Visszajelzés Sarkvidéki parti event - Tél a magyalkunyhóban - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    szia :)

    az erdei tisztásról jön a felröpi , vagyis én így értelmeztem
     
    lovardatanya, Nagyii58 és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Én azt hívom tölgyesnek mert csak fák és állatok vannak.
     
  3. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    értem :)
     
  4. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Egy kicsit mérges vagyok :délben olvastam az event ismertetőt s előkészítettem a szédűltszántót mivel délután nem értem rá :amarántot vetettem a felröpi miatt.Most olvasom az átírást :főfarm és erdeitisztás ahol az event játszódik >:( Mi ez az elírás ,már mostanában hanyadik ?Nem mindenki tud a gép előtt űlni egésznap,hogy percre pontosan kövesse az elírásokat.Alapos elemzés után kellene kiírn az event jellemzőit.
     
    jutka190226, Pandapoc♥, hamuska és 14 más kedveli ezt.
  5. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Miért olyan nagy szám a pudlimoly amúgy? Nem érdemes, rossz a pajtaértéke. Van nála jobb is. Már én ki is szedtem. Ha véletlenül kell valahova, annyit lehet venni.
     
  6. apcimama

    apcimama Junior szaki

    Ajándékkód: happyreleaseday1
     
    Fuhur, lovardatanya, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  7. erzsike511

    erzsike511 Törekvő

    Meg nem jelent meg a piacon, pedig mindig keresem.
     
  8. bonita333

    bonita333 Rutinos

    Azt hiszem - bármennyire is gyűjtöm a felhőt - ezt az eventet kihagyom :( Nem bontom le az Erdei Tisztást! Ólak, terményes ólak, dekorok, múzeumok..... szóval nem értem miért nem maradhatott a két terület, amit már felszabadítottunk az előző eventekhez!
    Mindenkinek sok sikert kívánok, de én ezt kihagyom !
     
    jutka190226, Domos52, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  9. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok,
    nálam is van mindenféle fontos dolog az erdei tisztáson de kb a negyedét felszabadítottam és ott fogok 0 percezni a pudlimolyért mert az kellene:)
     
    mamszi5107, Kuzdern, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  10. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Néha jó a feledékenység. Tegnap megfeledkeztem, hogy ránézzek a következő eventkiírásra, így teljes mértékben lemaradtam mindenféle előkészületről. Ez most jól jött, nem bánom.
    A felhőről nincs mit mondani, de mert event, így nem kérdés, hogy csinálom vagy sem.
    Van egy kérdésem, amire eddig nem gondoltam. Ha a fák plusz termést adnak, az vonatkozik esetleg a rémes területre is? Mondjuk ennél a felhőnél is gondolkodóba estem, mivel a virágra érvényes százalék csak a bahára szól.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.12.22
    jutka190226, stb_farmer, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  11. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Kedves moderátorok!
    Ennek az eventnek a képét lehetne nagy felbontásban megszerezni,hogy meglegyen háttérképnek a gépünkön?
    nagyon szép ez a szoba :)
     
  12. Liliom44

    Liliom44 Haladó

    Felröppenő a tölgyesről jön, ahol nekem állatok vannak fákkal. Most leszedem, vetek valamit, de hosszút csak sz.táppal, hogy még ma legyen valamennyi felröppenő. Sakkozni kell egy kicsit. Nem nagyon szeretem ezt a területváltogatást.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  13. Goran

    Goran Fórum hercege

    Ezt még akkor írtam, amikor az első változat volt érvényben, nem is merek gondolni rá, hogy hátha ez mozgatta meg az illetékesek gondolatmenetét, hehe.
     
  14. gyongyinagy56

    gyongyinagy56 Járnitanuló

    Felkészültem az eredeti leírás szerint, akkor szétszedtem 2 területet nem nézem a fórumot 5 percenként a tölgyest nem szedem szét. Event elengedve. Rövid időn belül kétszer lettünk átvágva. Köszönöm.
     
    soresne és Kisfenyő kedveli ezt.
  15. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Sziasztok! Én még ma is tökéletlenkedtem az előző, a ma 2-ig tartó eventtel! Tegnap Mikulás voltam, délelőtt az uncsiknak palacsintasütés volt, délután csomagosztás. A tegnapi nap teljesen elment! Semmivel nem készültem! Vagy sikerül, vagy nem! Nálam is mamutok, és tárolók vannak a tölgyesen. Még kigondolom, hogy csinálom-e! Mindenkinek jó játékot kívánok!
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Sarkvidéki parti event - tél a magyalkunyhóban" event élő, online!

    16:00 óra után, amint a karbantartás befejeződött, a belépést követően ellenőrizzétek az event játékba kerülését!

    A mályvacukorbokor eventnövény a főfarmon ültethető.
    A felröppenő csokis keksz az erdei tisztáson gyűjthető.

    Kérjük figyeljetek ezekre az elemekre is!


    Sikeres eventezést, jó szórakozást kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    jutka190226, DevilMókus, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  17. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Ez a játék mára már egy hajsza lett ! Egyre többen engedik el az eventeket, a Bigpoint meg csak tólja és tólja a feladatokat, szinte megállás nélkül. Mire jó ez az ámokfutás nem lehet tudni. December van, és sok a tennivaló, több mint máskor az év napjain.
    Bár mindenki maga dönti el, hogy játszik-e, vagy sem, semmi nem kötelező..... csak ugye játszanánk is szívünk szerint, csak van más dolog is a Farmeramán kívül, minthogy a számítógép mellett fekszünk le és kelünk fel. Nem jó érzés elengedni eventeket, mert csinálnánk, de választanunk kell sokszor, és sajnos egyre többször, és nem mindig a játék az első.
    Egykori humoristánk jól mondta: " kell egy kis áramszünet, időnként mindenkinek, és aztán megint mehet miden tovább "
    Jó lenne egy kis lassítás.... főleg így a karácsonyi - adventi időszakban. Szerintem a hibák is kevesebbek lennének. Bár ez csak az én meglátásom, nem vagyok fejlesztő, csak egy egyszerű játékos, aki megéli a játék jó és rossz oldalát . Mindenkinek jó eventezést kívánok !
     
  18. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Új gazdakörben a tüntető malac honnan lesz?????
     
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Bemégy a városba és a Gazdaboltban csp-ért megvásárlod.;)
    Katt ide: #167
     
    maszilva, stb_farmer, Sali~*.*.* és 7 más kedveli ezt.
  20. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    A három új állat ólja megvásárolható a gazdaboltban!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.