Fórum játék Születésnapi fórumjáték - 2022. január

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 22.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. judorf

    judorf Haladó

    Úgy elszaladt ez a 12 év mint egy álom. A kezdetektől játszom, véletlenül kattintottam a játék linkjére, s itt ragadtam.
    Elbűvölt az a régi, vicces, bájos grafika, a játék hangulata. Legalább 3 hónapig úgy játszottam, hogy nem is tudtam a
    fórumról. Amikor betévedtem a városba felfedeztem, hogy valami csodálatos dolog történik. Utólag már tudom, hogy
    event kezdődött, epret kellett ültetni. Aztán ráleltem a fórumra, az agyamentek klubjában debütáltam. Istenem,
    mennyit nevettünk! Munka után rohantam haza aratni, vetni, fórumozni. Nyáron a nyitott ablakon keresztül
    kihallatszott a nevetésem, a szomszédok kérdezték, min derülök én annyit nap mint nap. Elmondtam, azóta ők is
    gazdálkodnak. Az agyamenteknél talált rám a szerelem is, s bár már nem vagyunk együtt a szép emlékek mindig
    velem maradnak. Emlékszem Zsuzsáéknál milyen jó kis agyament bulik voltak! Ezen a játékon keresztül tanultam
    meg a programok letöltését, a számítógép használatát. Emlékszem, Csocsó, Hori Dani, Gátvédőr s a többi modi
    mennyit segített, s mennyit beszélgettünk éjszaka. A világ fejlődésével a játék is folyamatosan változik. Imádom,
    hogy annyira sokrétű, s annyi lehetőséget rejt. Mindig talál benne az ember új célokat. Most épp nagyon boldog
    vagyok, rettenetesen örülök a szülinapi ajándék virágfestésnek. Felsikoltottam, mikor olvastam fórumon, hogy
    mit fogunk kapni. Párom lóhalálában rohant hozzám, aztán csak nevetett. Nekem így 4 db lett a dekorból,
    gyorsan elrohantam a fejlődési topikba, áttanulmányoztam Bombadi Toma írását.... s IGEN! Tudok nullázni
    az állatokkal! Egyszóval.... köszönöm a szép éveket FARMERAMA. Köszönöm, hogy létezel, hogy valakik
    kitaláltak, s meg is valósítottak. Köszönöm azoknak akik életben tartanak, az összes régi és új moderátornak,
    a kedves játékostársaknak, köszönöm mindenkinek. Boldog Szülinapot FARMERAMA!

    Gazda: judorf ID: 1606313
     
    Gio, szellorozsa, nolina1965 és 28 más kedveli ezt.
  2. -ciklon73-

    -ciklon73- Junior szaki

    Sziasztok! Több mint 12-éve kezdtem a farmos játékot ,kedves rokonom olyan hévvel beszélt róla hogy úgy éreztem ebbe nekem is bele kell kóstolnom :) Azóta sem bántam meg ! Rengeteg hibát elkövettem tudatlanságom nyomán de utólag már csak nevetek balgaságomon :) Sok eventet sikerült teljesíteni sokat nem ! De nem tántoritott el a vereségem sem a játéktól :) na jó ....volt olyan is mikor besokaltam a kudarcoktól be kell hősiesen vallanom :) de töretlenül tagja vagyok ennek a népes számú farmer csapatnak! :)

    -ciklon73- ID
    41078859
     
    Utoljára szerkesztett: 29.1.22
    Gio, nolina1965, szellorozsa és 22 más kedveli ezt.
  3. lippi02

    lippi02 Fórumlakó

    Sziasztok! Nálunk mindenki "kocka" rajtam kívül. Mindent is kipróbálnak ami számítógépes játék, aztán abbahagyják és mennek a következőre. A Farmerama-ra a fiam regisztrált, aztán olyan sok játékot játszott párhuzamosan, hogy megkért, gondozzam délutánonként a farmját, én úgyis ráérek, mert mindig csak olvasok, nem gépezek. Eleinte ott áll fölöttem, és ellenőrizte, jól segítek-e neki. Annyira jól segítettem, hogy megörököltem, és azóta is lelekesen játszom vele. Megfertőztem a kolléganőmet is, a főnököm pedig nagyon nem értette anno, hogy lehet learatni a kengurukat. Két event volt, ami nagyon emlékezetes nekem, az első karneválos event, ahol a kolléganőm rengeteg kosarat gyűjtött össze, de nem játszotta el, csak az utolsó pillanatban, illetve amikor a tárgykeresősben pünkösdkor 32 percenként arattam a hagymát izzadó tenyérrel, rengeteg nagyítóval segítve a bénázós tárgykeresésemet, mindenkitől is segítséget kérve és kapva, és meglett a 2 FA fa. Szeretem ezt a játékot, bár nekem már sűrű így a sok event, de eljutottam odáig, hogy válogatok közöttük. Boldog 12. szülinapot kívánok, és további kellemes játékot minden gazdatársamnak! lippi02
    ID: 50278916
     
