Visszajelzés Skorpiotthon - tenyésztés alapú hétvégi küldetések csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 2.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csi48

    csi48 Fórummogul

    Másodikától az ismertetőben bármikor elolvashatod: https://board-hu.farmerama.com/posts/1219090/like
     
  2. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Türelmesen várni, türelmesen várni...
    Na jó, bepakolni lehet, de kipakolni nem.
    Türelmesen várni, türelmesen várni...
    Mindjárt 18 óra xDxD:p
    R
     
  3. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    szia :)
    Tudom , nem ide tartozik , de most vettem észre , megváltozott az avatárod :) nagyon szép lett , gratulálok hozzá :)
     
  4. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője


    Szia! Méh, pillangó, skorpió tenyésztésekor kapunk jelvényt!
    További szép napot!
     
    jutka190226, Kuzdern, krisztabanya és 3 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A skorpiók már a kupiban várakoznak... de csak boom kor akarom leszedni őket;)
     
    jutka190226, Andzsi1971, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  6. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    jutka190226, böbe764, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ismerve magamat én nem fogok várni, a terepben már mozognak a skorpiók és csípni szeretnének. 18 órakor megnézem mennyire mozgékonyak. Viszont az ólépítési tervemet napolni fogom vasárnapig, majd akkor görgetem őket tovább.
    PS: Előkerestem a Sámlin Máriusz októberi tenyésztésre vonatkozó jóslatát, aki szeretne készülni katt ide.
     
  8. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    o_Oohhh! Igen! El vagyunk kényeztetve. Nekünk már csak egy dolgot kell hozzátenni, még több türelem, türelem, türelem, bébiket vasárnapig nem kiszedni, akarom mondani, nem újra betenni, csak majd az egytáposnál. Jajj mennyi mindenre kell figyelni ;):p
    R
     
    Utoljára szerkesztett: 17.9.21
    jutka190226, marcsi152 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ez a lényeg itt nem indítani új tenyésztést, mert a fele szupertápot meg lehet takarítani vele :)
     
  10. csillus35

    csillus35 Törekvő

    Köszi szépen, hogy idehoztad, pedig tényleg végignéztem a mai híreket. Vagy mégsem. Csak azért jöttem, hogy csekkoljam hány jelvény is kell 6kor. De már el is napoltam vasárnapra:)
    Jobb is, ha ma nem tenyésztek, ezt Marcsinak szántam, bocsi
     
    Utoljára szerkesztett: 17.9.21
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és marcsi152 kedveli ezt.
  11. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Sajna az elsőről lemaradtam, de az utóbbi kettő kipipálva! :(xD
    Üdv. mindenkinek!
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    még 20 perc és indul a boom;) Akkor aratok és pipa lesz a feladatsoron is!
     
    jutka190226, marcsi152 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. solyomhajnika

    solyomhajnika Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    Akkor ma 18-tól boom lesz, és októberbe majd az egytápos tenyésztés? Jól értem ?
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Nem, nem jól értetted. Ma 18 órától indul a boom és vasárnap lesz az egytáoos tenyésztés is:
    Az akció kezdete (várhatóan): 2021. szeptember 19. (vasárnap) 10:00 óra
    Az akció vége (várhatóan): 2021. szeptember 19. (vasárnap) 22:00 óra

    A két akció között lesz több óra átfedés is, tehát érdemesebb akkor tenyészteni, ha van türelmed kivárni.
    Sok sikert hozzá.
    ****
    Arattam az előre bekészített skorpióimat 132 tenyésztés 142 jelvényt adott. A gazdakörön pipa van,, a neon láda neon majmot adott (adhatott volna valami jobbat is, de remélem ennek is hasznát veszem) :)
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A most hétvégi egy tápos tenyésztésen készülhetsz tehát előre be pakolhatsz tenyésztéseket, amiket majd az októberi eventnél aratsz le;)
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én biztos nem készülnék még az októberi tenyésztésre. Mondjuk, ha addig bent hagyja, akkor megértem, hogy feleződik a felhasznált táp mennyisége. Na de, jövő héten nincs jelvényes tenyésztés! Ezt adja az összes típusú állat. Szóval én jövő héten is tenyésztek, ha nem többet, egy kört biztos. :D ;)
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Helyes, nem kötelező semmi sem, csak egy lehetőség azoknak akik élni szeretnének vele.
    Viszont nem vagyok benne biztos, hogy miután nem kell felétlenül tenyésztenünk a jövő héten lesz-e boom? Ezt majd a jövő mutatja meg.
    PS: én sem szeretem lekötni egy hónapra a terepet, úgy hogy nem használhatom és estleg kapunk egy olyan eventet ahol a tenyésztés is adja a röpit..
     
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én azt mondanám, írnám, hogy nem lesz.
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Én sem nagyon tervezek készülni... :music: De ugye megmagyarázni meg lehet:pxDxDxD
    Ez egy taktikai játék... 8)
    Bár akinek 132 szupertáp érvágás.... az amúgy nem taktikázik...:wuerg:
     
    jutka190226, marcsi152 és zsani_apja kedveli ezt.
  20. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Feladat kész.A jövő heti is gyorsan fog menni,1.8 milla körül kell bedobálni.Én ha lehetne egyszerre tenném be az egészet.nem lenne annyi baj vele,hogy válogassam mit tegyek be, melyik állatot nem sajnálom.Mindet ! Jövő héten én is tenyésztek még, 1-2 kört, de be is rakok egy adagot az októberihez is.
     
    jutka190226, zsani_apja és -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.