Szárnyaló képzelet event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 18.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nem gondolkodom egy percig sem , nekem kell a felho ;) imadok tenyeszteni , pedig nem vagyok tul sikeres benne , nekem minden tp sokat szamit , sok kicsi sokra megy , nekem megeri :D Remelem lesz baby boom ;)
     
    csio70, Melan, Mikulás48 és 20 más kedveli ezt.
  2. reni87

    reni87 Fórum-zöldfülű

    Ha jól láttam, nincs infónk arról, hogy ajándékba küldhető-e a szomszédainknak Plüss Rackó. Én olvastam csak félre, vagy valóban nem lesz most ilyen lehetőség? :(
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  3. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem lesz ilyen lehetőség, az eddigi tenyésztős eventek során kapott lakatokat sem lehetett küldeni.
     
    Mikulás48, genka53, he1951 és 9 más kedveli ezt.
  4. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Azért annyira nem:D mikor a Bahán 8 millió TTP 1 szint:) Amott meg most kapok nemsokára 80 milliót:D
     
    Melan, genka53, he1951 és 12 más kedveli ezt.
  5. reni87

    reni87 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a választ! Akkor nem reménykedek ilyen lehetőségben.
     
    bindi5454 és osztrak12 kedveli ezt.
  6. yabosc

    yabosc Fórum-zöldfülű

    Hello Mindenki! Javaslat: 1 gy a matrica miatt!, 2 e- 3 tenyésztés, 3e- 12 tenyésztés, 4e- 16 tenyésztés, 5e- 36 tenyésztés, 6 gy -84 tenyésztés, / felhősor / , 7 gy -65 tenyésztés / kitehető az összes/.. Ez 216 tenyésztés, tehát 432 táp, amiből visszakapunk 50-et, tehát 382 kell minimum!!!!!!! matricára és felhőre
     
    osztrak12, Meellcc, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  7. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    A felhő tapasztalatpontja nagyon tetszik :inlove:, 10 nap alatt 120.000 tp. egészen jól hangzik :inlove: 8)...
    Sok véleményt olvashattunk már idáig : pro és kontra ;)... Egy biztos : a paszulyt kedvelőket "megvették" vele
    :D.
    Nagyon igaz hogy rengeteg szupitápot kérnek érte, de hát, valamit valamiért.. :p...
    Mindenki maga dönti el hogy neki megéri-e vagy sem, egy dolog biztos, nevezetesen hogy senki sem közömbös :p xD, különben nem ragadna "tollat" :D...
    8).
    A bébi bummot megvárom, remélhetően lesz, hogy kapjunk ikertenyésztést :):inlove:.
    A békákra pedig egyelőre nem is gondolunk :D xD...


    Sikeres tenyésztést és további szépeket kívánok :)....



    "Bolygónk egyetlen nemzetétől sem tagadtatott meg két kincs : a humor és a jóindulat ajándéka." /Mark Twain/


    Farm 128/299
     
    Magdusnéne, csio70, Melan és 20 más kedveli ezt.
  8. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Event ismertető és a sok hozzászólás elolvasva.
    Én igyekszem folyamatosan keverni a szupitápot.
    Fogok tenyészteni az biztos, remélem lesz boom is.
    Mindenkinek sikeres tenyésztést kívánok. :);)
     
    -Mayacska85-, meszimarsi, he1951 és 8 más kedveli ezt.
  9. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Én is húzom a szám,mikor teli a paszuly, és kézzel arathatom le. Sokáig azzal hízlaltam a májam, hogy előbb beléptem a Bahára, majd onnan át a paszulyhoz. Így a Bahapontokat jelző csíkon jól láttam, hogy főleg egy-egy nagyobb Baha pontot adó felhőnél hogy' kúszik egyre feljebb a csík. Jó volt látni. Ma már nem látom, ugyanúgy, mint a sima tp-st, mert sok pont kell egy ugráshoz.
    Óriási "találmány" volt a paszuly. Vele rengeteg pontot lehet összeszedni. Igaz majdminig csak egyszer aratok,de az is rengeteg. ;)
    Kár lenne egyetlenegy sort is kihagyni. ;)

