Visszajelzés Sütemény a sötétségből - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 20.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! 11-ből semmi kristály, maradt a 7 darabocskám.
     
    magika és długa kedveli ezt.
  2. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Szia!
    Nagyon szépen köszönöm, hogy felhívtad a figyelmem az érésnövelőre. Nekem a liliomot sikerült eddig nemesíteni.
    Most azt ültetek és szépen haladok vele.
     
    Ribiszke, vica1961, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  3. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Szia!
    De örülök, hogy tudtam segíteni :) További sok sikert kívánok Neked !
     
  4. interlala

    interlala Fórumlakó

    Már megint én
    Nem tudom folytatni, nagyon dühös vagyok, az éji barka mi at, valaki azt írta nyissam ki a boszi csomagot de milyen és hol lehet azt meg találni, nem tudom csinálni , mért kérnek olyat amit szerintem sokan nem tudnak teljesíteni
     
  5. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Szia!

    Ezek szerint tényleg nem jól emlékeztem, de annyi mindent olvastam múlt éjjeleken a fejlődési taktikákról egy topikban, hogy ajajj,s a sok tanácsodat alapul véve, névre Te ugrottál eszembe :)
    Nagyon köszönöm a kedves szavaidat, igyekszem most ésszel játszani, és olvasni amit már a tapasztaltabb játékosok írnak, mert magam ,,kárán,, el lennék egy darabig látva feladattal. ( Ami így sem kevés :D )
    Két pici gyerek mellett sajnos volt két hosszú kihagyásom, fél éve tértem aktívan vissza, de most van úgy időm, hogy tényleg élvezettel és jó kedvvel tudok jönni ide minden nap. De ezek a nullázós történetek miatt nagyon bánom a kihagyásokat, mert ezek miatt sok minden nehezebben jut a kezembe, de ennek is van szépsége. :) Bár amikor csütörtök este olvastam, hogy egy játékos végzett az event növénnyel .... igen .... ezeket gyorsan el engedem, mert biztosan sokat kellett dolgozni ezért is anno, és meg érdemlik a jutalmukat azok, akik kitartóan viszik X éve a farmjukat.
    Még egyszer köszönöm :)
    Legyen szép estétek!
     
    PalMa, Ribiszke, GYuGYu1003 és 8 más kedveli ezt.
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt a fát ki tudod váltani Jack boltjából. Némi KK és turbó és hamar le tudod termelni azt a pár beadandót.
    A kép NEM nálad készült:
    upload_2020-10-23_18-44-38.png

    Továbbá nézz körül a ládáid között.
    Teliholdas éj II és III nevű ládákat keress. Azokban is lehet éji barka.

    Ne add fel, van még időd! Kérdezz, próbálunk segíteni!
     
    PalMa, jófarmerlány, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  7. interlala

    interlala Fórumlakó

     
  8. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Sziasztok, szép jó reggelt!

    Az evennél a 8. szintnél járok: 1 db 100 terménybónuszt sikerült pörgetnem, kicsit rózsáztam (nemesítés, sztrágya) én is a felröpikhez, A felhő bizti meg lesz, aztán megyek tovább, ha lesz hozzávalóm. Most a hiánytermésű fákat tettem ki, és mivel csak este leszek, akkor aratom Fabevételi 100% és Fabetakarítási +3-al. Így a pajta is telik jócskán, és felröpi is lesz. Mindezt a kriptamécses éréséhez igazítottam, mert az a szűk keresztmetszetem. Így abból is fánként 15 lesz aratva este :) (kkatával).
    Az alvilág sagához is meg lesz a zsetonom, mert a 9-es szint biztos meg lesz. Láttam néhányan elkeseredtek a sötét kristály miatt, nem kell aggódni, ahogy haladunk előre egyre több játék és esélyünk lesz, meg lesz ott is minden.
    Kitartást és jó játékot mindenkinek!
     
