Visszajelzés Sütis event 2017

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.2.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Az oké, de ha elértem a 10 haladási pontot, akkor a 2 tortabónuszt kapom, vagy a matricát? Vagy mind a kettőt?
     
  2. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Ez nagyon jó ötlet,azt hiszem meg is fogadom!:DA memóriámmal eddig nem volt gond,de nem lehet tudni,hogy nem-e most hagy cserben!;)
     
    Funtinelli_boszi, Baby72, heureca3 és 9 más kedveli ezt.
  3. Meellcc

    Meellcc Rutinos

    Sziasztok! Szeretem a nyalánkságokat, így a tortát is, akár készíteni, akár enni kell. :)
    Ez jó kis memóriajáték lett. Az öregecseke agysejtjeimet jól meg kell dolgoztatnom....és nem lesz mellettem egy nagyobbacska unoka se, aki tudná mondani "Mama ez nem jó, az a jó!". :cry::p
    Ahogy Jancsika által hozott linkeket nézegettem, .....amiért hálás köszönet neki...nekem a színek megjegyzése jött be: rózsaszín, sárga, fehér...... és én úgy fogom csinálni, hogy papír, toll és a színek kezdőbetűit R, S, F....gyorsan leírom és akkor mehet az összeállítás. Fentebb olvastam a színek számozását...az is jó módszer, de nekem a nagybetűk jönnek be jobban, de majd kialakul ez is menet közben.
    A malom keverési ideje szerintem hosszú, de ez van, megkérem a molnárt túlórázzon kicsit és akkor az is menni fog. :p
    Mindenkinek sok szép és jó tortakészítést kívánok! ♥ :D:inlove:xD
     
  4. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok! Úgy látom el kell menni a patikába valami fényesítőért. Két tortára még csak-csak emlékezni fogok talán, de háromra ... :D
    Akkor mindegyikből három-három darabot kell készíteni. Jó ötlet.
     
  5. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    Azért a PrtSc gomb és egy nyitott paint elég praktikus.
     
    genka53, Melan, Kincső52 és 14 más kedveli ezt.
  6. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    Totál kiakadtam a valentinos eventen, erre most megint egy olyan jön, ahol az idő számít?? Na neee... Kíváncsi vagyok, meg tudják-e rendesen oldani. Nem vagyok optimista. Azt hiszem, inkább pihizek.
    (Még soha nem nyürrögtem, de ez a valentin most kibillentett az egyensúlyomból.)
     
    .13NaNa13., osztrak12, genka53 és 19 más kedveli ezt.
  7. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Mindkét nyeremény jár, a haladási szintnek megfelelően.
     
    genka53, Melan, Kincső52 és 14 más kedveli ezt.
  8. -bobe55-

    -bobe55- Törekvő

    Honnan veszek uborkát????? A pajtában nem sok van és a piacon sincs!!!!!!! Szedjem ki addig az óljaimat, most etettem meg!!!!:music:
     
  9. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Van egy fényképező gépem, azt fogom használni, nem a számítógépes fényképezést. :)
    Egy másod perc alatt meg is lesz. :) :inlove: Ott lesz egy valag fénykép majd. DDD
    Trükk, de használható. Vagy tévedek? :(
    Szerintem sokkal hamarabb meg van, mint sem rajzolgassak.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.17
    Seherezádé1962, genka53, Melan és 12 más kedveli ezt.
  10. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, én így látom.
     
