Visszajelzés Sarkvidéki parti eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 15.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    I m Sory. Igazad van ez elég káosz lett . Javítottam.
     
    bindi5454, inanna11 és Luca_511 kedveli ezt.
  2. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    OFF!
    Kedves vagy, bár az "Ó" betűkre gondoltam. :)
    Valójában nem értem, hogy ezt mért csinálod, ugyanis számomra az jön át, hogy direkt írsz így.
     
  3. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Miért rakna ki ólakat valaki? Az ólaknál rosszabb választás nem is lehet. Persze, aki szupertrágyázni akarja a növényeket, az várhatja óllal a kezdést, de aki csak simán le akarja ingyen tudni az eventet, annak érdemes mindhárom területet a leghosszabb érésidejű fával és raktárházakkal várni.
    A fehér ártatlanság és karácsonyi süti használata szinte már alap a magszaporításnál, az eventnövény betakarítás-növelőt viszont nem most használnám el a helyedben. Az eventnövény mennyisége nem nagy és csak 3 területen ültethető. Jó lesz a bónusz akkor, ha 6 területen eventezünk vagy plusz ajándékot kapunk a túltermelt növényért.
    De ez csak az én véleményem...
     
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Nem .:wuerg: Elég fiatalon verseket kezdtem írni ,valamint igen gyorsan ólvasók:2-300 oldal egy óra max Hemingwaynél nem( 17 éves kóromra túl voltam a világirodalom remekein):music: Sajnos ennek a két tényezőnek a hatására. a helyesírásóm teljesen széteset ,olyan szinten elragadót a költői szabadság.:wuerg: Nagyon kell figyelnem pld a verseimnél szükségem van fordítóra is.:oops::sleepy:
     
    Fatther, kovacstne, Luca_511 és 2 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Hagyd már ezt a zagyvaságot...:oops:
    Érdekes. Néhány szót ,sőt mondatot tök helyesen leírsz.
    Ez abszolút nem vicces, sőt!!! Idegesítő!
    Már bocsi... :)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.1.19
    tewo, bindi5454, kisegér01 és 16 más kedveli ezt.
  6. szeva50

    szeva50 Fórum nagymestere

    Értékelem az olvasottságodat, de most a magyar nyelvtankönyvet egy kicsit lassabban olvasd, és értelmezd. Legalább úgy, mint az event kiírásokat.
     
    rokaro1, -Holdfeny-., tewo és 17 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Köszi meggondolom az eventgaz-bonust.:music:
    Az egyik felszállót csak az állatók adják ?o_O Úgy ólvastam. Én nem vettem még raktárházakat külön ,csak a bölcs tölgyesek vannak.
    Így kénytelen vagyok óllakkal kezdeni.o_O:sleepy:;)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.1.19
  8. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ezt értem, azt is megértem, ha valaki vét a helyesírási szabályok ellen, főleg ha nem úgy írjuk a szavakat, ahogy ejtjük. Na de az olvas/olvasok igét rövid o-val ejtjük.:music:

    Édes tölcsér (felröppenő)
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:

    -Felröppenőként minden típusú ólak, fák és növények aratásából (főfarm, szédült szántó, erdei tisztás)
    -Varázsfa jutalma

    Szívószál (felröppenő)
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:

    -Felröppenőként minden típusú ólak és fák aratásából (főfarm, szédült szántó, erdei tisztás)
    -Vásárlással

    A fa mindegyiknél szerepel és 584 fa lényegesen több felröppenőt ad mint 128 ól.

    Olvasd el lassan az ismertetőt.:p
     
    bindi5454, Imi*, -kaktuszable- és 11 más kedveli ezt.
  9. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Pedig azt mondják ha sokat olvas valaki, az jót tesz a helyesírásnak. Azt akartam írni, hogy mi lenne, ha előbb beírnád a szövegszerkesztőbe a hsz-ed, javítanád a helyesírás ellenőrzővel, és utána másolnád ide?
    De most látom, hogy nálam itt, amikor írok, itt is működik helyesírás ellenőrző, aláhúzza piros hullámos vonallal, ami rossz, és ha jobb egérrel kattintasz, fel is ajánlja a helyeset. Nem tudom ez böngésző, vagy milyen beállítás.
    Nálad nem így van?
    Amúgy az event tetszik nekem, mindenképpen végig szeretném csinálni. Azt hiszem én is fákat fogok kitenni először, aztán a másik felröpi miatt legfeljebb 0 percezek, ha kell.
     
    tewo, bindi5454, kisegér01 és 15 más kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Kösz nem tudtam hogy van ilyen alkalmazóm.:p;)
     
    ildiko44 és szekulagábor kedveli ezt.
  11. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia, DevilMókus!
    A sok olvasásnak javítania kellene a helyesírást.

