Fórum játék Születésnapi fórumjáték - 2022. január

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 22.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!


    2022-ben új fórumjátékot hirdetünk a Farmerama játék 12. születésnapja alkalmából.

    [​IMG]

    A fórumjáték témája:

    "Személyes emlékem, történetem az elmúlt 12 év eseményeiből"
    Műfaja: visszaemlékezés, egy sztori leírása, mely lehet vicces vagy tanulságos történet a Farmerama játékkal kapcsolatosan.


    Résztvevők:

    Minden Magyarországon regisztrált játékos (magyar nyelven játszó) részt vehet a játékban.
    Egy gazda csak egy farmjával nevezhet a játékba!
    A pályázatnak tartalmaznia kell a pontos farmneveteket, és ID számotokat!

    A játék időtartama:

    Kezdete: 2022. január 23. (vasárnap) 10:00 óra
    Vége: 2022. január 30. (vasárnap) 22:00 óra


    Eredményhirdetést követően történik a jutalmak jóváírása.

    A zsűri: a moderátori csapat.
    A leadott pályázatok közül 8 kerül kiválasztásra, jutalmazásra.

    [​IMG]

    A nyertesek jutalmai:

    1. helyezett

    [​IMG]
    1x 300 Farmarany


    2. helyezett

    [​IMG]
    1x 250 Szupertáp

    3. helyezett

    [​IMG]
    1x 300 Szupertrágya

    4. helyezett


    [​IMG]
    1x 200 Kacsa Kata Szupertrágyája


    5. helyezett

    [​IMG]
    3x Hintaláda I
    Amely az alábbi dekorok egyikét tartalmazza:
    1 db Hintázó malac (+), vagy
    1 db Hintázó vidra (+), vagy
    1 db Hintázó egér (+), vagy
    1 db Hintázó cica (+)



    6. helyezett

    [​IMG]
    3x Hintaláda II
    Amely az alábbi dekorok egyikét tartalmazza:
    1 db Hintázó vidra (+), vagy
    1 db Hintázó egér (+), vagy
    1 db Hintázó cica (+)



    7. helyezett

    [​IMG]
    3x Hintaláda III
    Amely az alábbi dekorok egyikét tartalmazza:
    1 db Hintázó egér (+), vagy
    1 db Hintázó cica (+)


    8. helyezett

    [​IMG]
    3x Hintaláda IV
    Amely az alábbi dekorok egyikét tartalmazza:
    1 db Hintázó cica (+), vagy
    1 db Hintázó cica (++)



    Hintázó dekorokról információ:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/hintázó-farmarany-ajánlat.18206/#post-1006258


    A pályázatok leadásának kezdete:
    2022. január 23. (vasárnap) 10:00 óra

    Kérjük, egyéni nyeremény felajánlásokat ne tegyetek!

    A játékhoz kellemes időtöltést, jó szórakozást kíván
    a Farmerama magyar moderátor csapata

    [​IMG]
     
    Gio, szellorozsa, -ciklon73- és 18 más kedveli ezt.
  2. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

