Színkavalkád event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 18.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem vagyok Dyny, de, ha jó az ára a piacon add el nyugodtan a burgonya egy részét, a többit esetleg tartalékolhatod későbbre is.
     
    csio70, Jucus1949, -orgona- és 2 más kedveli ezt.
  2. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    sokan mondják hogy nem marad a paratölgy játékba akkor miért kapunk belőle xxl-t?
     
    iboly54, Jucus1949, kutyaszálló és 2 más kedveli ezt.
  3. -))Szilvia-))

    -))Szilvia-)) Aktív író

    A paratölgy és a parafa event végén nem kerül beváltásra, a játékban marad. Termése event után záros határidőn belül piacképes lesz.
     
    heureca3, Jucus1949, _Cygnus_ és 6 más kedveli ezt.
  4. Dalmacska20

    Dalmacska20 Fórum bárója

    sziasztok.Szerintetek a céltábla kincses szigetre kihelyezve btp ad?
     
  5. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Játékban fog maradni.
     
    heureca3, iboly54, Jucus1949 és 9 más kedveli ezt.
  6. Andersen-farmer

    Andersen-farmer Fórum nagymestere

    Ezt megis akartam nézni, hogy mennyi táp kell hozzá .. de nem gondoltam volna, hogy ilyen sokat kell rá elhasználni ... 238db szupertápot ??? Hisz ez rengeteg!! :(
    Rendben, köszi! :)
    Igen, szerintem azt ad.


    Most egy picit elgondolkodtam ..megéri-e .. nagyon sok sz.tápot kér így .. :(
    És ebből mennyit ad vissza ?
     
    Utoljára szerkesztett: 18.6.15
  7. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, hat rá.
     
    Annabogyó, Peszi2, iboly54 és 10 más kedveli ezt.
  8. Dalmacska20

    Dalmacska20 Fórum bárója

    Máskor kiszókták írni most pedig nem vagy csak én voltam figyelmetlen :)
     
    Pharmer500#2 kedveli ezt.
  9. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, ott BTP-t fog adni.
     
    heureca3, dereret, Jucus1949 és 7 más kedveli ezt.
  10. Dalmacska20

    Dalmacska20 Fórum bárója

    köszönöm
     
    kutyaszálló kedveli ezt.
  11. Andersen-farmer

    Andersen-farmer Fórum nagymestere

    Tehát, akkor ezek szerint "úgy" 143 sz. táp fog elmenni az eventre? Hát .. meglátjuk .. minden esetre én megcsinálom .. mivel én e-mellett fogok tenyészteni kakukkot is, aminek most remek az ára .. de nem is ez a fontos .. hanem a kakukkos feladatokból nekem még pár kimaradt .. szóval ha tenyésztek azt is .. azokból is sok szupertápot lehet szerezni .. :)
    Igaz a Bahama malmot is lehet használni az eventhez?
     
    livia775, Gio, sziszi1965 és 5 más kedveli ezt.
  12. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.
    Megcsinálod az összes ezüstöt, az utolsónál aranyat gyémántot és pont elég. Így csak 55 színes ü. tábla kell az az majdnem csak fele tehát ha neked nincs meg fele palettád sem azt a néhányat ami hiányzik letermelheted. Így ha átnézed a táblázatod lenne mindenféle paratölgyed bennük a 3 xxl is és ami nem mindegy az utolsóból meg lenne a darts tábla ami remek Tp-t ad ha kiteszed nem lesz rosszabb mintha a felhőre tennéd. Ha bele fogok én így csinálom.:)
     
    csio70, PocsékFarmer, Gio és 14 más kedveli ezt.
  13. -Betty79-

    -Betty79- Törzsjátékos

    Próbálok piacozni, mert én felhőmániás vagyok. Leamortizálom a kasszát, de ha bele gebedek, akkor is lesz 105 palettám... :oops:
     
    csio70, livia775, Gio és 8 más kedveli ezt.
  14. Dalmacska20

    Dalmacska20 Fórum bárója

    Én mindig törekedtem minden event végigcsinálására bármit is adott.Viszont most elöször nem érzem azt,hogy nekem ezt mindenképpen végig kéne csinálnom.igaz sok mindenem meg van a pajtába hozzá,de szemezgetni fogok a feladatok között.
     
    csio70 és kutyaszálló kedveli ezt.
  15. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia, ezt szerettem volna javasolni, de látom magadtól is kitaláltad. Nehogy feladd, csináld az eventet. Adj el a piacon, -én mindig olyat adok el, ami elég gyorsan megtermelhető, (paradicsony, gomba, most a burgonya), s az árából meg tudod venni a hiányzó fpalettát. Biztos, hogy összejön - ha akarod. Kívánom így legyen.
     
    csio70, brozsa, livia775 és 11 más kedveli ezt.
  16. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    2 kérdésem lenne. Jól értem-e, pulyapulyka kizárólag pulykatenyésztésböl jön, a kisgida pedig kecsketenyésztésböl, A paratölgyet pedig csak a játékban szerezhetünk, Köszi
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia cserepartner a kérdéseidre a válsz igen és igen:)
     
    csio70, Marika312, _Cygnus_ és még 1 ember kedveli ezt.
  18. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Szia!
    Jól értetted :)
     
    Marika312, iboly54, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  19. Andersen-farmer

    Andersen-farmer Fórum nagymestere

    Szia! Igen, csak ezekből jöhetnek! Paratölgyet az event ideje alatt lehet megszerezni, igen! :)
    Na .. mennyien a segítségedre keltek! 8)
     
    brozsa, livia775, sziszi1965 és 4 más kedveli ezt.
  20. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Köszi a válasz csak biztos akartam lenni. Köszönök mindent és sok sikert. Szia
     
    sziszi1965, Marika312 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.