Sajt költők 2. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 16.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Vannak dolgok, amik elősegítenék a haladást, de még gondolkodom. Különösen azóta, amióta Varun "hihetetlen megvilágosodása" után már csak naponta egyszer aratható sok terményes, visszavettem a nagy igyekezetemet. A kitehető például tetszik, de a felhő a maga pont 24 órájával újfent egy nagy kitolás (mint a 12 órás dolgok is). A narancs hegyező özön pedig tovább fogja csökkenteni a "fogpiszkáló" árát, lassan önköltségi ár alatt kell termelni. Én is úgy vagyok a titokizékkel, mint sok más, amit az eventeken szoktak kijönni belőle, tán jobb meg sem említeni. Majd meglátjuk, holnapig alszom rá egyet.

    Közben itt keverem a szezont a fazonnal, annyi infó jött ma egyszerre. Persze a hegyező az máshol van, de a többi az áll.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.3.15
  2. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Te hol látod a 40 banán nyereményt?
     
    -vadocka70- kedveli ezt.
  3. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    az állandó bahás feladatsorra gondolt , nem erre az eventre

    most egy picit összekeveredett a kettő a beszélgetésekben :)
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ha a mostani event felhőre írtad a 24 órát akkor nem nyert. 12 óránként szedhető.
     
    Cyra65, szellorozsa és Farmer*54 kedveli ezt.
  5. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Püff neki. Ezt is elnéztem, de persze erre is áll a 12 órás morgás. Igaz, egy darabig lehetne napi kétszer szedni, de akkor az ember mindig csak csúszik, csúszik. Főleg, hogy nem egy felhő van a paszulyon.
    De köszi, hogy kiigazítottál, nem akartam félretájékoztatni a delikvenseket.
     
    szellorozsa, _Cygnus_ és kukori80 kedveli ezt.
  6. tommycee

    tommycee Törzsjátékos

    szeretem ilyenkor a piacot, teljesen elmegy a tébolyda felé... teherhordó csacsi szürke, de ha lesz is kint az tuti arany ára lesz, nem mintha a Vadszamár önmagához képest nem ott járna :D
    Cédracitrom??? 1000 felett bőven... mivel nincs mindenem, így kb. 1,5CSP elköltése után tudok beadogatni, persze úgy hogy nagyon elgondolkodtam Én is h vajon megéri-e, de hát az event az event valamit meg kell csinálni belőle...
     
  7. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Szia!

    Melyik az az állandó bahás feladat, ahol 40 AB-t lehet nyerni?
     
    szellorozsa és -vadocka70- kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Persze, a 12 órás nekem se álmaim asszonya, de azt legalább egyszer le tudod szedni és 2500 Baha TP-t ad. A 24 órással már én csúszok rendesen, van olyan nap hogy aznap csak éjszaka tudnám már leszedni és 1 nap kimarad.
     
    Cyra65 és Marika312 kedveli ezt.
  9. Profeta1976

    Profeta1976 Járnitanuló

    Elég kemény eventet találtak ki a játékészitő urak.Ezzel nincs is baj csak megint szerintem mindenki hiányolja az aranybanánt.Szerintem ez nem nagy kérés, főleg azoknak akik alacsonyabb szinten vannak.
     
  10. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Köszi most látom az uj gazdakörit, elég húzós de boomnál lehet haladni.:)
     
    alpha58, ada77201 és -vadocka70- kedveli ezt.
  11. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    holna jelenik meg , ha jól tudom a gazdakörben , állandó feladat lesz még csak a kiírása van meg
     
  12. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Szerintem, még a magasabb szinten levőknek is igazán jó az AB, mert aki 50. szinten van annak kell 82000BTP kell, aki meg 100. szinten van annak már 136000BTP kell, aki meg 200. szinten van annak már 543000BTP kell a szintlépéshez ami 5db AB-t ad. A 200. szinten is van mit kiváltani és nagyon nehéz az AB-hez jutás.
    Nekem 203-as szinten 6 fa, 1 növény, 2 megrendelő, 2 majomtenyésztő, 2 pandatenyésztő, 2 tevetenyésztő szobor nincsen kiváltva és még most is jön az új. Nagyjából 1 hét 5AB...
     
  13. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Köszönöm!
     
    ada77201 és szellorozsa kedveli ezt.
  14. HellEart

    HellEart Törekvő


    234es szinten alig kell 850.000Tp...ezt pusztán 68db banánom van ami "Potya"(+1hetente)2-2tenyésztös szobor kivételével maxos...
    de legalább ad egy kis bahama tp-t az event
     
    szellorozsa és _Cygnus_ kedveli ezt.
  15. ada77201

    ada77201 Fórumlakó

    Sziasztok!
    BOCSI de ti melyik gazdaköriről beszéltek holnapi Homokművészetről?Én akárhogy is számolom nekem csak 30 db AB ad ;):wuerg:
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  16. _PöttyösPanna_

    _PöttyösPanna_ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szerintetek lesz baby boom? Vagy kezdjem el a tenyésztést?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  17. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Szerintem valaki azért a fejéhez kaphatott volna... Teljes területű eventeknél kellett ennyi növény, most meg azért Bahama nuku. Igencsak át kell rendezni a terepet... :(
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  18. -tigris05-

    -tigris05- Törekvő

    gadget nem tudtam rendesen idézni, de nézd el egy nyugdijas nagymamának. Szóval saját erőből fogom megcsinálni, mivel nincs lehetőségem a vásárlásra. Nem vagyok egy nagy tenyésztő a gazdakörik max. a 4-5 szintig vannak megcsinálva, szines ólakat sem épitek, csak az van amit nyertem .Volt kb. 500 körül szupitápom pontosan nem tudom , mert nem néztem. Az eventhez a tenyésztés kész, igaz volt egy pár ami már volt, de most van 379 szupitápom.
     
  19. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    én csak bólogattam , de nem szomoltam :)
     
    ada77201 kedveli ezt.
  20. Timirci

    Timirci Utánpótlás-írogató

    Csodálkoznék, ha lenne baby boom. Nemrég volt és "csak" 1. és 2. szintű állatok kellenek.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.