  3. Mogyi

    Mogyi Junior szaki

    Legkedvesebb gazdatársam Mamu87.
    Ezen a játékon tökéletesítette Mamu87 a számítógépes tudományát. Tökéletesítette az egérhasználatát, a finom összehangolását annak, ahogy nézzük a monitoron az egér mozgását, a kezünk finom mechanikájával pedig mozgatjuk azt. Aztán már nem erőlködünk, hanem suhanunk a gondolataink szárnyán!
    Gondolom, Ti is emlékeztek a numero 1 gépetekre, arra az elsőre, amikor felfedeztük egy új képességünket és feltárult a NETes világ.Lenyűgöző.
    Mamu87, haladva az idővel, szépen túl jutott a Farmerama bemutató játékán, aztán a napraforgó és nyúl szaporulata is növekedésnek indult. Egyre több növény termesztésében gyönyörködhetett a mozgó grafikában, a színek kavalkádjában. Élvezhette a röfik, kecskék, barik hangzavarát. Amikor elfáradt, az erdei tisztáson pihent az aláfestő zenében.
    Természetesen Mamu87 készült az eventekre is, papírral ceruzával felfegyverkezve és izgatottan. Örömmel töltötte el és mutatta meg, az első teljesen végig vitt eventjét, aztán a többediket is. Amikor nem sikerült az eventje, szomorkodott, de újult erővel, izgatottan vetette bele magát a következőbe. Jó érzéssel játszott, voltak kedves Farmerama szomszédai, akiknek nem felejtett el ajándékot küldeni, és bosszankodott azokon a szomszédain, akik nem viszonozták az ajándékát, vagy csak eventek idején, a kényük-kedvük szerint küldtek ajándékot Neki.
    Farmerama, derűs szépkora mindennapjainak részévé vált!
    Mamu87, -91-ig játszott velünk.
    Köszönöm Farmerama, az Isten éltessen !!

    Homeopata12136618
     
  4. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Sziasztok!

    12. év sok idő, pár évvel később csatlakoztam a játékhoz.
    Megismertem kedves játékosokat, legrégebbi szomszédom klaramagyar ;)
    Voltak hullámvölgyek, amikor nem tudtam a játékkal foglalkozni, jó párszor felakartam adni, de nem tettem, kitartottam, elfogadtam a játék változásait, volt ami tetszett, volt ami nem.
    Ha ennyi ideig egy munkahelyen is ki tudtam volna tartani, úgy mint ebben a játékban az megkönnyítette volna az életem.
    A játék itt tartott, más játékra azóta sem regisztráltam.

    Boldog Szülinapot Farmerama!

    Ms.AbyZu ID: 28659077
     
    Gio, szellorozsa, _törpördög_ és 22 más kedveli ezt.
  5. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Legkedvesebb emlékem a játékkal kapcsolatban, hogy lett Békés megyében egy barátom a játék által, nagyon sokat beszéltünk, amíg aktívan játszott, biztattuk és segítettük egymást taktikákkal, cserenapi keresésekkel. Mai napig beszélünk, izgult értem a top-on, kaptam már ajándékot tőle postán, és a kisfiam születése után is küldött ajándékot nekünk, ami a mai napig megvan, és becsben tartjuk.

    Amikor még nem lehetett megvásárolni farmaranyért az Adventi fa 2011 nevű dekort, és én nagyon szerettem volna, akkor Lajos beszerezte nekem. Rengeteg rózsa terményesét, és páncél panniját áldozta be érte. :eek::music:Azóta már szereztem többet is, persze jóval olcsóbban, de az az egy... Amióta megkaptam ajándékba, a főfarmom dísze. Soha nem szedem le, még eventkor sem, hogy ne keveredjenek a polcon össze. Ahányszor ránézek, eszembe jut Lajos! :) @LongNight :D;)

    A farmom 2010-ben lett regisztrálva, akkor kapott el a játék heve ami még azóta is tart, töretlenül. :)

    Boldog születésnapot kívánok, Farmerama!


    Gazda: Tigrislady ID: 2122273
     

    Csatolt fájlok:

    Gio, szellorozsa, _törpördög_ és 33 más kedveli ezt.
  6. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Kedves játékosok,függők és nem függők! Talán 96. szinten voltam amikor mentor lehettem! Sok kedves /nem kedves/ kezdő játékossal sikerült megkedveltetni ezt a virtuális"onláj parasztságot" ! Osztottam az "észt" a csibéimnek,míg nem olyan csibén nem lett aki nálam magasabb szinten állt, és többet is tudott a játék taktikájáról mint én! De szívesen tette mert sajna neki nem lett csibéje! Sokan még ma is játszanak, mások abba hagyták,voltak akik nem "önként" hagyták itt a farmot sajnos.! Barátokságok szövődtek, személyesen vagy csak levelezéssel segítjük egymást röpivel és cserekor is,már ha van mit! Hiányzik a játék a napi rutinból ha valami oknál fogva nem tudom játszani! Boldog szülinapot Farmerama! Remélem még sokáig együtt maradunk! farmeres53 id:21356122
     
