Szárnyaló képzelet event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 18.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jónapokat!

    Örülök,hogy ismét nyitva egy aktuális topik!! :D ..,de komolyan. ;)
    Belepillantottam a leírásba és én,mint kezdő gazda is kijelenthetem,hogy ez nem lesz egy megterhelő küldetés!! :D
    Viszont már kezdődhetne is...,sok sikert mindenkinek.

    üdv.:apja
     
    Melan, vampire_hunter, tereza6517 és 13 más kedveli ezt.
  2. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok :) Nekem tetszik ez az event. Sokkal inkább, mint a tonnányi növénytermesztős eventek. Szerintem lesz is hétvégén baby boom, eddig legalábbis mindig volt az ilyen eventekkor. Baby boom során egyébként is tenyésztenénk, és most még plusz ajándékokat is kapunk érte (amit én úgy fogok fel, hogy hab a tortán), nekem tehát megéri. Szupertápom pedig van elég, hisz folyamatosan megy a malom, a keréken is csurran cseppen, és a gazdakörből is tudok még kiszedegeti. Az állatokhoz, terményesekhez nem használok sztápot, az azért luxus lenne, viszont baby boom során, mindig elhasználom ami van.
     
    csio70, Melan, Mikulás48 és 16 más kedveli ezt.
  3. vje0315

    vje0315 Fórum mestere

    Sziasztok!
    Tetszik az event, pihenésként jól jön egy kis tenyésztés. Persze a boom-ot én is megvárom.
     
    genka53, osztrak12, Meellcc és 9 más kedveli ezt.
  4. -tigris05-

    -tigris05- Törekvő

    Szeretném megkérdezni, ha most berakom a tenyésztés, és holnap 2 után szedem le akkor megkapom a plüsst????
     
    bindi5454, osztrak12, vje0315 és 2 más kedveli ezt.
  5. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Szia igen, sőt ha netalán lesz boom, akkor annak megfelelően még a "többi állat is jöhet". Csak event indulás után ki-be lépés kell.
     
    farmer221278, bindi5454, Meellcc és 5 más kedveli ezt.
  6. -tigris05-

    -tigris05- Törekvő

    Köszönöm a választ
     
    bindi5454, Meellcc és boldika88 kedveli ezt.
  7. capricornia89

    capricornia89 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Úgy látom ezt végre maradéktalanul teljesíteni tudom. Mostanában a növénytermesztős eventeket nem sikerült teljesítenem. Sajnos időhiányban szenvedtem.:cry: De majd most lesz egy kis sikerélményem.:p
     
    csio70, Melan, pukinyúl és 10 más kedveli ezt.
  8. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Szia Cyra!

    Már én is feleslegesnek tartom.

    Én nem szoktam csak a boommal tenyészteni,mert kellenek a "kóbor" állatkák.;)
     
    Melan, _Cygnus_, sziszi1965 és 10 más kedveli ezt.
  9. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Nekem is bejön most ez az event, kicsit elfoglalt vagyok, így amikor jön a boom mindent bele és rendben lesz, állatok rendben, tenyésztés meg kell a gazdakörikbe. Tehát jó lesz, a szupitáp még kicsit karcsú, de addigra összejön, a békák meg még odébb vannak. Tehát fel a fejjel, ki a mellel és mindent bele, várjuk a boomot és megcsináljuk, mindenki annyit amit szeretne. Reméljük. Utána ráérünk a békán gondolkozni. Szerintem, én most ezt gondolom. Tehát sok sikert és ne feledjük event, azt meg kell csinálni és sok gazdatársnak kell a csillag. Mondjuk nekem nem.
     
