Visszajelzés Segítők szabadnapja csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Toma. A Különszoba 6. sorában kapsz 1 db-t malomtermékért. Azt beleszámoltam, mert meg fogom csinálni. Lehet hogy félreérthetően írtam? Nem hiszem hogy fogok pörgetni 14 fát.
     
    marcsi152, rozo52, Leho69 és 9 más kedveli ezt.
  2. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó


    Szia, köszi a választ!! Teljesen meggyőztetek, és én is magam emiatt, hogy jön a farm rendezés nálam...fákat be, földet kiteszem. Sajnos pár óra csúszással, mert most tudtam ismét géphez jutni. És ami még jó, hogy ketten is irtátok a nemesitést, és ezt megint elhanyagoltam, szóval azt is folytatom! Köszi még egyszer, és jó játékot!
     
    Fenyvesi1010, marcsi152, Gio és 4 más kedveli ezt.
  3. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Mindenki más taktikával dolgozik. Én szeretnék annyi fát a kerékről, hogy csak kiteszem és már szedhetem is be. ;)
     
    BriGitta75, jutka190226, csio70 és 25 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen Jó ötlet bár csak 2 normál pörgetésel jobb mint a 3 ablak,de jobb;)xDSzerintem nem véletlenül írta "Well" a pörgetést hogy meglepően jól adja.o_O;)Lehet nem is kell kiváltani;)
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Csocso. Haahaahaa. :D:D
    Szeretni én is szeretnék, de ahogy ismerem a sima pörgetéseket, örülhetek ha 150-200 pörgetésből 7 db fát kapok. :D
    Ha van a keréken 9 db jó valami és 3 db mandragóra, akkor már előre borítékolom hogy a mandragórán fog megállni.
    Partyt meg biztos hogy nem kapnak, mert rácsapok a kezemre ha arra akarok nyomni. :D
     
    marcsi152, kovacstne, Fatther és 15 más kedveli ezt.
  6. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Én a mandragórát és társait száműztem a kerékről. Nem veszek róluk tudomást :D
    Fabatkásan pörgetek és nem nézem vissza a nyereményeket. Tudom miért megyek és csak azt nézem a menüben, mennyi van már belőle. Ha elég, befejeztem a pörgetést. :)
     
    ursa11, jófarmerlány, kidmama és 19 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D Na én meg nem Fabatkásan pörgetek, mert szeretek közben bosszankodni. :D
     
  8. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Akár még az is előfordulhat, hogy a mandragóra helyére tették... :p
     
    ursa11, marcsi152, kovacstne és 14 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Egyébként tényleg lehet, mert Beko ábráján nem volt semmi ilyen agyrém. :) Még csodálkoztam is, de ez csak egy ábra, a többit nem láttuk.
     
    ursa11, marcsi152, Fatther és 9 más kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Akkor már azért megéri;)xDEgyébként 100 sima ad kb 5-6 partyt is:music:;)
     
    ursa11, jutka190226, Fenyvesi1010 és 6 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akkor nekem el kell mennem egy pörgetési tanfolyamra, mert nagyon rosszul pörgetek. 100 simából ha 2 party összejön, akkor örülhetek.
     
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Dobd ki azt a kereket ,;) használd az enyém.:pCsak hozd a pöriket is.:D:D
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó, persze, rohanok.:D
     
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szerintem használhatod Csocsoét is;).Főleg mível ennek ( is) ö a mestere .o_ODe ajándékot illik vinni ha vendégségbe mész;)xDPláne tanulni.:p
     
    Fenyvesi1010, marcsi152, Zatini és 3 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tudod ki vigyen Csocsónak. :D Pont fordítva gondoltam az egészet, Ő jön hozzám és majd nem győzöm kibontani az ajándékait. :D
    Na de visszatérve az eventhez, érdemes ültetés után pörgetni, mert onnan már látjuk, hogy mennyi fát kaptunk és még mennyit kell ültetni a hiányzókért.
     
    jófarmerlány, marcsi152, Fatther és 9 más kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen ez így van.o_OA dilema csak annyi hogy bele akartam vonni a termelésbe a holnaputáni Racko dekort.:music:De szerintem ha már pörgetek( bizva Wellvi adataiban )akad annyi bónusz hogy jó legyen.;)
     
    Fenyvesi1010, marcsi152 és ulmo12 kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De mi a gondod a holnaputáni + 1 növénnyel? Nem értem. Szerintem már megint túlkomplikáltad.
     
    marcsi152, Leho69, Mica67 és 3 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Annyi hogy ara akartam pörgetni a hozam miatt.o_O24 h után a normál pörgetés jön vissza;)Szeretném egyben lehozni a gazto_ODe lehet túlkombinálom.:oops: Holnap kiderül mi akad.;):p
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akkor csináld úgy, hogy holnap csak felszaporítasz, reggelig berakod 1x1-be és csütörtökön reggel aratás előtt pörgetsz és kiveszed Rackót is. De figyelj rá, hogy 2-kor véget ér a pörgetés a fákra.
     
    Kuzdern, marcsi152, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  20. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Az, hogy mikor pörgetsz, csak olyan szempontból releváns, hogy csak eventkezdés után adja a kerék a fákat. 28470 növény (és 1560 felröpi) mindenképpen kell, mivel a teljes haladási sort meg kell csinálni ahhoz, hogy a (felhősorra való dekorokat tartalmazó) különleges szobák hozzáférhetővé váljanak.
    Szerintem a sima kerékről nem fogsz annyi +1-es bónuszt összeszedni, hogy ne tudd kihasználni Rackóét. De ha mégis, azt akár másra is használhatod.
     
    Kuzdern, marcsi152, maszilva és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.