    Gio, nolina1965, katica063 és 25 más kedveli ezt.
  4. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !

    12. éve játszom. A véletlen folytán kerültem ide. Aki hívott addigra már "öreg játékosnak" számított a 14. szintjével együtt és ha új tagot hozott valaki a Játékba, akkor kapott egy lucfenyőt ajándékba.
    Így kerültem ide.
    Egy másik Fórumot hagytam ott a játékért...és a Fórumért...
    Nem vettem komolyan eleinte. (Bár akkoriban ha egy-egy napot kihagytál nem volt gond, legfeljebb annyi, hogy elgazosodott a farmod, és ki kellett tisztítani.....)
    Örültem minden szintlépésnek ... Eventet akkoriban még nem mertem csinálni...
    Lassan és nehezen tudtam haladni.
    Itt ragadtam.
    Mi játékosok külön nyelvet beszélünk. Kívülálló szinte semmit sem ért belőle...
    Elröppent 11 év és még mindig itt vagyok. Igaz a Fórumot már nem látogatom mostanában, de ez más történet, ám Játszom és ez a Lényeg..
    Jelenleg a 230. szintet tolom ilyen, olyan sikerrel.
    Jó Játékot Mindenkinek !

    ID: 17621761
     
    Utoljára szerkesztett: 30.1.22
    Gio, kutyaszálló, szellorozsa és 28 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Úgy látom, olvasom, hogy itt mindenki régi dolgozó xD határozatlan időre szóló szerződéssel :D többek között én is...
    Az első asztali gépen kezdtem a játékot...vagyis a lányom úgy 10 éve...nem írhatok többet, mivel 12 éves a Farmerama...nagyon sok tanulási időt töltött a gép előtt, a párom mondta akkoriban nézzél már a lányra mert csak a gép előtt ül, és olyan halk mintha itthon sem lenne...Hmmm...én is ott ragadtam, mivel engem is vonzanak az ilyen játékok...gyerek koromban könyörögtem a szüleimnek legyen már kvarc játékom, nagy nehezen lett is 1 db...úgy emlékszem, hogy a dinnyéig jutott amikor azt mondta apa én ezt már meguntam nem érdekel...én vittem tovább és a mai napig itt vagyok...nincsen sok kis farmom, 1 van de azt komolyan művelem...nem igazán tudom mikortól fórumozok de ott világosodtam meg miként lehet fejlődni...sok rendes gazda van akik nagyon sokat segítettek, ezentúl is Köszönöm nekik...Ui: még egyszer nem kezdeném el...nagyon sok, több mint 1000 órám van benne, de ígérem maradok veletek amíg tudok...ez az én kis történetem, fogadjátok szeretettel...Boldog Szülinapot Farmerama
    ID: 33361716 További szép napot! Üdv: Kuzdern gazda (Norbi);)
     
    Gio, kutyaszálló, ulmo12 és 40 más kedveli ezt.
  6. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Sziasztok :)
    Elég régóta játszom ezzel a játékkal, mely leköt, szórakoztat. Egy másik játékban ismerkedtem meg egyik szomszédommal, aki még nem ismerte a Farmeramat, és az előbb említett játék győzelme okán gyűltünk össze a Zappa sörözőben, ott beszélgettünk, és azóta a szomszédom, és ugyanannyira segítjük egymást, mint ahogy jó barátok szokták. :) Elmondhatom azonban, hogy szinte minden szomszédommal nagyon jó virtuális barátságot ápolunk, ha gond van, azonnal jelezzük egymásnak, a segítség nem marad el, legyen bármilyen probléma.
    Köszönöm Farmerama! :)
     