    PalMa, Hahacska, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  9. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    14 elkészült sütitoronyt csináltam eddig. Fiola miatt ültettem este hosszút, még nem ért be, azzal talán eljutok a felhőig. Ha nem akkor is ma meglesz, ezt gondolom. Utána sem állok meg, megyek amíg tudok. Tegnap pörgettem egy 100%-os bónuszt, meg rekeszbe raktam egy növény bevételit aranyba. Így haladtam elég jól. A +1-es még tart, mert pinkiztem. Így még azzal is haladok valameddig. Jó játékot mindenkinek. :)
     
  10. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Roppant cukik lettek ezek a rémsütemények, gratula a grafikusoknak. Nekem az utolsó előtti, szellemes a nagy kedvencem. :)

    Az event jól halad, már csak a legutolsó szinthez kell pár tucat fiola.
    Jó játékot mindenkinek!

    [​IMG]
     
    PalMa, Hahacska, katimami51 és 12 más kedveli ezt.
  11. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép jó reggelt Mindenkinek!
    Felhősor begyűjtve, szép lassan a végére érek. :) A bónuszok most elkerültek, de a felröpik miatt most úgyis lassabban haladok.
    További szép hétvégét Nektek! :)
     
  12. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Szép reggelt mindenkinek. Kicsit bánatos vagyok. 18 láda adott 1 darab kristályt. Mi lesz így?
     
  13. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Ma reggel meglett az 5. pálya.
    E-gaz van elég de felrepivel kerültem gondba, filolákkal, uh most már 2 területen megy a havasi gyopár és egy terület XXL fa.
    Estére talán összejön a 6. pálya ha a felrepik jól jönnek.
     
    Nagyii58 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szép reggelt Neked is :)
    Ne búsulj,a végére meg lesz az összes. Én pont így voltam anno a gyöngyökkel,és a végére majd nem annyi lett pluszba mint a beadandó volt .
     
    vihence, jófarmerlány, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  15. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Köszönöm a biztatást, kedves Tőled. Reménykedem, hogy meglesz.
     
    jófarmerlány, Ribiszke, soresne és 4 más kedveli ezt.
  16. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Nekem 13 láda 0 db-ot legutóbb :D
    Napi 5 dobálást tudok játszani, csak összejön valahogy majd, lehet majd a végén jobb araány lesz, még ugyis van 240h a végéig.
     
    mayamancs, Nagyii58, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A 9. sütis beadáson vagyok túl...a grafika nagyon tetszik...1 szerű nyugis event ez;)
     
  18. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Képzeljétek! 3 láda adott 1 kristályt! Már van 8. Na, hátha beindul!
     
  19. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Azt hiszem, elég jól állok. A 11. sornál tartok, még kb. 5500 borbolya kell és 1 aratásnyi növényes röpi is hiányzik, de szorgalmasan termelem a lent a gazdakörbe, estére meghozza a fiolákat. Én a jutalmak alapján válogattam, így a végéig 29375 növény, 1932 fiola és 1697 flakon kell. Holnapra kényelmesen megleszek. Bónusz is jött elvétve 1-1, elment Jack 1 élete meg pár100 szupertrágya, de nekem így jó volt. Tetszett. A kristályok is összegyűltek mostanra, 1 darabbal több is jött az utolsó ládanyitásból, mint kellett volna, de nem bánom. Ahogy a kosarat sem, amit az elején vettem, hogy varázsolhassak kicsit:D.
    Ééééés végre kezdem érteni a fák automata aratását, ez az event pont jó volt arra, hogy próbálgassam. Persze élesben kezdéskor nem sikerült, de legközelebb menni fog.;) Megint tanultam valamit!:inlove:
    További jó kapálást és jó hétvégét mindenkinek!:)
     
    vihence, Kuzdern, Hahacska és 10 más kedveli ezt.
  20. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Meg is lett a felhőm, és 18 sütitoronyig jutottam. Már nincs messze a vége. Haladok tovább. Még kell kicsi felröpi, egy kis tenyésztéssel, és hosszú növényekkel az is meg lesz nemsokára :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.