Visszajelzés Sütemény a sötétségből - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 20.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Én is ugyanígy vagyok, ha véletlenül sikerül 10 en felülit nyitni, akkor is örülök, ha egyet ad. Volt, amikor 17 ből egyet sem . De ma reggel néztem a számlálót, 10 nap van vissza. S ha mégsem lenne meg, így, hogy 4et bontok naponta, akkor nem azért lesz, mert nem akartam, és nem dolgoztam meg érte. Valamiért azonban nem vagyok valami ügyes összerakó, nem sűrűn sikerül a harmadik dobásra, inkább négy vagy 5. Egyszer viszont elsőre be találtam :D Na az igazi meglepetés volt :inlove:
     
    jófarmerlány, kovacstne és Nagyii58 kedveli ezt.
  2. vica1961

    vica1961 Járnitanuló


    Szia, az érésnövelőt hol találom és az élet esszenciát? Köszi, szia
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  3. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    A felhő beüzemelve,most már járja a maga útját ;). Végig megcsinálom,hisz még sok idő van és komótosan kész leszek vele
    .
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.20
    imi010, rencsike982, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Érésidő csökkentő termékeket (mint pl. a Virágokra az Életelixír és az Élet esszenciája) a Piacon találsz, a Termékek fülön. De van pl. farmos Egyéb kategóriáju növényekre is (A szerelem aromája és Mandragórapor)... és van Zöldség és Gabona kategóriákra is.
    De hathatnak az érésidőre felhők, dekorok is.
    Ismerkedj meg a bónuszokkal itt: https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/
    Másik nagyon hasznos segítség a felröpiszerzésre a nemesítés.
    Többet olvashatsz erről itt: https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-985344
     
    vm68, Suzzy1, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  5. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Kicsit javítottam az arányon, már van újra 6 db :D Gyúrok a második felhőre, talán mire a kövi event lesz arra meglesz
    Ez az oszlopos lassan haladós, bár leglább nem kell egész nap a gép előtt lenni, reggel meg este aratni és várni a csodát :D

     
    Kuzdern, mayamancs, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  6. bactriaanus

    bactriaanus Haladó

    Sziasztok!
    Tomának tájékoztató, akinek a tippet köszönhetem és kalkulációként mindenkinek, aki hozzám hasonlóan üres fiola gondokkal küszködik.
    A tesztelés eredménye :
    A növény : tarlórépa (szupertrágyázva)
    2x2-es parcella /Rendes farm = 23 darab fiola
    2x1-es parcella/Rendes farm = 71 darab fiola és Szédült szántó = 62 darab fiola
    1x1-es parcella/Rendes farm = 58 darab fiola
    Mindez a következő fejlettségnél : 139-es szint, Élő legenda II. és aktivált Panni
    A darabszámnál nem mutatkozik gigantikus hatékonyságbeli különbség, de a szupertrágya megtakarítás nagyon lényeges : 50% !!
     
    vihence, Fuhur, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  7. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, pont ott járok, a 11. szintnél, meg is kívántam tőle valami Rigójancsi féle süteményt. :p:) Épp recepteket keresgélek hozzá.... :inlove::)
     
    bocsinet, Kata_rzis, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  8. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sziasztok. Reggelre kész lettem, végig vittem, nemesített rózsákat nyomtam a földekre, így jöttek a röpik. A másik két farmon még szenvedek a rókán, és a zanzin, de ott is remélem kész leszek.
     
    imi010, Nagyii58, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  9. vica1961

    vica1961 Járnitanuló


    Nagyon köszönöm! Nemesítéseket csinálom folyamatosan :) Szia :)
     