    _Cygnus_ és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt:) Jéééé kapunk nyereménynek FAt és menyétkét? Nahát.:)
    Most még tetszik az event,de a 3 tortásnál lehet hogy kukorékolni fogok párszor. xD
    Megnéztem a 3 tortás videót és megpróbáltam utána csinálni. A torta 3 részből áll. Vettem egy papírt és mindegyik alkotórésznek adtam egy kezdőbetűt. Így néz ki nálam egy torta papíron:
    P- piros (teteje, díszítés)
    S- sárga (közepe, bevonat)
    CS- csokoládé (alja, alap)
    Majd figyelni kell mert a tortát az aljától kezdjük rakni, tehát fordítva kell elkezdeni.
    Ezzel a módszerrel sikerült kiraknom időn belül, de biztonság kedvéért a 3 tortásra el fogom használni a malmos bónuszt, ki tudja mikor bolondulok meg. xD
    Kezdésre kapjuk a Cukrászda kitehetőt, azt rakjuk ki minél gyorsabban mert 6 óránként ad 1 tortautalványt.
     
    osztrak12, genka53, almáspite48 és 30 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De ha letelik az 5 msp , azonnal indul a visszaszámlálás. :cry:
    Nekem mindegy , én az eszemre hagyatkozom majd :p
     
    osztrak12, genka53, Melan és 14 más kedveli ezt.
  13. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Jó az XnWiew is :)
    Zebrina,
    mi bajod volt a Valentinnel? 7 órás eventgaz = napi 3-4x lehet aratni vízzel, szóval nem kell a gép előtt rohadni. A dobálás 2-3 gyakorló kör után 90-100%-os eredményt tud hozni sztem mindenkinek.
    Az ajitopikban olvastam, h. vkinek van fölös 1000 db beváltható *-ja, ha kell valakinek a cucc, szóljon neki.
    Én lassúztam, nekem "csak" 558 lett a végén. Igaz, nem érdekelt a farmdizájn (sztem csúnya, ezért számomra fölösleges), és nem hozott lázba sem a matrica, sem az 5 party pörgi. Igaz, utóbbival úgy voltam, h. meglátjuk, mire lesz elég a *-ok vége, ha másra nem tudtam volna beváltani, azért elhozom.
    Vissza ide: Elsőre nekem elég bonyolultnak tűnik, de majd meglátjuk. Minden esetre most lenyomok pár kör uborkát - ja, tudja valaki, mennyi kell a 200 eléréséhez? - aztán kirakom a nagy ólakat, amik napi 2x arathatóak.
    Kérdés: a vadaskertek is adnak felröpit?
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.17
    genka53, Melan, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  14. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Holnap 10-től Boldog aratás napja!! - fantasztikus nem!!???
     
    osztrak12, genka53, eko19 és 20 más kedveli ezt.
  15. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Eszem az megvan, csak biztosra akarok menni. :) A többi tuti kuka lesz.
    Hogy ha ezt nem dobták volna be, már tuti fájna.:cry:
    Majd aratjuk a búzát. DDD mert tuti bizti nem? Ja meg az ubit is. :)
     
    osztrak12, genka53, Melan és 14 más kedveli ezt.
  16. cseresznye69

    cseresznye69 Törzsjátékos

    Szia inkább boldog fák napja lehetne,vagy boldog gazdák napja lehetne akik sok felröppenőt kapnak és attól lesznek igazán boldogok.
     
  17. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    A jobb láthatóság kedvéért még egyszer beteszem, magamnak én így segítek, ha más is vizuális típus, jól jöhet a kép.
    [​IMG]
     
    brildiko, genka53, conce47 és 22 más kedveli ezt.
  18. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szerintetek mi ebben a logika?? 10-től Boldog aratás, 14-től event??
     
    osztrak12, zotmar, heureca3 és 12 más kedveli ezt.
  19. Meellcc

    Meellcc Rutinos

    Tényleg fantasztikus. :p Főleg, hogy ólak és fák kellenek az eventhez. :p:cry:
     
    genka53, taga1, eko19 és 16 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ki fogad arra hogy evvel a panasszal lesz teli az eventcsevegő ? :cry:

    Az event ideje alatt a felhősort nem tudjuk beüzemelni, mert a Cukrászda dekort nem tudjuk ráhelyezni. Az említett dekorációs tárgy más tulajdonsággal bír(Tortautalványt ad). Event végeztével a dekor ezt már nem fogja nyújtani nekünk, és be tudjuk üzemelni a felhősorunkat.
     
    osztrak12, genka53, Melan és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.