12-szer elvégezni!;)

    A malomtermékhez pedig szokásosan kell az eventnövény és a felreppenő.​

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 3.10.18
    Domos52, csio70, ERzsike2011 és 31 más kedveli ezt.
  14. kanzlerviki

    kanzlerviki Törzsjátékos

    Köszönöm, efölött elsiklottam az elején, leginkább a beadandókra koncentráltam. :oops:

    Megterveztem az útvonalat, ami szerint haladok majd, ha minden kiszemelt feladatot teljesítek, akkor 18330 növény, 792 fiola és 798 flakon szükséges. Nem kis mennyiség, most jól jönnének a tegnap elpörgetett lehetőségek, hátha...
    A piacom még viszonylag csendes, bár az állatok rohamosan fogynak, érdemes előre tervezni a nem csekély beadandó miatt!
    Szia! Nem érdemes ezen idegeskedned, bonyolultabbnak tűnik, mint amilyen valójában.
    A felhő megszerzéséhez csak 8 pályát (szintet) kell teljesítened, szintenként pedig 2 neked tetsző sütistandot felépítened.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.10.18
    SzilvaG, taga1, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én is így jártam:wuerg: Aztán újra olvastam... értelmeztem... 8)
    Aztán újra olvastamxDxDxD
     
  16. kanzlerviki

    kanzlerviki Törzsjátékos

    Notesszel a kézben rohangáltam az eventismertető és farm között, kiderült, hogy súlyos nyuszihiányban szenvedek (sokat fogyasztottak az anakondáim, úgyhogy mostantól koplalásra fogom őket), a többi megvan, de még pár ilyen mennyiség és az egerek is éhezni fognak a pajtámban (bár valószínűleg most őket is piacra dobom, mivel egy sincs kínálatban belőlük;))
     
    Gio, kukori80, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Megpróbáltam elolvasni. Reménytelen. Így aztán erőből legyúrom. Mire elolvasnám vége lenne az eventnek.
    Mélységes részvétem a játékmesereknek. Egyedüli szórakoztatásuk a tevékenységükben ki is merült.
    Köszönjük ezt az eventet, volt már ilyen. Az is rossz volt, ez meg még rosszabb.
     
    emocy91, maszilva, -kesudió- és 21 más kedveli ezt.
  18. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Na azt hiszem itt és most elég az eventekből.
    Készülök, elmarad.
    Ma bedobnak 2 agyrémet, amit nem is értek első olvasatra. Milyen játék az ilyen? Persze biztosan bennem van a hiba.
    Termeljek egyszerre többfélét, minden földön mást, ha lehet, figyeljek erre is arra is. Na én meló után erre nem vágyom.
    Vagy csinálnak egyszerű és könnyen érthető eventeket izgalmas minijátékkal, vagy menjenek vele a csudába(csúnyább szó is jutott az eszembe, sajnálom :(. Nem fogom órákig végiggondolni mit is tegyek, arra nincs annyi időm.
    Időnként tényleg meg kell állni, mert megbolondul már a játéktól az ember, nemhogy szórakoztasson.
    El tudom képzelni ezekre most a lefokozott majomkirálynőt. Na abszolute nem hiányzana még az is.
     
    Domos52, maszilva, Marisoli és 24 más kedveli ezt.
  19. -tigris05-

    -tigris05- Törekvő

  20. szotyi7907

    szotyi7907 Junior szaki

    mindent leirnak de azt nem hogy mennyi felröppenö és mennyi növény fog kelleni vagy csak én nem látom a fátol az erdöt?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.