Visszajelzés Sarkvidéki parti event - Tél a magyalkunyhóban - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dana64

    Dana64 Aktív író

    Sziasztok!
    Nálam ugyan ez a helyzet ! Ám ha kell , simán le fogom bontani ! Max. nem holnap,hanem holnap után (vagy azután)leszek kész vele ! Azok akik eventkezdés után pár órával kiteszik , hogy kész .... nos , szerintem most sem fognak másként cselekedni !
     
    padre65, Amira09, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  2. WCinas

    WCinas Járnitanuló

    Miért nem volt jó a szántó?
    Eleve növénytermesztésre volt beállítva az előző event miatt, kár volt megváltoztatni....
     
    csodás, Domos52, padre65 és 11 más kedveli ezt.
  3. Goran

    Goran Fórum hercege

    Azért kíváncsi leszek, hogy a területfejlesztés miatt mennyire fog elindulni gond nélkül az event, én szurkolok, hogy igen, csak hát a tapasztalat.....
     
    Domos52, padre65, Amira09 és 12 más kedveli ezt.
  4. Akela

    Akela Fórum ismerője

    Sziasztok! Részemről felejtős,nem ér annyit a sok pakolgatás miatt.Aki belevág sok sikert!
     
    padre65, Amira09, bindi5454 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Szia, de ott a pudlimoly.... - mondjuk, engem érdekel, mert másképp sehogy se lehet megszerezni. A szezonnál a párduc már megvan, de ez a moly-féle még hiányzik.
     
    Amira09, heureca3, ildiko44 és 5 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Én csak most néztem be.o_Onincs ezzel bsaj ahol lesz ot lesz csak induljon:)
    Nekem semmi bajom nincs a tisztás röpikkel , holnap 16 kor az automata aratot bekapcsolom1 fabevételi bónusszal ( most csak Fák vannak o_OAratáskor Zokni;)
    https://mylittlefarm-171-userpics.bpsecure.com/gp/4/42/15/44237949_1670333828.jpg
    A varázsfákat is kirakom a röpikkel nem hiszem hogy gond lesz.:)
    Ne felejtsétek el megnézni a csizmákat.o_O
    Boldog Mikut;)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 6.12.22
    Dana64, padre65, Amira09 és 8 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem sem a mamutokkal van bajom, azok ráérnek érni időben, még felröpit is fognak adni. DE most nyitottam ki ott kb 35 piccolo ládát és a törölhetetlen +-os dekorok amiket kaptam ott vannak a területen. Helyhiány miatt kénytelen voltam ott nyitni. Nyilván ami törölhető azt töröltem már amikor megkaptam akkor.
    Szóval el vagyok keseredve egy picit, de majd megoldom valahogy, ahogy eddig is megtettem minden eventnél. Köszi, hogy írtad a varázsfákat, vissza is lépek és kipakolom én is. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 6.12.22
    Amira09, Mica67, bindi5454 és 7 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Egy szaporitással és utána egyszeri ültetéssel meg is lesz, nem sok növényt kér.Én már el is ültettem az amarántot,fával nem foglalkozom.
    Gabi köszönöm a számolást!
     
    Ikalravdu9, DevilMókus, Amira09 és 8 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát én is itt szoktam nyitnio_O,de most a bahán tp-zek emiatt oda kerültek.:)
    3 jack és 1 pogos maradt ,ennyi belefér:)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.12.22
  10. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    holnap a napi ajándék +1 termesztett növényt ad. Érdemes lesz az eventnél felhasználni a szezonzsetonokkal együtt.
     
    gomboc58, Amira09, heureca3 és 13 más kedveli ezt.
  11. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Mindig azt mondjuk, belefér. Talán éppen ez az, ami arra sarkallja a BP-t, hogy megnézze, mi fér még bele. Részemről semmiképpen nem bontom a tölgyest, mert ott vannak az exkluzív cuccok. Ha nem jön annyi felröpi, amennyi szükséges, le tudok mondani erről a felhőről. A pudlimolyról is. Bár mostanság -hangsúlyozom- én azt érzékelem, hogy a titkosakból egyre kevésbé jön a legújabb. Okapim 1 db van, Holdfénytől kaptam cserenapkor. Pedig kiraktam már sokszor teljes területnyit, amióta megjelent a játékban. Na sebaj. A taktikám: tőgyesen van pár üres kocka, amaránt megy bele. Csak összejön az event ideje alatt a felröpi. Ha nem, hát az sem baj. (a +1 fatermés megmozgat, de a TOP az amarántot szereti inkább). Elkezdem, aztán lesz, ami lesz. Két év óta volt már pár, amit el sem kezdtem.
     
    Pandapoc♥, maszilva, padre65 és 16 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha jól számoltam, akkor 11400 mályvacukor cserjére lesz szükségünk összesen. Felröppenőből 630-ra lesz szükségünk a teljes feladathoz.
    Ezért kapunk: 2160 szezon jutalompontot, 3 szezon zsetont, pudlimolyházat, pár titokfát és a felhőt a rávalókkal.

    Pontosan ezt nézem én is, hogy a felszaporítás után annyit még ültetek, hogy éjszakára komfortba tudjam tenni a magokat , aztán reggel folytatom az eventezést. Ennyi még a "csonka" eventezős napba is belefér.
    A Hóegértől elköszöntem, most nekiálltam az új gazdakörik virágainak :D Kér pár pajtából nem is akárhány darabot.
    Kapát, kaszát élesíts és jó munkát hozzá :D
     
    Utoljára szerkesztett: 6.12.22
    jutka190226, PZoli64, padre65 és 8 más kedveli ezt.
  13. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Az uszkármolyon 10 perce nevetek. Köszi!:inlove:
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én képes vagyok bármit elnevezni bárminek, erről vagyok híres, de most én is elvigyorodtam magamat amikor rájöttem, hogy mit is írtam :D:music::inlove:
    Javítom xD:inlove:xD uszkár-pudli egy kutya, remélem nem sértem meg a kutyatulajdonosokat ezzel :D
     
    padre65, heureca3, ildiko44 és 8 más kedveli ezt.
  15. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Ó, igen, a pudlimoly. Titokólakból még egy sem jött. Hurrrrrááá! Most már két óllal vekenghetek majd a gazdakörin.xD
     
  16. WCinas

    WCinas Járnitanuló

    Azért nem fogok éjjel felkelni :D
     
    jutka190226, padre65, Amira09 és 3 más kedveli ezt.
  17. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Az event növény a főfarmon,a felreppenő az erdei tisztáson...
     
    Nagyii58 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Nem kell éjjel felkelni, napközben tudsz 3 kört ültetni -aratni víz+trágya használatával az 13 óra
    éjjelre meg csak elülteted simásan. Azért írtam a 24 óra alatt 4* lehet leszedni.
     
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Már javítottam, viszont, amikor írtam a hsz. akkor még az volt az ismertetőben.
    Gondolom olvastad te is.
     
  20. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Felröpi a tölgyesről jön az most nem játszik. Én nem bontom a tölgyest aztán jutok ameddig jutok.
     
    jutka190226, padre65, szida57 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.