Visszajelzés Skorpiotthon - tenyésztés alapú hétvégi küldetések csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 2.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Feladat kipipálva;) Jöhet a következő!:inlove:
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szívem szerint én is folytatnám, ha lehtne, de sajnos nem lehet..
     
    HéricsBáró és jutka190226 kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nekem már 2 db is azt súrolja. :D Amúgy egy oka van, hogy nem tenyésztek annyit. Az pedig, hogy a készletem nagyon kevés állatokból. ;) majdnem olyan kevés, mint a FA fám... :p ;)
     
    PZoli64, mókás20, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kár, hogy nem vagyunk egy piacon ellátnálak állatokból :) Amúgy ezt az eventet csincsillából teljesítettem simán és zökkenőmentesen :)
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Tenyészállatokat adtam be. Abból azért van annyi, ami elég ezekhez az eventekhez.
     
  6. solyomhajnika

    solyomhajnika Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a válaszokat. Jó gazdálkodást kívánok mindenkinek :)
     
    jutka190226, -gyöngy-581 és -Erbrow- kedveli ezt.
  7. gőzmalom

    gőzmalom Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, akinek van türelme kivárni vasárnap 10:01et, azok az egytápos tenyésztéssel, a boom-ot is kihasználva, a skorpiotthon eventen szépen ügyeskednek :)
    Csak a türelem kell, és a megfelelő állatot bepakolni ami ehhez az eventhez kell.:)

    Akik várakoznak, türelmet, akik haladnak, jó eventet!
     
  8. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Nem volt türelmem, gyorsan megcsináltam ma is a feladatot... De legalább egy kis sikerélmény. :music: A ládából neon tevét kaptam, ami... nem jó, de nem is tragikus. :)
     
    GA-BI-O-Farm, jutka190226, magdi06 és 3 más kedveli ezt.
  9. mnjudit

    mnjudit Junior szaki

    Sziasztok!

    Lemaradtam az elso feladatsorról. Igy esélytelen lesz megszereznem mindent, ami a felhore kell, igaz?
     
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az első feladatsorról már lemaradtál. Ott két dekort lehetett volna megszerezni, egy dekor, két példányban.

    Egy másik lehetőség azért még adott lehet számodra, ha a csere-event ideje alatt úgy írsz hirdetést a "léghajóra" vagy a magyar fórum megfelelő topicjába, hogy cseréled valamivel ezt a tárgyat, az első küldetés dekorját.

    Sok, nagyon sok jószándékú Játékos van itt körünkben, akik még önzetlenül is adnak tárgyat, vagy csak jelképes dologért elküldik számodra, hogy a felhőre kitehesd.
     
    kovacstne, HéricsBáró, Domos52 és 7 más kedveli ezt.
  11. mnjudit

    mnjudit Junior szaki

    Nagyon szépen koszonom :inlove:
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  12. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Van hír arról mit lenne érdemes berakni?
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  13. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia -vadocka70-!:)
    Köszönöm a gratulát! Nekem is nagyon tetszik. Még a szeme is mosolyog! Ahányszor ránézek a Fecske Ferkóra, mindig vissza kell mosolyognom rá, és máris jobb kedvre derít. :D
     
  14. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Tenyésztés letudva,megint elkapkodtam /nem volt türelmem várni az 1 szp-sat .Beértek a 6 kapott"Orinoco" titkosak,pajtatöltelék lett belőlük: zebra,zsiráf.....a többire már nem igen emlékszem.Visszafelé fejlődünk ?:oops:
     
    Amira09, inanna11 és jutka190226 kedveli ezt.
  15. balhés

    balhés Utánpótlás-írogató

    feladat kész de nem tudok kipakolni afelhóre hol hibázhattam?
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  16. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Sehol, még van vissza egy hét a küldetésből :)

    Az event negyedik küldetésének kezdete (várhatóan): 2021. szeptember 24. (péntek) 10:00 óra
    Az event harmadik küldetésének vége (várhatóan): 2021. szeptember 26. (vasárnap) 22:00 óra
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ott, hogy nem olvastad el figyelmesen az eventismertetőt.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...tvégi-küldetések-event-2021-szeptember.21515/
    A felhősort a 4. küldetésben tudjuk majd megszerezni.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...sek-event-2021-szeptember.21515/#post-1219091
    Az event negyedik küldetésének kezdete (várhatóan): 2021. szeptember 24. (péntek) 10:00 óra
    Az event harmadik küldetésének vége (várhatóan): 2021. szeptember 26. (vasárnap) 22:00 óra

     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Majd a jövő héten lesz beüzemelhető a felhő;)
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  19. balhés

    balhés Utánpótlás-írogató

    köszönöm a válaszokat bocsika
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  20. -pekudli-

    -pekudli- Haladó

    Köszönöm a sok állatot amit kaptam a gazdaköri teljesítésre.Nagyon megörültem neki.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.