    Mindenütt fákkal várom az eventet.
     
    Ribiszke, bindi5454, -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  12. hoember17

    hoember17 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Az ok. hogy a leghosszabb érésű fákat rakom ki, de a hozzávaló XXL fejlesztés vajon csökkenti a felröppenő számát, mert ugyebár rövidebb az érési idő?
     
    magdalena1967 és bindi5454 kedveli ezt.
  13. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Igen. Csak alapfákat tegyél ki.
     
  14. hoember17

    hoember17 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a tanácsot!
     
    bindi5454, -kaktuszable- és brekkencs. kedveli ezt.
  15. guriga1957

    guriga1957 Utánpótlás-írogató

    Teliraktam a 3 területet fákkal mert az minden felröpit ad. Mondjuk abban még nem sikerült rációt találnom ,hogy a fák miért adnak annyival kevesebb felröppenőt mint az 1x1-es földterület mikor a növény és a fa érési ideje ugyanakkora. Ha csak növény lenne kint akkor kb 300 felröpi lehetne egyből...ehelyett most jó ha lesz 130 a fákból...sajnos napi ajándékként se lehet majd kapni így necces lesz.Lehet megint éjjel kelni hogy mielőbb meglegyen a növény és mehessenek a felröpik :(
     
    bindi5454, imi010, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ha nem mosták volna össze a vikinggel eszembe sem jutna nekilátni. Ez olyan, mintha a boltban csak akkor vehetnél nyakkendőt, ha veszel egy öltönyt fehér inggel előtte.
    Na, pá. Ebből elég is volt. Nincs mit erről csevegni. Csak erőből le kell gyúrni a viking miatt.
    És még valamit. A szomszédaim továbbra is tartózkodjanak a felröpivel való támogatásomtól, mert nem fogom kedveskedésnek értelmezni.:)
     
    maszilva, dalmata10, Fatther és 8 más kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Tudod nem az olvasottság a lényeg. Ez olyan zsenibetegség pld Lenin volt ilyen. Mániákus depressziós vagyok sajnos 149 IQ-val .Nem tudók olyan gyorsan beszélni ahogy olvasók pedig nem dadogók. Egyben látóm az egészet és nem tűnnek fel a részletek. De mivel látóm hogy ez sokatokban milyen nagy ellenérzést vált ki inkább átmegyek ólvasóba. Sziasztok.
     
    tewo és hamuska kedveli ezt.
  18. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !!

    Direkt ír így, figyelem felkeltés a célja.
    Okosabbak vannak nála a csevegőben. nála rosszabbul helyes író csak 1 ember van, gondolta azzal veszi fel a harcot.
    El is érte a célját , elnézve a sok beidézést.

    Én is fásítok délután az event kezdésre ::))
     
    Samborg és Luca_511 kedveli ezt.
  19. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Figyi! Szerintem ragaszd le a hosszú ó betűdet, írj csak röviddel, és fogd rá, hogy külföldi klaviatúrád van. :D

    Én olyan szépen kiszámoltam, hogy estére beérik a ribizlim, utána mézkerepet ültetek, ami szintén beérik holnap kettőig, így két legyet ütök egy csapásra: a gazdaköri is telik, és jó sok felrepim is lesz. Tessék, borult a terv. Ha fákat ültetek este, nem arathatóak kettőig. Hacsak nem húzok zoknit a lábukra.
     
    Ribiszke, tewo, bindi5454 és 8 más kedveli ezt.
  20. erika260665

    erika260665 Törekvő

    Ha nem lenne piszkálva nem csinálná. Én átsiklok felette és olvasok tovább.
    Tényleg nem lehet tudni hogy direkt vagy tényleg van valami a háttérbe.

    Leho megegyezik a véleményünk csak azzal a különbséggel hogy én kihagyom.
    A Viking pedig nagy kedvencem. :sleepy:
     
    bindi5454, a1a4, hamuska és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.