  7. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Sziasztok kedves Farmtársak.:)
    2011.valamelyik hónapban véletlenül láttam meg a farmerama hirdetését.Gondoltam rákattintok.Egyből nagyon megtetszett.A gyerekkori barátnőmmel rég nem találkoztam és amikor össze futottunk egész véletlenül derült ki hogy ő is játszik.Persze szomszédom azóta is.2012-ben mell daganatom lett/ ezt nem sajnáltatásból írom/egyedül a farmerama játék tudta elterelni a gondolataimat a betegségről..Emlékszem minden energiámat a FA-fa megszerzésébe tettem bele:pAmikor a kerekkeréken volt megszerezhető rengeteg partypörgetést vettem.Persze nem lett meg:DAzóta azért van 2 db.Sok régi szomszédom is van akik nagyon jó szomszédok!Soha nem hagynék ki egyetlen napot sem a játékból.Ritkán szoktam írni a fórumra de annál többet olvasgatom.
    Még nagyon sok boldog szülinapot farmerama!! fakír1020 ID:21357193
     
    Gio, kutyaszálló, -elzemari- és 42 más kedveli ezt.
  8. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Helló kedves olvasó.
    Az én történetem is a kezdetekkor játszódik. Igaz később az élet úgy hozta hogy azt a farmot sajnos be kellett fejeznem. Szóval akkoriban egy országos ingatlanközvetítő irodánál voltam tanácsadó. Természetesen zárt informatikai rendszer volt, de a hirdetések miatt használtuk a netet. Biztos sokan emlékeztek rá, hogy akkor még nem volt ennyi event, örültünk ha jött valami. Az ingatlanos lét biztosít némi szabadságot, nem volt gond haladni. De hetente egyszer meetingünk volt. Egy kolléga nőm is hevesen játszott, sokszor versenyeztünk. Eventkor igyekeztünk az irodába, hogy olyan asztal jusson, ahol senki nem látja a monitort. És igen, értekezlet közben arattunk-vetettünk. Mikor nem volt munkásunk, nagyon lassan, halkan próbáltunk több száz egér kattintást megoldani. Máig sem tudjuk, hogy súgott valaki a főnöknek, vagy egy sima rendszer ellenőrzés során buktunk meg, de egy szép reggelen bizony le volt tiltva a Farmerama. A főnök név nélkül csak annyit mondott, hogy mindenkit arra kér, játék helyett inkább végezze a munkáját. Ha találkozunk, máig szoktunk ezen röhögni, hogy felnőtt családanya létünkre milyen gyerekesen viselkedtünk, még mi morogtunk, hogy ugyan kinek ártunk azzal a pár perc játékkal :) Azóta nagyon sok minden történt, jó és rossz. Öröm és bánat. Sírás és nevetés. Fent és lent. Betegségek, veszteségek. Sokszor gondoltam hogy nem megy tovább, de valami mindig vitt újra és újra előre. Aztán az életem úgy alakult, hogy ismét volt időm, és egy éve újrakezdtem a játékot. Hát sokban nagyon más, rengeteg az újdonság, de sokat kérdeztem, olvastam és lassan újra belejöttem. Nagyon sok önzetlen segítséget és tanácsot kaptam, értékes és érdekes embereket ismertem meg, ezért úgy érzem, hogy nincs még minden veszve, a régi emberi értékek még nem haltak ki. A lényeg, hogy a családom szerint függő vagyok, amit én erősen tagadok. Pedig de :D Sokat köszönhetek a Farmeramának, néhány hónapja terápiának használom, hogy a gyász ne uralja el az életemet. A valós családom és barátaim mellett az itteni ismeretlen ismerősök segítenek tudtukon kívül, hogy ismét megtaláljam merre van az előre. Boldog szülinapot Farmerama és hálás köszönet mindazoknak, akik nélkül ez a játék ma nem működhetne. :inlove: SnéDóri ID: 56643292
     
