Szárnyaló képzelet event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 18.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Sziasztok!

    Nekem ez az event sokkal jobban tetszik, mint a mostanában műsoron lévő farmbontós eventek. Nem kell sakkozni az idővel és a mennyiségekkel, beteszem a házikóba az illetékeseket, és ha "végeztek", mehetnek a feladatba.
    Néhány hónappal ezelőtt álmomban sem gondoltam volna, hogy a tenyésztős eventeket fogom könnyednek neveznio_OxD.

    Lehet, hogy "kicsit" sok tápot kér, de azért erre már lehetett készülni, elég régóta szó van róla.
    Én biztosan megcsinálom, mert jól jön az a 341.000 Tp és 281.000 csp, hogy a többit ne is említsem.

    Várható vajon egy mini boomocska holnap is, vagy csak a hétvégén duplázunk?

    Aki belekezd, annak sikeres tenyésztést kívánok!
     
    Mikulás48, genka53, Meellcc és 19 más kedveli ezt.
  2. jani975

    jani975 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    398 szupertáppal megszerezhető a felhő és a rávalók is.
    2e, 3e a gy, 4e a gy, 5e a gy, 6e a gy. Így kell 199 plüss rackó.
     
    Mikulás48, pukinyúl, Meellcc és 11 más kedveli ezt.
  3. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Varun foga ha fáj,akkor orvoshoz vele,mert magától nem fog kiállni és mi meg szenvedhetünk helyette.;):DÉn bizony úgy látom,hogy nem adok semmit,mert hiába kezdeném, nincs kecském.:cry:Van mire fogni így.xDxD
     
    _Ilona49_, Meellcc, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
  4. Flowerfield

    Flowerfield Törekvő

    Tekintve, hogy amúgy is ellövök ennyi tápot tenyésztéskor, igazából minimális befektetés, pár barna állatot bedobni mellé. A szerencsém meg elég forgandó a titokzatos cuccokkal, meglátom a bahán mit ad.
    Erről most hallok először.
     
    Meellcc, Gio, sziszi1965 és 6 más kedveli ezt.
  5. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Biztos lesz boomocska.xD
     
    Meellcc, HéricsBáró, Gio és 4 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Remélem mert anélkül neki sem állok ;)
     
    Meellcc, HéricsBáró, Gio és 7 más kedveli ezt.
  7. 83-tél

    83-tél Járnitanuló

    Legutóbbi baby-boom óta nem sok szupertápot lehetett szerezni ... 160-nal neki sem kezdek :/
     
    Meellcc, sziszi1965, -orgona- és 4 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mazsolázni az is elég ;) s esetleg a gazdakörből vagy a tölgytől szerezhetsz ... ha még nem aknáztál ki minden lehetőséget ;)
     
    Meellcc, HéricsBáró, Gio és 5 más kedveli ezt.
  9. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Hiányzik 3 fekete bárány, 3 hamis tapsi, 2 havasi kecske és 280 plüss Rackó ... egyébként kész az event. xD;)
     
  10. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nekem tetszik...a 7. feladatot valószínűleg kihagyom, teli a ládám kütyükkel...20-30 tenyésztéssel pótolom, ami hiányzik a pajtában a feladatokhoz,aztán kicsit tenyésztgetek magamnak egeret, hódot, ezt-azt... persze csak, ha a boom elkezdődik, gondolom szokás szerint péntek este. Mert ugyan ki venne sztápot, ha nem lenne boom?;)
     
    genka53, Meellcc, Gio és 7 más kedveli ezt.
  11. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    56 szupertápot ad az event gazdakörije, ha megvan még a Téli felüdülés gazdaköri, annak a 4-eséből ki lehet venni 60 sztápot 120 tigrisért.
     
    genka53, Meellcc, Gio és 8 más kedveli ezt.
  12. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Nekem is 146 szupim van,de boom-kor 2 sz.tápért 2-3 ritkán 4 állatot is ad.:pHa van Gazdaköri feladatod,akkor ott is tudsz még szerezni.:DDe akkor is sok az a "drága"táp.:cry:Most 1 fordított kellett volna,amikor nem kér,hanem Varon csak úgy ad,amit kívánunk.xDxD
     
    Meellcc, 83-tél, -orgona- és még 1 ember kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    120 tigris ... drága ha a piacról kell beszerezni ... S kérdés van e kint ennyi ;)
     
    Meellcc, Gio, Peszi2 és 3 más kedveli ezt.
  14. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Csak egy javaslat volt ...
     
  15. Trace76

    Trace76 Törekvő

    Nalam a piacon van annyi kint de akkor nagyon melyen bele kell nyulni a csp-s bukszaba:p es persze kell meg hozza 20-20 a tobbi harombol is hogy a tigris ketreceig eljusson az ember;)
     
    Meellcc, Gio, Peszi2 és 4 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen amikor beleér a kezem a bilibe akkor én is szoktam ilyenekről álmodni ;)
    Tudom , tudom ... Én csak a boom miatt gondolkozom eme szupertáp forrás kiaknázásán ... már csak 50 tigrist kéne vennem ... De drága ... Viszont ahogy ismerem magam ... úgyis megveszem .. pedig nálam terem ötösével ... csak lassan :p
     
    Meellcc, Gio, Peszi2 és 6 más kedveli ezt.
  17. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Ez már sz.tápnál kicsit szebben hangzik,mint 560 db.:eek:Így már van kecském is:p pár darab,de ha még ebből lehet faragni,akkor minden meg van bőven,csak tenyésztéshez boom kell.xDxD
     
    Meellcc, Gio, -orgona- és még 1 ember kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Így már kecske is van :pxDxDxD Már csak azt kéne kitalálni hogy lakjon jól ... a káposzta megmaradása mellett :p8)
     
    _Ilona49_, Meellcc, Gio és 7 más kedveli ezt.
  19. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Én nem aggódok:)

    de legalább pluszba tudok termelni:D mert csak a plüssök hiányoznak:D szóval jó lesz ez:) megtoljuk a piacot:)
     
    csio70, Gio, Peszi2 és 4 más kedveli ezt.
  20. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Majd meglátom. Először mindenképpen a kitűzött célt szeretném elérni, azután talán ami még megy. De a brekkencshez is kell szupitáp, arra is kellene egy kicsit tartalékolni. :)
     
    csio70, Meellcc, Gio és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.