Visszajelzés Sarkvidéki parti eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 15.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én ma 14.00 ra várok 2 új gazdakört;) Azok is jó kis kihívások lesznek;)
     
    Gio és bindi5454 kedveli ezt.
  2. olga6270

    olga6270 Junior szaki

    Szia Holdfény! Köszönöm a hírt, nálam kimaradt - örültem, hogy szombaton befejeztem és csak olvasgatni jöttem - szerencsére.
     
    bindi5454 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    bindi5454 kedveli ezt.
  4. olga6270

    olga6270 Junior szaki

    incimami és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  5. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Sajnos nem tudtam befejezni az eventet. Nagyon kevés tölcsér jött. Kár.
     
  6. szusibaba

    szusibaba Járnitanuló

    Hanyas szintű vagy? Én 98-as, a csipkebogyót sikerült nemesítenem, így éjszakára azt tudok ültetni, reggel 90 tölcsért is ad egy területen :) Korábban a szegfűvel csináltam ugyanezt, ha időben aratok, sosincs gondom a felröppenőkkel.
    Én azt nem értem, aki az eventnövényen kívül mást nem ültetett, annak hogy lett meg a szükséges felröppenő, nekem az nem adta annyira:D
     
    incimami kedveli ezt.
  7. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    Szia, 104-es. De én mindig küzködtem a felröpikkel, nekem általános probléma, hogy nem ad annyira. (Biztos utálnak a programozók, vagy a fene tudja) Túlságosan sok időm nincs farmozni, megértem, ha nem sikerülhet mnden. De mivel nagy felhő fan vagyok, ezért eléggé kibukok, hogy most már sorozatba nem sikerülnek a dolgok. Persze, amíg a munka mellett nem volt más, csont nélkül hoztam az eventeket, volt rá elég időm, fel is keltem éjszaka, stb. De szerencsére van családom, és úgy már más a leányzó fekvése. Sajnos rajtam kívül senkit nem érdekel. Pedig hogy mondtam, hogy legyen már ez a játék élvezetesebb, alkalmazkodjon jobban az emberi élethez, de ezek szerint a készítőknek vagy csalájuk nincs, vagy rendelkeznek személyzettel, vagy főállásban ezt csinálják, hogy nem és nem értik, és *** a másik problémáját, pedig biztos nem egyedül vagyok ezzel. (Vagy azok már régen leléptek, lehet igazuk volt. :( ) Ez sorozatban az ötödik felhő, amit elbukok, lassan csak a tenyésztősöket tudom hozni. Merő kudarcélmény így, messze nem szórakoztat. És bár eddig is vettem FA-t, nem akarom még tovább hízlalni a BP bugyellárisát, mert etikátlannak tartom ezt a viselkedést.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.1.19
    Agnes1951, -tigris05- és Pipiske55 kedveli ezt.
  8. szusibaba

    szusibaba Járnitanuló

    Mondasz amúgy valamit, nekem nincs családom és ráérek a gép mellett üldögélni így vizsgaidőszakban, de még így is megmagyarázhatatlan számomra a 14:00 órai kezdés az eventekkel.. :eek: Akárhogy is nézed, egyszerűen nincs rá jó indok, olvasgattam már mások hozzászólásait is erről. Vagy lehet, hogy mégis van, de sokkal több esély lenne egy-egy event kivitelezésére mondjuk egy 18:00 órai kezdéssel... szerintem.

    Felröppenőkkel kapcsolatban annyit, hogy a nemesítés mellett én azt hiszem, az egyik tenyésztős eventből megkaparintottam végre egy hőn áhított Páncél Pannit, amit összekötöttem a bölcs tölggyel, ha jól emlékszem, meg el kezdtem kiváltogatni azokat az újabb rúnákat, amik több TP-t adnak a rendes farmon, lehet, hogy ez is közrejátszik nekem abban, hogy jönnek csőstül:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.1.19
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Gazdák!

    Elérkezett a Party vége!
    Köszönjük, hogy segítettétek egymást tanácsokkal, ötletekkel!

    A Csevegőt zárom!
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.