    Gio, szellorozsa, Amira09 és 15 más kedveli ezt.
  7. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szervusz kedves Farmerama! Szervusztok kedves játékostársak!
    Ez a legkisebb farmom, ami most február 5én lesz 2 éves. 2 nagy farmom után kiváncsiságból indítottam el, hogy lehet haladni 10 év tapasztalattal a hátam mögött, és azt hiszem nem rossz az eredmény a 230 as szint a főfarmon, a bahán 531 en állok. Én soha nem akartam farmozni. A lányom csinált nekem egy farmot, és elkapott a gépszíj, innen már nem volt szabadulás. Sok kedves régi szomszédom van , barátot is adott nekem a játék, nem is keveset. Segítünk egymásnak amiben tudunk. Köszönettel tartozunk a moderátorainknak a rengeteg segítségért, és igazán nagy öröm, hogy már csak egy rossz emlék az átállási nehézség, és megmaradt nekünk a Farmerama továbbra is. Boldog születésnapot!:):):)
    Farmnév: Sárika555 ID:56143185
     
    Utoljára szerkesztett: 30.1.22
    Gio, szellorozsa, Amira09 és 20 más kedveli ezt.
  8. z.csepi

    z.csepi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !
    Szomorú a történet, amit megosztok Veletek.
    Jánossal szomszédok voltunk, szinte a kezdetektől. Ő mindig előttem járt szint szerint.
    Szintlépéskor gratuláltam Neki szokás szerint. Megköszönte, ahogy szokta, és
    az aláírás az volt, hogy Böbe. Többször elolvastam a levelét, és vettem a bátorságot,
    és megkérdeztem Tőle, hogy mit jelent ez az aláírás.
    János felesége válaszolt, hogy János meghalt . . .
    Folytattuk a játékot Böbével, de mindig rossz érzésem volt,. . . van.
    Most Böbe egy ideje nem játszik, és nem válaszol a leveleimre . . .
    Vidámabb, Boldog születésnapot FARMERAMA !
    z.csepi ID 37871766
     
    Gio, szellorozsa, Amira09 és 22 más kedveli ezt.
  9. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Szervusztok! Remélem, sikerül a történetet idepötyögni, mert nálunk a viharos szél miatt az áram jön és megy...

    A barátságunk körülbelül 1983.február 15-én kezdődött, mikor beléptem a Magyar Posta Távíró Hivatalába. Mellékfoglalkozású táviratközvetítők voltunk, sokan dolgoztunk ott, és született néhány hosszú távú barátság, amikről persze csak évek múlva derült ki a hosszú táv.
    Annával hamar barátok lettünk, megismertük egymás családját, Ő pluszban az én két gyerekemet és a férjemet - neki nem volt gyereke, de hosszú távú kapcsolatai az évek során igen.
    Lassan de biztosan az életünk részévé vált, a gyerekeim szerették és viszont. Tanúja volt életem legsötétebb időszakának, ami Édesanyám halálával kezdődött, és a válásommal, a külön költözésemmel zárult 1988-ban, de tanúja volt a legboldogabb korszaknak is, a nagylányom esküvőjének az unokáim születésének - ha ideje engedte aktív részese volt az Ő életüknek is, Ő volt a tanú a lányom esküvőjén, ott volt az unokám ballagásán, együtt rohantunk a "kórház a város szélén" című egészségügyi intézménybe a kisebbik unokám születésekor. Ugyan voltak szünetek a kapcsolatunkban, ha komolyabb társra akadtunk Ő vagy én, de a közös pontok, a gyerekeim dolgai mindig megmaradtak.

    A Farmerama játékot Ő mutatta meg nekem 2011-ben, egy látogatásunk alkalmával. Nehány dolgot elmondott, megmutatott, aztán hagyott "érvényesülni". Sokáig nem játszottam, aztán elkezdtem próbálgatni. Elfelejtettem a bejelentkezés nevet, a jelszót, akkor kreáltam újabb pályákat - aztán eszembe jutottak a régi adatok - így lettem "földbirtokos" 4 pályával.
    Eljött a nyugdíjazásom ideje, de Ő még dolgozott, így néha unoka pásztorolás idején learattam az Ő pályáit is.
    Mikor Ő is nyugdíjba ment, már nem kellett a segítségem, maga gazdálkodott. Farmszomszédok voltunk, így naponta értekeztünk, de ez már egy másféle kapcsolat lett. Egyszer azt mondta, Ő kilép ebből a játékból. Hittem is, meg nem is, de egy nap már nem vette fel a telefonomat, nem válaszolt az üzeneteimre sem a messengeren, sem a telefonon - gyakorlatilag se kép se hang.
    Ennek lassan már két éve. Tudom, hogy jól van, megkérdeztem a lakószomszédjától, mert sokáig aggódtam, biztos valami baj érte.
    Eleinte nagyon fájt, ma már csak néha esik rosszul, ha arra gondolok, közel 40 éves barátságot sutba tudott dobni - de igyekszem túltenni magam a helyzeten.
    Annyi minden élmény összekötött minket, a Farmerama az egyik ilyen tényező volt, soha nem gondoltam, hogy egy játékkal "ezer éves" barátságot is ki lehet dobni.
    Nekem még marad kis ideig a Farmerama - hogy meddig, azt én sem tudom....

