Sok lúd ólat győz csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 1.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. imike911

    imike911 Fórum hercege

    M ár éppen panaszkodni akartam, hogy nem találom a lúdólat, amikor rájöttem, hogy elsőre nem a piros kosárka alatt kerestem, hanem a pajtámban. Volt ott minden, ilyen ól, olyan ól, retró ól, de lúd nem. Aztán leesett ........ Most megyek az önkiszolgálóba, bedobok néhány libaólat a kosárkámba.
     
    ada77201, mimi, Marika312 és 7 más kedveli ezt.
  2. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Az event tényleg elég gyenge, és lássuk be a nyeremény is az, de azért megcsinálom -.-
     
    ada77201, anci091551, csopke1 és 2 más kedveli ezt.
  3. Katica031971

    Katica031971 Utánpótlás-írogató

    Én erre sajnálom a szupitápot,de vele tényleg készen lenne.Idő van rá bőven.
     
    ada77201, Snoopy, mamszi5107 és 3 más kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem kint van mind három ólból 1-1 rózsaszín, ami 3 db-ot ad, csak vigyáznom kell,hogy le ne arassam őket időnap előtt! Be sem merek menni a tölgyesbe,majd ha a libák kész lesznek,akkor szétnézek ott is.Jó kis feladatot kaptunk,nekem tetszik,nem sablonos!
     
    ada77201, sziszi1965, mimi és 8 más kedveli ezt.
  5. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    a farmon készenlétben vártam a libákat, aztán elolvastam a minievent ismertetőjét és
    visszapakoltam a megszokott pár ólat, KK-t szórtam a mamutokra.
    Részemről az event befejezve, kihagyom.
    Kell az értékes hely a mamutoknak és a CSP-t termelő (piac) ólaknak-műhelyeseknek.

    Nagyon jól néznek ki az új ólak, izgalmas az időkorlátos feladatsor.
    Jó szórakozást kívánok hozzá Mindenkinek!:)
     
    Cyra65, ada77201, sziszi1965 és 10 más kedveli ezt.
  6. gyugyika

    gyugyika Utánpótlás-írogató

    Szeretnék gratulálni a játék készítőinek a sok változatos feladathoz, teljesíthetők nem egyhangúak .Így sokkal jobb a játék mint amikor csak termelni kellett a sok növényt .
     
    mimi, Marika312, Bátyus és 10 más kedveli ezt.
  7. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    Nem tudom , ti hogy vagytok vele , de nekem nagyon tetszenek az új ólak :) azt hiszem egy darabig a farmomon fogom tartani őket , annak ellenére , hogy állatokat csak ritkán tartok :)))
     
    taga1, ada77201, sziszi1965 és 17 más kedveli ezt.
  8. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Sikerült beleszaladnom, hogy szupertáp megy a malomban, így nem lesz tápom csak késő este, vagy ha elalszom akkor holnap:oops:xDxD
     
  9. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Igazad van, de kinek a pap, kinek a papné. A tenyésztés meg elfér a pajtában a többi között, az ideigleneshez, ha lesz, elég, amit 6 ól termel.
     
    ada77201, sziszi1965, mimi és 3 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én vettem 12 libát .. megettem szupertáppal őket ... aztán elolvastam az ismertetőt .... :oops:

    Én itt be is fejeztem ... ugyan teljesen újszerű , mert ilyenre nem emlékszem ... De a nyeremény a vicc kategória ....
    Legalább adtak volna egy szinte semmit adó felhőt ... Na azért megcsináltam volna ;)
     
  11. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Na, még jó, hogy bejöttem! Eszembe se jutott, hogy nyulat, stb. is termeljek, azt hittem, az a pajtából megy. Biztos rájöttem volna, de érdemes olvasgatni.
     
    ada77201, sziszi1965, mimi és 7 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    És még matrica sincs ...:music:
     
    szemike50, ada77201, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  13. E-liza

    E-liza Aktív író

    Szerintem is nagyon szépek lettek a libaólak. Nálam biztosan lesz kint, ahogy egy pillangó is mindig kint van. :)
     
    kekmaci75, szemike50, sziszi1965 és 10 más kedveli ezt.
  14. maci0325

    maci0325 Fórumprofi

    SZiasztok Nekem nem megy a malom pedig inditottam el lúd tápot mit kell csináljak hogy elinduljon ?? Vettem gyorsabb tápkeverést és így nagyon bosszantó . Köszönöm Lázárné
     
  15. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Csak lépj ki majd vissza és nézd meg újra a malmot.
     
    Cyra65 és sziszi1965 kedveli ezt.
  16. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    A liba ól valóban nagyon jóra sikeredett, gratulálok a megalkotójának. Lehet hogy gyerekes dolog, de én szeretek gyönyörködni a jól megtervezett és létrehozott ól, fa növényben és egy egy event után abból kedvemre alkotom meg a kertet persze a mennyiségek függvényében (figyelem a pajta készletet) Én 16 ólat vettem szupi táppal hamar teljesíthető az event. Jó munkát gazda társak.
     
    szemike50, ada77201, sziszi1965 és 5 más kedveli ezt.
  17. maci0325

    maci0325 Fórumprofi

    Nagyon köszönöm a segítséget jó lett !!! Minden jót és további szép napot neked !! Lázárné
     
    szemike50 kedveli ezt.
  18. zsellér551

    zsellér551 Járnitanuló

    Én csak arra gondolok, hogy a lúd vízzel itatva 4 órás és ezért ad kemény 27 tp-t. Namármost én pl. X<10db ólért, ha tudnék sem lépnék be 4 óránként a farmra, akkor meg az általuk elfoglalt hely gyakorlatilag kárba veszne. Inkább valamikor leszedek egy terület mamutot reggel, estig ludat termelek, este visszarakom a mamutokat (XL-ket), amit néhány nap alatt visszahúzok reggeli aratásra. Persze ez csak az én gondolatom, nem azért mondom, hogy más is csinálja így
     
  19. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    én nekem már a nyúl juh disznó érik 16 lúdol kint várom a tápokat meg megyek a fiam táncvizsgájára így csak este indul a móka
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Tényleg szép lett az ól ;) Majd veszek a piacon pár 100 libát .... az elég a tenyésztéshez ;)
    Aki kint tartja a farmon s eladja a libáit ... jól jár mert csp-vel fizetek ;)
    Én szépen visszarendezem a farmomat ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.