    Gio, kutyaszálló, szellorozsa és 40 más kedveli ezt.
  9. Adrinka27

    Adrinka27 Fórum-zöldfülű

    Egy ismerösöm muttata meg 11 éve a farmeramát egy ével le vagyok maradva a 12 éves születés naptól.
    voltak ki hagyásaim de mindig vissza térek játszani mert nagyon meg szerettem várom mindig az új kihivásokat. Nem egy barátott szereztem itt szivesen segitek bárkinek cserenapkor fel szokktam ajánlani pár rózsa ólat hogy azzal is segitsem a társaim a játékban.
    remélem még sok újdonságal és kihivásal szolgáltok I Love Farmerama.
    Ex!tes® ID: 13871913

    Boldog születésnapot Farmerama :)
     
    Gio, szellorozsa, _törpördög_ és 20 más kedveli ezt.
  10. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Rengeteg sztori van,meg visszaemlékezés mivel sok gazdatársammal már személyesen is találkoztam,de a legemlékezetesebb,mikor famtali volt Fanyüvőben,talán az első.A lényeg végre megismerkedtem Sziszi barátnőmmel,aki nem egyedül jött,hanem egyik farmtársunkkal,na de a farmtársunk,elég szakadt állapotban volt,ugyanis nyitott hasfallal megszökött vagy saját felelősségre eljött a kórházból,ezt már nem tudom,hogy is volt,de eljött onnan,hogy el tudjon jönni a találkozóra(emlékszel Alex?)Egész este,ha nem volt a közelünkben,kerestük,nem ám valami baja lett,de végül is nem lett vele baj,és nagyon jó volt ez a találkozó is.Meg Persze Pécs,Fényfesztivál:inlove:Itt is van egy sztori,később mentem mint a többiek,telefonos segítség kérés a következő:Találtunk egy madarat valami ragadozó féle lehet,mit adjunk neki enni?Gondoltam ha ragadozó,akkor valami nyers húst,vizet stb.Megérkezem,erre látom egy sarlósfecske üdül Bözse vállán,hát ez nem ragadozó,de nem baj megmentjük.Fecsi egész jól bírta a kiképzést,utazott is velünk Pestre majd az állatkertbe vittük,sajnos nem sokáig élt,szegény nekirepülhetett egy ablaknak.Bözsével a farm játékunk:D,amin pár gazdatársunk iszonyú jókat tud vigyorogni,régi nyári konferencia beszélgetések:D,nagyon jó felidézni őket.Köszi mindenkinek:inlove:Azért a mai napig van pár gazdatársam akivel majdnem mindennap csevegünk és ez nagyon jó érzés.:) Boldogat és még sokat! .sylvia72. ID:35872230
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.22
    Gio, kutyaszálló, -elzemari- és 33 más kedveli ezt.
  11. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szép estét mindenkinek!

    Engem a tesóm "fertözöt" meg 2017 ben kerzdtem farmozni. Nagyon sokat köszönök neki. Összetoborozta a szomszédokat.
    A tesóm és csodálatos szomszédaim elláttak minden farmi jóval. Hihetetlen mennyiségü fát, ólat stb. kaptam. Repültem a szinteken.
    Kedvenc szomszédomat meg kell említenem. Karesz:inlove::inlove::inlove::inlove: nélküle nem tartanék ott, ahol most vagyok.
    Szintlépésre mindig kaptam csatnit vagy valami értékeset (istenem, hogy örültem) felröpiket kissebb farmokról... szóval mindent.
    Akkor megfogadtam, ha nekem több lesz én is támogatni fogom a "kicsiket"
    Dötsék el a "kicsik", hogy tartottam-e a szavamat:D