    Ribiszke, Nagyii58 és Othep kedveli ezt.
  10. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    Szia Rékuci!!! Köszönöm ezt a logisztikát! Ennek alapján csináltam meg az eventet! Igaz hangárom nincs, de a felhővel és a rúnával 3, a prám faaratóval 15 pannival ma egy órakor végeztem :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.10.20
    imi010, milanzs, Nagyii58 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Egészen jól haladok, az elején igen nehézkesen indultak a dolgok. Most már 10 / 12 nél tartok,meg van a felhő is ,és van 22 kristályom. Ezt csak azért írom,hogy nem kell elkeseredni , lassacskán, de össze jönnek a dolgok. Kitartást, és jó játékot mindenkinek. :) :)
     
    imi010, Nagyii58 és bocsika67 kedveli ezt.
  12. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Sziasztok.Fura ezekkel a bónuszokkal,nem lehet kiszámolni mikor ad kristályt.Délelőtt volt 7 bónuszom,nem adott egyet sem.Délután még lett egy beérett adagoló ,1 játékból 2 bónuszt kaptam.Abból kaptam 2 kristályt. Szóval csak szerencse dolga.Már csak 5 kristály kell a második felhőig.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.10.20
    imi010, soresne, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  13. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Gratulálok! Végre valami jó hír :D Most valamiért nekem is jöttek, az első felhő szintén meg van, valami már csak lesz. Még az eventtel is híján vagyok, hiányzik 2 vaníliás totty, és meg vagyok a 6. dupla oszloppal. Úgyhogy már ki számoltam mennyi kell a a nyolcadik végéig, és ennyi és ne tovább.... Lassan halad így hogy csak egy területen ültethetek. Bónuszt sem sikerült pörgetnem. Most ez nem a könnyen teljesíthető event kategóriába sorolandó nálam.
    De nem csüggedek, szeretem a játékot így, ahogy van :)
     
    Hahacska, Nagyii58, imi010 és 2 más kedveli ezt.
  14. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Teljes event letudva, láda kinyitva, dekorok bezsebelve :) Most jön egy kis pajta visszatöltés a következő eventig. Megyek dobok párat a libával, hátha ad kristályt is a ládája.... :D
     
    Ribiszke, Hahacska, Nagyii58 és 6 más kedveli ezt.
  15. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nekem most lett meg a felhő. A teljes eventhez a meglévő készletemhez még kell 4163 gaz, 269 flakon, 855 fiola. Meglátom végigviszem-e. Ha valaki tenyésztés és nullperc nélkül végigviszi lécci írja meg!
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.20
    Ribiszke, Nagyii58 és mayamancs kedveli ezt.
  16. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Kicsit bizakodóbb vagyok, igaz nem akarom elkiabálni. 15 ládából kaptam 5 kristályt. Ez már szép arány.
     
    Hahacska, Nagyii58, imi010 és 5 más kedveli ezt.
  17. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    8. pálya reggel meglett, így a felhő üzemel. Szokásos módon ebben az eventben a felrepik fogytak el. A teljes végéig nem valószínű hogy eljutk.

    14 láda nyitása = 5 kristály, az edigi legjobb arány :D
     
    Hahacska, Nagyii58, imi010 és 4 más kedveli ezt.
  18. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Jó reggelt mindenkinek. Sikerült felkapaszkodni a felhőre, szintet is léptem 147 es lettem. Most csinálom tovább, meglátjuk meddig jutok még.
     
    jucus100, Hahacska, GA-BI-O-Farm és 8 más kedveli ezt.
  19. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Mindezek mellőzésével is – tenyésztés, nulla perc, Panni – végigvihető az esemény.
    Kicsit számolgatni kell, de működik, csak ki van centizve a vége.
    A pozitívum, hogy mellette tudsz pajtát töltögetni.
    Nekem a növényem és a fioláim letermelve, begyűjtve. A flakonok miatt 3 terület 12 órás fa van kint, ami aratásonként 210 felröppenő körül ad, így a hiányzó 810 db 4 körrel begyűjthető kedd reggelig.
     
    Ribiszke, Hahacska, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  20. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Ez bolondság de sikerült :D abba is hagytam a tenyésztést. a ,,csúcson,, kell megállni. 3 tyúkból és egy tarka tyúkból lett egy sztár tyúkom . Jajj nagyon boldog vagyok :D
    De a hatodik tortákig vagyok meg én is. Nincs több pannim, csak az az egy, ő már a tölgyfán csücsül, viszont a rózsa nekem is szépen hozta a fentebb említett módon a röpiket, 2X2ben . Sok szupertrágya árán, de meg lesz, ameddig nekem kell, talán egy kicsit tovább is, mert képességeim híján azért nem adom fel :D
    Mindenkinek szép napot, és jó eventezést kívánok a továbbiakban.
     
    Ribiszke, Hahacska, Sárika555 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.