    Melan, Mikulás48, sziszi1965 és 14 más kedveli ezt.
  10. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nincs olyan, hogy "túl sok szupertáp". :p
     
    csio70, Tomo1976, sziszi1965 és 17 más kedveli ezt.
  11. Anikó1961

    Anikó1961 Törekvő

    2407 szupitápból beáldozom ami kell, de csak bumm-kor
     
    csio70, vasaló57, sziszi1965 és 6 más kedveli ezt.
  12. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Ez igen! Nagyon nagy dolog Tőled! Szép gyűjtemény. Grat.
    Ha elindult az event, akkor igen, de ha boomkor akkor + is jön, nem mindegy, de az időbeosztásodat Te tudod. Sok sikert Mindenkinek!
     
    emocy91, sziszi1965, Peszi2 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Sok ez a szupi akárhogy nézem.:eek:Aláírásodnál látom és többeknél,hogy hányas szinten farmon,bahán,...stb. Jó magasan,ami nem kevés munka volt.xDViszont abban segítenél,hogy Piac nálad 22 pl.,de van akiknél más. Mit jelent ez és én hol látom,mert onnét mozdulás viszont valamiért nincs senkinek. Miért? Keveset árultok netán?xDxD
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia Osztrak12
      • Hivatalosan a piacok nem kerültek beszámozásra!
    A játékosok gyártottak különböző elméleteket - amelyek egymásnak is ellent mondanak.
    Haszna nincs, csak esetleg kár belőle.

    Ugyanis aki arra adja a fejét, hogy feltörje más farmját, azért teszi, hogy haszna legyen belőle - ehhez pedig az azonos piac ideális. Na már most ha te aláírásodban hirdeted a piacod számát, egy célkeresztet rajzolsz a farmodra: ezt törjétek fel, érdemes.

    Amikor arra próbálnak rávilágítani, van előnye is - csak annyit mondanék: pushing!!!
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/farmerama-a-játék-szabályai.6830/

    Nem fogjuk tiltani, hogy valakinek az aláírásában a piac számozása megjelenjen, de a topicban a téma Tabu!
     
    Melan, Mikulás48, sziszi1965 és 2 más kedveli ezt.
  15. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Értem és köszönöm felvilágosítást,de ezt már rég kérdezni akartam. Választ kerestem én,de sehol nem találtam.
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Üdvözlet mindenkinek . Aloha plüssmaci

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Amikor a Gangon , valaki megkérdezte Jónás apót valaki , hogy milyen információ birtokában van, azt a választ kaptuk , hogy mindent tudunk. o_O
    Én , jelentem , akkor meglepődtem ,mert semmit nem tudtam. Aztán elolvastam az eventet . ;)

    Aztán rájöttem , hogy végülis ez az event , egy amolyan 20 perces meló.:p
    Mert most bedobálsz maximálisan , aztán eventkor aratsz , majd bedobod újra , bájitallal , és 18 perc alatt megvan.
    De , nincsen annyi szupertápom , úgyhogy ez az eventet nem tudom teljesíteni.
    Oké , a tölgyön ki bírnám váltani , de nincsen annyi csillagom .
    Csillagot meg a Gazdakörből lehet szerezni , de megvárom az újítást , hátha sztornó lesz minden . xD:inlove::music:
    De , mielőtt szó érne a ház elején , egyetlenegy plüss macit csinálok , mert hát még nem volt olyan event eddig , a kezdetek óta , amiben nem vettem részt.

    Kellemes eventet kívánok mindenkinek.
     
    Melan, iboly54, emocy91 és 11 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Megint írtál valamit amiben semmi hasznos információ nincs.xDxD Ismered azt a szlogent hogy: jobb lett volna hallgatni? ;)
     
    bindi5454, sziszi1965, Gio és 6 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Leírtam a véleményemet az eventről.
    de lefekszem joccakát
     
    emocy91, Mikulás48, bindi5454 és 3 más kedveli ezt.
  19. gődények

    gődények Törekvő

    Sziasztok én is nagyon szeretnék farmaaranyfát most fogok szintet lépni 98-ra
     
    Peszi2, bindi5454, Cyra65 és 3 más kedveli ezt.
  20. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Én is, én is ! Bár szerintem mindenki elfogadna eggyet , vagy többet is.xD
     
    zoldliget, Mikulás48, Peszi2 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.