Visszajelzés Sütemény a sötétségből - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 20.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    HUHH ez jó gyorsan ment. Én ma a 4. pályát megcsinálom, és talán futja az 5. pálya egyik oszlopára.

    Havasi gyopárra 3 panni területen és egy a felhőbe= 84 felrepi. Többre számítottam így egy terület fa felét bontottam és helyére ment havasi, így talán arányban lesznek a felrepi mennyiségek.

    12h fákat és a havsai gyopárt is napi 2x aratom
     
    Ribiszke, ribizli4, imi010 és 5 más kedveli ezt.
  2. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Sziasztok:)

    Régen irtam ide ,mindenkinek sikeres eventet:) szép napot!!
     
    Ribiszke, -kaktuszable-, kovacstne és 5 más kedveli ezt.
  3. melike.85

    melike.85 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! az árnyfény körte az hol szerezhető be?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  4. interlala

    interlala Fórumlakó

    Üdv!
    Elvagyok kicsit kenődve, sajnos nem tudom fojtatni az eventett, mert nem tudok be adni éji barkát. Pedig nagyon tetszik , imádom, de ez van
     
    szellorozsa és enci2009 kedveli ezt.
  5. enci2009

    enci2009 Járnitanuló

    Szia! Én kibontottam az összes teliholdas és boszorkányos ládát. Volt benne több olyan dolog ami kisegített.
     
    Ribiszke, milanzs, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  6. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    VAlaki tudja mennyi növény kell ?:)

    most járok 9200 nál meddig menjek?:D
     
  7. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Úgy 25000-ig... :music:
     
    milanzs, -kaktuszable-, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  8. wallerm

    wallerm Fórum-zöldfülű

    Árnyfénykötéhez hogy jutok?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  9. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    azta paszta:D akkor mnég van mit csinálni..
     
  10. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen a válaszodat.... igazából a prémes szóval nem tudtam mit kezdeni... nem értettem, sok szleng szót használnak itt a fórumon, és nem mindig érthetőek , de így hogy elmagyaráztad, hogy a prémes automata az a prémium automatát jelenti, így már értettem is. Csakennyi lett volna...mindig tanul az ember :D

    Köszönöm szépen mégegyszer :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.10.20
  11. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia
    Az árnyfénykörte a Sőtétlő szentjánosbogár terménye, amely az Árnyfényműhelyben állítható elő.
    Teliholdas területen Jack boltjából váltható ki!
    Termény:
    Árnyfény körte

    [​IMG]

    Termény pajtaértéke: 2.245

    Árnyfényműhely
    Műhelyben nem megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db szentjánosbogártáp, 1 db sötétlő szentjánosbogár
    Szükséges szint: 3.
    Tárgy mérete: 2x2
    KépNévTulajdonságokÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]ÁrnyfényműhelyTermény: 1 db árnyfény körte
    Érési idő: 03:30 óra
    Tapasztalatpont: 225 TP
    Trágya mennyisége: 1 db
    nem megépíthető2019. januárJack boltjából korlátlan számban kiváltható.
    Szükséges:
    30 Sötétlő szentjánosbogár,
    900 Süvöl-tök,
    700 Alkonyi árnyvirág,
    600 Denevérvirág,
    500 Izzó gomba
    - Ólválogatásban szerepelt.
     
    -kaktuszable-, ribizli4, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  12. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Az eventnövény kész csak a felröppenők hiányoznak, főleg az üres flakon. Még csak a 4. pályánál tartok, de nem adom fel.
    Szép napot! Sok sikert mindenkinek!:)
     
    Ribiszke, Hahacska, Sárika555 és 7 más kedveli ezt.
  13. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Hurrá, végeztem! (nem kevés szupitrágya árán!) xDxDxD
    További jó munkát Gazdatársak! :)
     
    Ribiszke, Hahacska, Domos52 és 3 más kedveli ezt.
  14. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    1 party pöriből 1 db 24 órás 100%-os termésbónusz! Még jókor jött sokezer gaz kell!
     
    Nagyii58, Hahacska és Kuzdern kedveli ezt.
  15. hofizsu53

    hofizsu53 Utánpótlás-írogató

    Köszi! Ezt tudom! Hol röppenhet fel , de nem röppen!
     
  16. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szia, főfarm, szédült szántó, eventismertető azt írtad teleraktad a főfarmot fával, ezért nem kapsz ott felröpit. Oda növényt tegyél. Csak növény ad fiolát.
     
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia hofizsu53!
    Üres fiola növényből, üres flakon fákból és tenyésztésből (nem ólakból, hanem a tenyészházban!) reppenhet fel.
    Helye: főfarm, szédült szántó, erdei tisztás.
    A felreppenések gyakorisága alapvetően az érésidőtől függ, ezért a hosszú érésidejű növényt kell választani, melynek az alap érésidejét alkimista érésgyorsító termékekkel (piacon is vehető) le lehet vinni elég jól, hogy gyakrabban lehessen ültetni és aratni. Akár szupertrágyát is lehet használni gyorsításra, de ez esetben, ha csak felröppenő szerzés az elsődleges cél, akkor inkább 1*2-be, vagy 2*2 -be kell ülteti. Ha tudsz nemesített növénnyel nullázni, akkor meg komfortba kell vetni a magot.
    Nyerő dolog, ha van kinemesített hosszú érésidejű növényed. De ha nincs, és szupertrágyád sincs gyorsításra, akkor minimum 10-12 órás növényt ültess, az már ad.
    Itt, a Bónuszlexikonban találsz bónuszokat a farmmunkákhoz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/#post-907787
    Ez pedig az Eventsegédlet, amely, mint egy biblia, összefoglalóan tartalmazza az eventezési tanácsokat, trükköket, praktikákat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/
     
  18. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Én tegnap próbáltam meg egy játékos (ne haragudjatok nem tudom már ki írta talán Beko) ezt javasolta, hogy ha felröpi hiányom van, 2X2 be ültessek olyan növényt, amit már tovább fejlesztettem nemesítéssel. Nekem a rózsa volt, amit sikerült eddig ki nemesíteni csak a szupertrágya imádat ami hiányzik. Szóval ezt kell ültetni 2X2 be és szupertrágya, víz, trágya, és az érésnövelő az életelixír plusz az élet esszenciája amit meg eszek. Na és akkor nekem 50 perc alatt be érik a növény, és szinte 100 % al hozza a 44 felröpit. Ebből csináltam tegnap több kört mindhárom területen.
    Nekem ez segített , közel sincs a vége az eventnek, de sehol sem tartanék enélkül, mert 1X1 ben nem jöttek ilyen arányban.
     
    Ribiszke, Lejlus73, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  19. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Egy klasszikust idéztem,szabadon.
     
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon kedves tőled, hogy a jó tanácsot az én számba adod, de nem én voltam. Mindenesetre, köszönöm a megtisztelő bizalmat. :inlove:

    Annak nagyon örülök, hogy értően olvasod a tanácsokat, megfogadod és vissza is térsz, hogy beszámolj az eredményről.
    El sem hiszed, ez mennyire fontos.

    Olyan sokszor mondogatjuk magunknak, hogy az ilyen játékosokért érdemes a billentyűzetet "koptatni" és sokszor elismételni a tanácsokat. Mert hinni kell abban, hogy a mag jó földbe (is) hull'.
    Íme, te vagy most erre a jó példa. :)

    Veled örülök a sikerélményednek! :)
     
    ZitaGAZDA03, PalMa, Ribiszke és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.