    Gazda: csillaglili55 ID: 31659778
     
    Utoljára szerkesztett: 30.1.22
    Gio, nolina1965, Matold és 22 más kedveli ezt.
  10. _törpördög_

    _törpördög_ Fórum-zöldfülű

    Üdv mindenkinek! Én 11-éve játszom a játékot.Szinte ez az egy ki kapcsolódásom van,nagyon várom az eventeket és izgulok hogy kész legyek velük.Néha nem jó osztom be a bonuszaimat de a legtöbbet be tudom fejezni.A legjobb élményem a Karnevál event volt mikor először volt,imádtam a sok ajándékot a kosárba gyüjteni.De a többit is szeretem.Na és a ládákat nyitni..az tök jó olyan mintha valoba az enyém lenne minden amit nyitok felemelő..Boldog szülinapot Farmerama remélem még hosszú évekig ilyen szuper játék lessz.üdv _törpördög_ ID: 30579680
     
    Gio, Matold, szellorozsa és 18 más kedveli ezt.
  11. PalMa

    PalMa Fórumlakó

    Sziasztok!

    Az én Farmos történetem 2010-ben egy ködös, hideg novemberi estén kezdődött. Szerencsére bent, a szobámban kellemes meleg és vidám hangulat töltötte be a teret, és a szokásos esti beszélgetés zajlott MSN-en köztem és a barátom között. (Akkoriban még nem éltünk együtt, azóta már Ő a Párom.) Valami mégis zavart egy kissé, mert mintha nem olyan gördülékenyen folyt volna a csevegés, mint általában máskor. Rá is kérdeztem, hogy valaki mással is beszélget netán? Erre azt válaszolta: "Dehogy, ha tudnád mennyi dolgom van... majd egyszer elmesélem!" Persze én nem hagytam annyiban, rögtön tudni akartam mi lehet az a fontos elfoglaltság. :D Akkor átküldte nekem a Farmerama linkjét, hogy nézzem meg, ezzel a játékkal játszik és én is regisztráljak és játszunk együtt. Ezen kissé meglepődtem, mondtam "jó, majd megnézem, de én nem akarok játszani semmiféle internetes játékkal". Utána beszélgettünk még jó ideig, aztán amikor elbúcsúztunk egymástól, csak megnéztem azt a linket kíváncsiságból, regisztráltam is, gondoltam megnézem milyen, oszt jónapot. Persze azonnal magával ragadott a játék grafikája, és tetszett, hogy olyan kis aranyos, nyugis játék, így aztán azon kaptam magam, hogy minden nap belépek, és azóta abba sem hagytam egy pillanatra sem, mondhatni elég hamar függő lettem. :D
    Attól kezdve mindig megbeszéltük a Farmos dolgokat is, és tanácsot kértem és kaptam tőle mindenben, mert ugye Ő akkor már tapasztalt játékos volt, sokkal magasabb szinten, mint én. Emlékszem, mikor a gesztenye fa bekerült a játékba titokcsemeteként, nekem igen-igen tetszett az a fa, sokáig nem sikerült hozzá jutnom. Nagy vágyam volt, hogy legyen nekem is olyan fám. Aztán egy cserenapon meglepett vele a barátom. Akkoriban csak kb négyhavonta volt cserenap, már nem emlékszem mennyit kellett várnom rá, de leírhatatlan volt az örömöm, mikor megkaptam! :D Sokáig fő helyen állt a farmomon az az első gesztenyefa. Aztán persze idővel jött hozzá jópár darab, de azóta is különleges fának számít nálam. Egyre jobban belevetettem magam a gazdálkodásba, pár évre rá már túlszárnyalta a tanítvány a mesterét. Közben össze is költöztünk, de azóta is töretlenül farmozgatunk együtt, és most már én adok tanácsokat neki. Elég hamar rátaláltam a Fórumra és minden nap olvasgatom szorgalmasan az okosságokat, amiket a nagyobb gazdák megosztanak, és persze a pletykákat is, hogy időben felkészülhessek az eventekre.
    Kedves emlékem a kezdetekből még, hogy a Fórumon rátaláltam a Dunántúli Gazdák topikjára, ahol sokat beszélgettünk a többi gazdával a farmos haladásról, nagyon jó hangulatú csevegő volt akkoriban, és egyszer meghívtak egy személyes találkozóra Enesére. Fel is ültem a vonatra, és izgatottan vártam, hogy megismerkedjek a többi gazdával. Nagyon jó hangulatúra sikeredett a találkozó, sokat nevettünk, és azon nyomban meg is alakítottuk a FÖTYE Klubot. FÖTYE = Farmőrült Tyúkok Egyesülete. Ők aztán ott beavattak még több fortélyba a gazdálkodást illetően. Élményekkel telve értem haza, és bár megfogadtuk, hogy többször is találkozunk, sajnos én nem tudtam menni a további találkozókra különböző okok miatt, de ez szép emlék maradt azóta is. A gazdálkodást meg gőzerővel folytattam utána is, talán egyszer volt olyan, hogy nyaralás miatt nem tudtam belépni pár napig, de azóta már ez sem fordulhat elő, mert ha másképp nem, akkor telefonon, vagy tableten belépek aratni mindenképp. Szeretek játszani ezzel a játékkal nagyon, mert sokrétű, soha nem unalmas, mindig lehet találni benne olyat, ami leköti az embert. Annak ellenére, hogy a fórumon nem vagyok túl aktív hozzászóló, olvasni nagyon szeretem a többi gazda hozzászólását, és szinte ismerősként tekintek azokra, akik aktív segítők. Nagyon szépen köszönöm nekik az önzetlen segítséget!! Remélem még sokáig játszhatunk együtt ezzel a kedves, szép grafikájú játékkal!
    Köszönöm, hogy végig olvastátok, minden jót kívánok mindenkinek a játékban is és a való világban is! :)
    Boldog szülinapot Farmerama!