    Ne hagyd ki, jó az a pont mindkét helyre. Jól írta achmed: sok kicsi sokra megy. Ráadásul eleinte 700-2000 pontokig adtak. mostanában azért ez jóval több. :)
     
    Magdusnéne, Melan, Mikulás48 és 8 más kedveli ezt.
  10. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Nekem tetszik az event kivételesen:) Sok szupitáp kell az igaz.De ha azt nézzük hogy bármit tenyészthetünk és jár érte a plüss,szerintem ezzel senki sem veszít.Ha az event feladatsorához nem is kell mert megvan a tenyésztett állatod ,akkor is szuper mert gondolom mindenkinek szüksége van a gazdaköri tenyészethez és a leveshez a tenyésztett állat.Ha még bumm is lesz akkor így azért nagyon szépen lehet haladni a leveses gazdakörivel .Amit valjunk be így is ugy is csinálgatna eventen kívül is mindenki.Lehet rosszul gondolom de így ez egy plussz:) Nekem nagy része megvan a tenyésztett állatoknak az eventhez még hiányzik pár ezaz.De utána a leveses gazdakörre hajtok a bummnál ha lesz.Ami valjuk be elég sokat hoz a konyhára:)
     
    Melan, Mikulás48, Tomo1976 és 10 más kedveli ezt.
  11. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene


    Nekem már 120 felhöm van:) ha egyszerre aratom megvan az egyszeri 400.000 TP és TTP valamint kb 100,000 csp azért ez nem mindegy:)
     
    csio70, Melan, Tomo1976 és 15 más kedveli ezt.
  12. Lazusch

    Lazusch Járnitanuló

    Sziasztok! És tényleg ez egy könnyű event én nem is kapkodok meg van az összes állat ami kell hozzá a különleges be adandot meg majd hétvégén fogom össze szedni mert szerintem szombaton lesz baby boom˛kb 50-60 táp hiányzik de az meg össze jön a beadások közben. Szerintem ne kapkodjon senki várjatok hétvégéig nem mindegy hogy 1-2 tenyésztett állat jön ki abból a 2 szuper tápból. drukolok mindenkinek!!!!
     
    Tomo1976, Meellcc, Gio és 8 más kedveli ezt.
  13. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    Ismét egy event, mondhatni event event hátán o_O, amit , ha valakinek nincs elég szupertápja, nemis igen tud befejezni sikeresen...és itt jön a szupertáp akció, ez még rendben is van.
    De! Nézem a nyereményeket... ismét egy felhősort kapunk a végén...és mikor lesz már olyan nyeremény, amiért érdemes gürizni a 90+-os gazdáknak is??
    Mondjuk lehetne olyan főnyeremény, mint anno a Farmaranyfa, amit azóta sem raktak vissza nyereményként vagy akcióként a játékba, bár mást már igen, miért van ez??( Költői kérdés volt):sleepy:
    Kicsit elszomorodtam már, mert lehet az én hibám is, de egyre kevesebb időm van, és a kedvem is szárnyaszegett, lehet, hogy inkább csak hobbifarmként fogom üzemeltetni a farmom, és készülök az őszre:)
    Azért mindenkinek jó szórakozást kívánok és ne vegyetek nagyon komolyan azért;)
     
    csio70, Melan, SZERENCSELOVAG és 19 más kedveli ezt.
  14. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Nekem egy picivel több 127, így a pontokkal is nyilván több. Szőke fejemmel próbáltam összeszámolni, mennyi is az annyi. Mindig más jött ki, de kb-re azt is jó volt. Aztán kapam nemrég egy fehőt is aratót... Majd fenékre ültem, hogy napi szinten mennyi pontot kapok mindkét helyre. Hát csak ennyi, a nem éri meg a 6000 pontért dolog...
    Most megyek vissza dolgozni, mert veletek kezdtem fórumozók,és mivel tegnap elfelejtettem a rövid érésűt learatni, mindhárom rész szépen begazosodott...xD
     
    Melan, genka53, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  15. NTibi69

    NTibi69 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Az utolsó részt, ha megcsináljuk, duplán kapjuk a kitehető ajándékokat. Ezek majd cserélhetőek lesznek? Ha nem,akkor lehet,hogy a végét kihagyom.Tud valaki infót róla? Köszi.
     