    Szeretettel sosoump
     
  12. nagyrobi007

    nagyrobi007 Fórum-zöldfülű

    Üdvözletem mindenkinek

    Én 2011-be kezdem el a játékot sokáig el jutottam de sajnos volt egy leállásom 2014-16 és sok gondok miatt de már 2016 közepe újra aktív vagyok vagyok a mai napig és engem egy ismerősöm ajánlotta ezt a játékot és még a mai napig is tartom vele a kapcsolatot és segítünk egymásnak. És Boldog Születésnapot FARMERAMA

    nagyrobi007 ID:22215753
     
    Gio, szellorozsa, _törpördög_ és 20 más kedveli ezt.
  13. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Gyanútlanul látogattam meg egy barátnőmet, aki "csak egy pillanat" kiáltással otthagyott az előszobájában. Mint kiderült, aratni kellett. :D Mire az unokák farmját is rendbe tette, már tudtam, hogy elkapott engem is a láz. Közben már meg is ismertem az alapfogalmakat.
    Alig vártam, hogy hazaérjek és regeljek egy farmot. Ez 2010. augusztusában volt, azóta is folyamatosan hajlongok, kapálok.

    A legtöbb, legszebb emléket mégis a személyes találkozások jelentették, értékes, érdekes emberek megismerése, barátságuk. És persze hogy a legszívesebben a városligeti találkozóra emlékszem vissza (nem is tudom, miért :music: :D).

    A hűtőgépem ajtaja naponta idézi a találkozók sorát. Azt a csodát, ami az ország egyik végétől a másikig ennyi embert összetart.
    Köszönöm Farmerama, még sokáig lehessünk egymás örömére.
     
    Gio, kutyaszálló, -elzemari- és 35 más kedveli ezt.
  14. Szomszika

    Szomszika Rutinos

    Az én történetem is valamikor 2011-ben kezdődött. Fiam barátnője megkért, hogy arassam le a tyúkjait és adjak nekik enni-inni. Mire hazajöttek, addigra eletettem az összes szupertápot és a tyúktápot is. Azt ugyanis elfelejtette mondani, hogy melyik ikonra kell kattintanom, így aztán mindennel elláttam őket. Mondanom se kell, nagyon "boldog " volt!
    Aztán én is regisztráltam bakancsoselnök néven, ami az első győri találkozón lepett meg mindenkit. Férfit vártak! :) Nagyon jó hangulatú találkozók voltak, barátságok szövődtek. Később abbahagytam a játékot technikai ok miatt. 2 év kimaradt és újra regisztráltam 2015.10.5-én. Fórumot leginkább csak olvasom, ritkán írok. Remélem, hogy még sokáig játszhatunk a Farmeramaval.
    Boldog születésnapot Farmerama!
    zony ID:53344122
     
    Gio, kutyaszálló, szellorozsa és 28 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Az én vicces történetem : Kármentési akció - április bolondja event 2018 kezdődött .

    Valamiért egy Otto nevű egyén írogatott mindenkinek .
    Aztán gondoltam vicces lenne , ha csinálnák egy olyan nevű farmot .
    Nem lett az , mert utána nekem írogatott mindenki .
    Akkor megijedtem , hogy baj lesz , de szerencsére csak ki kellett törölnöm azt a farmot

    Tanulság : Mielőtt csinálsz valamit , gondokodj előre .

    -jancsiszeg-
    ID : 3921704
     
    Gio, kutyaszálló, Zsike49 és 35 más kedveli ezt.
  16. bogi414

    bogi414 Fórum-zöldfülű

    Az én történetem szinte a farmerama kezdetéhez nyúlik vissza.Lányom talán 9-10 éves lehetett mikor elkezdte,és az ő unokatesója előrébb volt 1-2 szinttel mindig,és ez nagyon bosszantotta.Megkért egyszer hogy arassak le helyette hogy hamarabb szintet lépjen. Így indúlt minden...ketten játszottunk az ő farmjában sokáig. Most 22 éves már rég nem játszik,helyette azóta én vetek-aratok :) már sok-sok éve!
     