    Farmnév: *Kicsim*
    ID: 16218974
     
    Utoljára szerkesztett: 30.1.22
    Gio, lederausstattung, Matold és 28 más kedveli ezt.
  12. Anikó2014

    Anikó2014 Fórummogul

    Sziasztok! Először is BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT KÍVÁNOK FARMERAMA, hiszen nélkületek nem érezhetnénk jól magunkat. Én ugyan sajnos (így utólag) nem a kezdetektől játszom...2014 januárjában csatlakoztam a játékhoz, mikor is a kolléganőnemnek tönkre ment a gépe és bekéredzkedett hozzám, hogy tudja teljesíteni az akkori eventet...Ő volt az, aki megmutatott akkor elég sok mindent. Így hát kíváncsi lettem és gyorsan regisztráltam is...utána még sok tanáccsal látott el....ezek után nem volt őszinte a mosolya, amikor megelőztem őt..pedig ő is éjjel-nappal (még a munkaidőbe is) aratott, képes volt ébresztőt állítani az időkorlátos gazdaköriekhez (akár még hajnali kettőkor is felkelt).... Igaz szántam rá némi pénzt is...Teljesen rabjává tett. Olyanokat előztem meg,akik 1-2 évvel korábban kezdtek el játszani. Igaz ebbe nagy szerencsém volt, hogy 1 remek mentort kaptam,aki csere napkor mindenféle jóval ellátott. Nincs olyan nap, hogy ne játsszak....gyes alatt is végig megoldottam,h a babának és nekem is jó legyen...Mostanság,ha sok a házi munka, a munka és a gyerek program, akkor este tudok játszani, de nagyon sok mindent így is megoldok,h elérjem a céljaim. Nagyon szeretem a játékot, most már nagyon sok bónusz is áll a segítésem mellett....soha nem szeretném abbahagyni a játékot :) Sokszor volt,hogy elfelejtettem csatnit használni, vagy panni nélkül aratni...de mindig mosolygok rajta és tovább játszom...így is mindig teljesítem,amit a fejembe veszek...:)

    Ami még hatalmas élménynek számít, hogy sokaknak én is tudtam sokat segíteni, és igyekeztem kedveskedni nekik minden féle jóval...én is voltam mentor.