    Meellcc, Peszi2 és bindi5454 kedveli ezt.
  16. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szerintem lesz. Eddig legalábbis mindig volt az ilyen eventeknél.
     
    iboly54, Meellcc, gyfa és 6 más kedveli ezt.
  17. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia:)
    A farmaranyfa azért egy irreális álom, bár ... de szép is lenne ha lenne...:p
    De hol van már az olyan nyeremény, mint pl a csereengedély és társai. Régen a nublonok hozták, sajna már azok se:S De lehetne pl szuperszomszéd. Tudom az se hoz semmi érdemlegesetxD, de akkor is kicsit más:) Esetleg valdemárhoz belépőjegyet:) Lenne lehetőség bőven, és szerintem örülnének is nekik sokan:)
    Most már nem csak maga az eventezés kezd unalmas lenni, de a nyeremények is.
    Nekem persze ez csak megkönnyíti a dolgom, mert nem kell sokat gondolkoznom neki álljak e:)
    Sok sikert mindenkinek:) Kerítéseket jó magasra felhúzni, had ugráljanak az állatokxD
     
    Magdusnéne, Melan, -Mayacska85- és 12 más kedveli ezt.
  18. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia Gabi:)

    Jó, hogy írtad a gazosodást, ez a másik nagy problémám, még jó, hogy a mostani eventen nem növényt kell ültetni, mert volt már, hogy időhiány miatt nem tudtam percre pontosan aratni és mindenem elgazosodott, ha éppen EKG készült volna akkor rólam, lehet, hogy mentőhelikopter vitt volna kórházba, mert annyi stresszhormon bugyogott az ereimben.
    Kissé gyerekes dolog már a BP részéről a gazosodás játékban tartása, szerintem a vérbeli Farmosok akkor is mindennap belépnének a játékba, ha a gazosodást kikapcsolnák, mint opciót, rendkívül idegesítő tud lenni.( Lám a Teliholdas kert nem gazosodik :p)
    ...azért fogok tenyészteni, mert szeretem a tenyésztést:inlove::inlove:
     
    Melan, Sali~*.*, Vinci74 és 11 más kedveli ezt.
  19. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Az event príma, az ajándékok szuperek, de szupertápom alig van. Így ezt az eventet páholyból fogom figyelni. Igazából a plusz kitehetőket és a felhőt sem sajnálom. A felhőket azért nem, mert gyalogosként nem rajongok a különböző érésidejű felhőkért (ez meg speciel pont az a 12 órás fajta, ami nem az játékstílusomnak való), a kitehetőket meg azért, mert azokat a lehetőségeim szerint az előző eventen kimaxoltam.
    Egyébként is lassítanom kell, mert a 200/400-as szint után mit csinálok majd?
    Ezért a többieknek sok sikeres tenyésztést és minél több arany állatot kívánok!
     
    csio70, meszimarsi, he1951 és 7 más kedveli ezt.
  20. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szerintem nem irreális, a BP annó a maga részéről legalábbis nem látta annak, szép bevétel volt, és volt akinek nem egy, hanem akár 3 vagy 4 fájuk is lett, nekem csak egy kellene, amolyan státusz-szimbólumként díszítené a Bölcs Tölgyesemet....de nem írok már többet róla, mert jogosan törölve lenne, nem ide való.

    Remélem a mostani tenyésztésen sokaknak lesz sikeres ugrása(szigorúan csak állatok terén), én legalábbis remélem, hogy a holnap kezdődő event alkalmat ad, hogy befejezhessek pár Gazdaköri feladatot is, reménykedem(halat is fogok tenyészteni, mert van a remény hal, ami nem hal meg, mint tudjátok vagy csak utoljára:cry:....)

    Valószínűleg holnap csak este tudom elkezdeni az eventet, mert délutános vagyok....de legalább a gombás lábak helyett majd a tenyésztésre fogok gondolni, a betegek meg hadd csodálkozzanak, miért nézek a lábukra olyan sejtelmes mosollyal.:D
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.16
    Melan, Tomo1976, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.