    Utoljára szerkesztett: 26.1.22
    Gio, szellorozsa, _törpördög_ és 22 más kedveli ezt.
  17. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Hát pontosan, nem tudom mikor kezdtem el játszani, de nagyon régen talán tízen éve.
    Az unokáim kezdték el a játékot még nagyon kicsiként, talán olvasni sem tudtak még. De tetszett nekik csinálgatták ahogy tudták.
    Aztán fűztek hogy mama legyél a szomszédom. Én, ugyan hagyjatok már engem az ilyen hülyeségeitekkel.
    No de láttam egyszer hogy játszanak , tényleg aranyos kis játék, nekem is megtetszett.
    Az anyjuk mondta, hogy csak regisztrálni kell. No egy napon ráadtam a fejem, regisztráltam én is.
    Azt sem tudtam mit hogy kell csinálni, de Matula vezetett, egy darabig.
    És ahogy múlt az idő, ide katt, oda katt, saját magamtól rájöttem sok mindenre.
    Utána a piacra is rápróbáltam, így lasancskán elkezdett a csp-m is gyarapodni.
    Utána jött a Fórum, csak olvasgatással először. Az ott olvasottak után kezdtem komolyabban játszani.
    Akkoriban az Event vadászok társalgóját olvasgattam, míg rájöttem hogy sok információt lehet szerezni több helyről is.
    Ennyit az indulásról.
    Mivel az unokák suliba jártak, így az ő farmjukon is, reggelente tevékenykedtem. Piacoztam is gyűlt a csp nekik is.
    A kisebbik unokámnak nagyon tetszett a Maki tomboló, az összes csp-én Maki tombolót vett, de már tápra nem futotta ott álltak táp nélkül.
    Ráuntam hogy mindig elkölti az utolsó csp-t is , már nem emlékszem hogy mire, de én költöttem el mind, valami beruházásra.
    No másnap délután Skypen volt a táv felügyelet, jött ám a TE MAMA ( hogy gondolod) no azóta szálló ige lett nálunk Te MAMA
    vagy TE PAPA vagy Te ANYA.
    A másik Történet a játékkal kapcsolatban.
    Egyszer begurultam valamiért nagyon a játékra, az összes mindenemet eladtam 0,10 csp-ért, mondván elég ebből a játékból nem játszom tovább.
    Egy pár napig ment is, de a férjem, a gyerekek játszottak tovább, hát persze hogy újra kezdtem én is.
    Utána azért kapartam hogy utolérjem őket, ami sikerült is.
    Szóval azóta is játszom, a férjem is, a gyerekek már régen abba hagyták, de amikor eljönnek még mindig szívesen, örömmel, nézegetik a farmjainkat. Kedves emlék maradt nekik is.
    Egy emlékezetes játék elem volt, mikor a vonatok hozták a Szuper, a K.K. Turbó fákat.Az utolsó csp-én vettük a fákat a vonatra, hogy vissza küldhessük, még akkoriban válogattunk is XXL XL stb.
    De jó volt a döntés, mert azóta is, ezekből eventezek. (nincs nagy gond egy eventtel)
    Ma már sokkal tudatosabban játszom, szinte az életem részévé vált ez a játék. Sok örömet okozott, de néha bosszúságokat is.
    Úgy érzem nekem ez kikapcsolódás, és ma már tényleg játék.
    Úgy hogy boldog szüli napot Farmerama!
    ID:9268145
     
