Visszajelzés Szülinapi banzáj 2021 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 19.1.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Nem volt gond nálam a röpcsikkel, pedig a pannikat is elfelejtettem kitenni:music::D
    Csak azt nem értem miért kapunk bónuszos kitehetőket, ha úgyis fel kell tenni a felhőre8)
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
    Jó hétvégét mindenkinek, vigyázzunk egymásra:inlove::inlove::inlove:
     
    jófarmerlány, maszilva, Kuzdern és 14 más kedveli ezt.
  2. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Én is késón jöttem rá, mit kell csinálni, de nagyon szépek lettek! Variálgatom őket, amúgy kész vagyok az eventtel!
     
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója


    A felröppenőkön én is meglepődtem. Összesen 3 Pannim van, ebből egy a tölgyön van. Ez azért nem egy hű de nagy mennyiségű Panni, de nagyon szépen jöttek a felröpik így is :music: Igazi ritkaság az olyan event, ahol nem kell 0 percezni, én legalábbis többször belefutottam abba, hogy csak így tudtam megcsinálni egy-egy eventet.
     
  4. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

  5. vicike70

    vicike70 Junior szaki

    Nem találom a cowboytáncosok kitevőjét, nem tudjátok hol lehet?
     
  6. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Az eltűnt tárgyak topikban admint is meg lehet kérdezni, de a dekorok között kell lennie, ha minden igaz.
     
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Én is beértem a célba...szülinap letudva...szép Vasárnapot mindenkinek;)
     
  8. anyucigazda

    anyucigazda Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Jelentem kész lettem az eventtel.Örülök!!!
     
  9. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    kész lettem sziasztok )
     
  10. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Délután 3 órára kész lett az event. Lehet pajtát tölteni meg pár event feladatot megcsinálni. A Pannik szabin voltak de nem baj mert lett annyi felröppi bőven amennyi kellett.
    Aki végzett annak grat aki még nem végzett annak még van ideje a végére érni.
     
  11. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    Sziasztok:)
    Én is kész lettem ma mind az 5 farmon,3-an szintet léptem és egyenlőre ez volt az utolsó event amit csináltam!
    Legfőképp,mert keddtől végre!!!!:)munkába állok és amíg ilyen amilyen a játék,addig nem költök munkásokra-kézzel aratni lehetetlen!!!
    Redukálom a játékot a napi belépésre Rackó+ajándékok küldése.Ha ez nem javul 2-3 honapon belül akkor viszont.....hát nem is tudom:(10-en évesek a farmok.
    Pedig 4 év után tavaly áprilisban nagy örömmel tértem vissza és keményen ,,dolgoztam",szórakoztam és hajtottam örömmel a farmokat az akkori 92-97-es szintekről ma 138-156-os szintekre:)
    Azt hiszem ez nem rossz teljesítmény!:)
    Jövök,leszek,olvaslak,írok de a farmon nem dolgozom amíg a BP nem hozza vissza fullra a játékot!
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.21
  12. zsilinszkiorsi

    zsilinszkiorsi Aktív író

    Sziasztok!
    Reggel befejeztem az eventet :inlove:
    Most ahogy olvasgatok itt rájöttem, hogy a felhőt elfelejtettem aktiválni, nosza szaladtam is xD

    Mindenkinek gratulálok!:)
     
  13. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Kora delutan vegeztem az eventel , felhon csucsulok ;)
    Tetszett ez az event a grafika nagyon szep :)
    Boldog Szuletesnapot Farmerama gazdak ! :inlove:
    Sok sikert mindenkinek, jo jatekot!
     
  14. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    ült pörgetnemSziasztok!munka mellett holnap befejezem az eventet.bónuszt nem sikerült pörgetnem,Sok sikert mindenkinek
     
  15. gabika57

    gabika57 Fórum-zöldfülű

    Event kész!!! Tetszett.
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Kész az event . A smaragdos lda a felhőröl jót tesz a többi mellé . :inlove:
     
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Majd ha ki tudjuk bontani...xD
    Én is ma délután fejeztem be az eventet. :)
     
  18. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Normál termeléses helyzetjelentés: ma 14:30-kor leszek készen. Napi 3 aratás, semmi bónusz csak RACS.
     
  19. juhaszgazda54

    juhaszgazda54 Utánpótlás-írogató

    ma elkészült az utolsó malom termékem ,csak nem kaptam meg . Id 34102230. köszőnőm a segitséget .
     
    mamszi5107 és Éva0315 kedveli ezt.
  20. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Sziasztok a szülinapi banzájt már szombat este letudtam, mostmár mehet a gazdakörizés ezerrel. :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.