Szülők napja event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 6.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ricedo

    ricedo Utánpótlás-írogató

    Bocsi!
    ID 21052614 ricedo.
    Nem tudom mi történt. Gyanús az egész. Lassan már abban is kételkedem, hogy mit is ültettem..
     
  2. mindennévfoglalt1280

    mindennévfoglalt1280 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Nem tudom miért gyártottál ilyen sokat az eventnövényekből, máskor ha nem vagy gépközelben (pl. éjszaka alszol), akkor ne 4-5 órás event növényt ültesd hanem valami hosszabb érésűt, ami addigra érik mire újra gépnél leszel.
    Én nappal az apait, éjszaka a két meghatározott területen gyártottam az anyait, mellette a tölgyesben sima rózsát, csak a bahán ültettem az 5 órás apait, mert ott nincs még hosszabb érésű növényem.
    Ma reggelre lett meg, a még hiányzó 29 nagyítóm, tehát én is sikeresen befejeztem. :)
     
    csio70, csopke1 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  3. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Kérlek ne feledd, ma 09:09 órakor az event 2/gyémánt feladatába 1500 apai szeretet eventnövényt szállítottál.
     
  4. progabi

    progabi Fórum biztosa

    Sziasztok! Mostanra azért nekem is sikerült befejeznem az eventet! :) És még maradt is 101 nagyítóm és 260 rovarhatározóm! Ráadásul már csak 484 ezer TP hiányzik és beléphetek a 89-esek közé!!! :D
     
    szellorozsa, csio70, kekmaci75 és 3 más kedveli ezt.
  5. ricedo

    ricedo Utánpótlás-írogató

    Igen tudom, de utána még arattam egyet.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  6. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sajnos az aratásodat technikailag utólag nincs módunk kontrollálni. Az ellenőrző panel adatai végesek.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  7. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Rolcsi-Hajni-farm:
    Szia!

    Kérlek figyelmesen olvasd el a topicot nyitó hozzászólást.
     
    Rolcsi-Hajni-farm és szellorozsa kedveli ezt.
  8. bessie79

    bessie79 Járnitanuló

    Szerencsére én is végeztem. Ez az event kivételesen azért volt nehezebb számomra, mert pont az event előtt sikerült eltörni a kezemet. Jobbat, csak hogy élvezetes legyen. :D Úgyhogy az event kezdéssel tanultam meg bal kézzel írni, játszani. Eleje kicsit kemény volt, de már belejöttem, úgyhogy köszönök mindent. Várom a kettő óra után levő eventet.:music:
     
  9. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  10. tuminumi00

    tuminumi00 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Megint a felröppenő mennyisége miatt nem lehet befejezni az eventet. 26 db nagyító miatt szívok megint. Nincs kitalálva sajnos. Köszi
     
  11. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönjük a hozzászólásokat, találkozunk a következő esemény alkalmával.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.