    Egy nagyon vicces történetem is van...akkor még nem kezdtem el játszani...utólag derült csak ki, hogy nagymamám ugyanezzel kezdettel el játszani...és mesélte, hogy pár percenként aratta a búzát, répát, salátát és úgy elment az egész napja, hogy még vacsorát is elfelejtett főzni a papámnak,aki a munkából érkezett :) Tény és való, hogy néha nekem is elmegy egy fél napom a játékkal és utána kapkodok a házimunkával :D

    Felhasználó név: Anikó2014
    ID.: 50487073
     
    Utoljára szerkesztett: 30.1.22
    Gio, Matold, szellorozsa és 18 más kedveli ezt.
  13. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szervusztok!
    Sokat gondolkoztam,hogy leírjam-e az én kezdeti történetemet, de jól esik egy kicsit nosztalgiázni.
    2010 tavaszán jött az én tanítónő kislányom, az unokámmal, és közöltél, hogy nekik bizony kell
    szomszéd, és leültek a gép elé ,regisztráltak engem ezzel a farmmal a játékban.
    Először csak immel-ámmal játszottam, de mivel nekik kellett a napi ajándék, igy minden nap
    beléptem és játszottam, mert ugye különben gazosodik a farm, meg elönti az árvíz!

    Teltek a hónapok, elérkezett augusztus, amikor megjelent,mérnök informatikus kisfiam és kért,
    hogy anyuci legyél a szomszédom légy'szi....csak sajnos addigra a 4 unokám és a kislányom
    már a szomszédom volt, mit lehet tenni, hát regisztráltam egy újabb farmot magamnak, hogy
    legyen szomszédja a kisfiamnak is.

    Ezzel a két farmmal azóta is kihagyás nélkül játszom, mind a kettő 233/ 600 szintű.

    Mi tart még mindig itt?
    Az első években volt egy nagyon kedves gazdatársunk Völgyzugoly ( vajon hol van? mi lett vele?)
    Ő mondta,hogy minden fűszálát szereti a farmerámának, ez engem nagyon megérintett,
    szinte minden nap eszembe jut amikor belépek, mert ezt valóban csak az tudja ilyen sokáig
    csinálni aki nagyon szereti!
    Remélem még nagyon sokáig együtt leszünk!

    Boldog szülinapot Farmerama!!!!

    zsike49
    ID.7486594
     
    Gio, Sárika555, lederausstattung és 22 más kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    2010 óta játszom a Farmerama játékkal.
    Imádom! Szerintem a farmos játékok közül kiemelkedően a csúcson van!
    Nagyon tetszenek az animációk, hisz azok nélkül csak olyan lenne, mint általában a képregények.
    Még sok boldog születésnapot együtt, Farmerama!

    [​IMG] [​IMG]
     
    Gio, Matold, Mica67 és 20 más kedveli ezt.
  15. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Születésnapi fórumjátékunk ezennel véget ért!
    A topic bezárja kapuit.
    Köszönjük mindenkinek, a tartalmas visszaemlékezést.:)
    Úgy látom, nem lesz egyszerű dolgunk ami a zsűrizést illeti.

    Eredményhirdetés, itt a topicban várható majd.


    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!

     
  16. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Megvannak születésnapi fórumjátékunk szerencsés nyertesei.
    Köszönjük mindenkinek a részvételt.
    Mivel már mindenki nagyon izgatott, akkor lássuk a végeredményt.

    [​IMG]


    1. hely
    Pecástündér

    2. hely
    MózesBotond

    3. hely
    PalMa

    4. hely
    SnéDóri

    5. hely
    -elzemari-

    6. hely
    Sali~*.*

    7. hely
    suba_klara

    8. hely
    judorf


    A nyeremények jóváírása, március második hetében várható.
    Mindenkinek köszönjük a részvételt, és gratulálunk a nyerteseknek!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!


     
    Gio, ChocoBounty, Sali~*.* és 21 más kedveli ezt.
  17. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A születésnapi fórumjátékunk szerencsés nyertesei, a mai napon megkapták jutalmaikat.
    Még egyszer gratulálunk mindenkinek!
    Köszönjük szépen mindenkinek, hogy velünk játszottatok.


    További sikeres játékot kíván
    a Farmerama magyar moderátor csapata
     
    Gio, -ágianyu33-, Tigrislady és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.