    Gio, kutyaszálló, -elzemari- és 37 más kedveli ezt.
  18. apoka53

    apoka53 Fórum-zöldfülű

    Üdvözletem mindenkinek.
    A játékkal lányom és az unokák kezdtek el játszani. Ezt látva én is kedvet kaptam hozzá. Mára már az unokák felnőttek és a farmjaikkal is én játszom. Mondják már nyugdíjas vagy van elég időd. Ma már alig várom, hogy játsszak vele.
    Nagyon jó szórakozás.Szeretek vele játszani.
    Boldog szülinapot kívánok.
    apoka53 ID:25184334
     
    Gio, szellorozsa, _törpördög_ és 26 más kedveli ezt.
  19. dabaka

    dabaka Utánpótlás-írogató

    Az én történetem: Két fiam nagyon összebújva "nyomatott" valamilyen játékot már egy ideje. Amikor kértem tőlük valamit, mindig az volt a válasz: "anyuka, mi most aratunk", vagy hogy "mindjárt, csak event van és be kell szednünk" :D (ekkor még nem volt vető-arató gép) Teljesen rabul ejtette őket a játék. Aztán fél szemmel elkezdtem figyelni, hogy miről is van szó. Jött egy kósza gondolat, legyen valami közös játékunk, én is belevágok. Élveztem, ahogy a gyermekeim tanítgattak, anyuka ide kattints, ezt így csináld, jaj de jó, megint szintet léptél :D Sorra jöttek az új növénykék, állatkák, eventek, kihívások. Megízleltem, hogy milyen is ez a játék. Azért, hogy jobban haladjunk, beosztottuk, hogy mikor kinek a feladata lesz, hogy beszedjen. Közösen izgultunk egymásért, hogy sikerül-e az eventet végig vinni, vagy nem. Több évig így ment, aztán ők találtak jobb elfoglaltságot (megnőttek, lánykák, haverok jöttek) és én egyedül maradtam az akkora már napi rutinnak számító reggeli, esti munkálatokkal. De engem kikapcsol a napi rohanás után. Egy darabig még mind a három farmot csináltam, aztán már csak a sajátomat. De a mai napig vannak közös sztorizásaink. .. és ha nem érek rá "bekapálni", akkor csak szólok nekik, és tudják, miről beszélek :) Szóval, nálunk családi játéknak is számít ez a játék, és én kitartóan KAPÁLOK, ARATOK :)
    Köszönöm Farmerama :inlove:!
    Boldog születésnapot és kívánom, hogy legyen még sok ilyen napod :inlove:
    dabaka 11225589
     
    Gio, szellorozsa, _törpördög_ és 21 más kedveli ezt.
  20. Anikó41

    Anikó41 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Én már majd nem tíz éve vagyok tagja a Farmeramanak!Szomszédom mutatta meg a játékot!Szeretem a ki hívásokat !Választani kellene melyik volt a kedvenc játékom nem tudnám megmondani hisz mindegyiket kedveltem kedvelem!Hát néha éjszakázom is letudjam aratni az event növényt!Ez a játék kikapcsol várom az új kihívásokat alig várom mi lesz a következő hónapba a feladatokat!Sok barátot szereztem!:inlove::inlove:Még el is jegyeztek nagy örömömre kaptam egy gyűrűt virtuálisan!Nos elgondolkodtam 41 évesen kezdtem el farmeramazni nem sokára 53 éves leszek de még mindig megunhatatlan mindig tud újat mutatni a játék!Ládákat mindig nagy várakozással nyitom ki vajon mi lehet a ládikába ! Ajándék csere eventen szeretek ajándékozni örömet okozni másoknak!Nagyon jó játék sok ismerősömnek ajánlottam és csatlakoztak is a játékhoz!További sok sikert kívánok mindenkinek!Remélem még sok szülinapi eventben vehetek részt!Boldog szülinapot kívánok és jó játékot mindenkinek:inlove:ID 5067169 Aniko41 Sok sikert kívánok a többi pályázónak és előre is gratulálok a nyerteseknek!
     
    Utoljára szerkesztett: 29.1.22
    Gio, szellorozsa, _törpördög_ és 21 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.