Visszajelzés Szülinapi banzáj 2021 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 19.1.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Van rá idő bőven! Biztosan meglesz! :D
     
  2. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Felharsan a fanfár
    Kezdődik a banzáj. :D :D :D
     
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szia.A csoda nálam is jelen van.Minden hiba nélkül,pontosan indult az event.Ez már tényleg nagyon szép ajándék a szülinapra!
    A 10 magot felszaporitottam,200 db lett belőle.2x pörgettem 100 %-ot,és bevetettem 2 db felhőt is éréscsökkentőnek./szupitrágya,kacsakata is/A felröpik is gyülnek,mivel 10 kört 0 perceztem a szédültszántón,mig vissza nem pakoltam az állatokat. Nem tudom miért, de nem adja egyformán a felröpiket.Lecsökkentették, vagy még javitani kell rajta,viszont igy túl sokat nem nyerünk rajta.Sikeres eventezést.
     
    Éva0315, eviii_mee, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  4. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Képzeljétek mit vettem észre a második kör szegfű ültetésénél! :wuerg:
    Egy olyan problémába ütköztem, hogy most az event kezdésekor a Szédült Szántón és a Tölgyesben szegfűt vetettem megint a röpik miatt. Nálam nemesített növény, és ezek a nemesítések bent is vannak a kosarakban. (Igazából már napok óta ott vannak.) Az érésidő rövidül 12%-kal, a víz hatékonysága nő 8%-kal, és a trágya hatékonysága nő 10%-kal. Ám amikor elvetettem a növényt, meglocsoltam, megtrágyáztam, akkor látom, hogy ugyanúgy 11h 33 percet ír ki, mint régen, amikor még nem voltak nemesítéseim.:cry: A nemesítés után már 9 h 35 percnek kéne lennie az érésidőnek.:cry:
    Írtam a hibák, bugok fórumba, remélem visszakapom a nemesítési eredményeimet... :wuerg:
     
    Éva0315, Fenyvesi1010, Szabi451 és 2 más kedveli ezt.
  5. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Szia, nem tudom más írta-e, de tenyésztésnél is kapsz felröpiből.
     
    Éva0315, Fenyvesi1010, Baby72 és 5 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Némi ajándékba kapott/ládából bontott tenyészállatokat bekergettem a kupiba;) Tovább színesedni...
    Ja és talán felreppenő is jön belőlük az ikrek mellé...:music:
    Köszönöm;)
     
    Éva0315, Kuzdern, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  7. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Nagyvonalúan haladok az olvasással:D
     
    Éva0315, Szabi451, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ÓÓÓÓ semmi gond azzal:) A jóindulat a lényeg;) Szóval tényleg köszönöm!

    Bakker az első aratásból a két felreppenőből összesen nem lett 100 Db.... :music: ja a 30 Panni az a menüben figyel és lustálkodik!:pxDxDxD
     
  9. boldogfalva

    boldogfalva Utánpótlás-írogató

    Segítséég!:(
    Elvetettem a 10 magot, de most üres földek fogadnak!:((
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  10. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, próbálj meg frissíteni, 1 ki és belépés. Ott vannak azok, ha már elvetetted. :)
     
    Éva0315, jófarmerlány, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  11. boldogfalva

    boldogfalva Utánpótlás-írogató

    Már kétszer ki-, és beléptem:(
     
    Fenyvesi1010 és Éva0315 kedveli ezt.
  12. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Köszi szépen:) nem aggódom még a függőágyból és a lovaglóórából is hiányzik kb. 1-2 nap és azok is meglesznek.
    Mivel egész nap ezzel foglalkozom, így szeretem, ha gyorsan betudom fejezni ez most nem jön össze.
     
    PZoli64, eviii_mee, Fenyvesi1010 és 6 más kedveli ezt.
  13. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sajnos nekem sincs se gekkóm, se pelém. És én is szoktam csinálni a szezont, vannak benne jó dolgok mindig, de szerintem egy átlagos játékos nem nagyon jut el addig, hogy megkaphassa a gekkót, pláne nem a végéig! Azért igyekszem majd:)
     
  14. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó



    Bocsi, röhögtem.Tudod: 3 nagy költő veszett el benned............:inlove::D Na az event rendben indult, mert mostanság kb. 15-20 percet várok, aztán durr bele! Felröpi átlagos, zöld pörgetés semmi, partyt nem pocsékolom, mert tudom, hogy az is semmi:) Második kör felszaporítás, aztán hajrá! Nekem, nektek, mindenkinek!
     
    szekulagábor, vihence, Éva0315 és 9 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    A mostani event sok sok szezon pontot ad! s napi szinten azért néhány megrendelőt ki lehet szolgálni;) Szóval hajrá... s meg lesz a kitűzött cél!
     
    vihence, Éva0315, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek add meg az ID számodat, hogy megnézhessük.
     
  17. boldogfalva

    boldogfalva Utánpótlás-írogató

    boldogfalva ID: 7228998
    köszönöm!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Jeleztem a hibát a központnak. Jóváírtak neked újra 10 magot. Ennyit tudtunk elintézni. :(
    Kérlek kezdd el újra a felszaporítást!
     
    orfisxo, vihence, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  19. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    Nem lehet, hogy a múltkor volt még a virágokra ható érésgyorsítód az ezüst rekeszekbe? Ez az életelixír és az élet forrása...4+6, összesen 10 százalékkal csökkenti a virágok érési idejét...esetleg egy virágokra ható éréscsökkentő felhőd nem volt aktiválva?
     
    Éva0315, kriszta70707, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  20. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író

    Sziasztok!

    Egyéni kód van az emailben, amit küld a rendszer
    3party pörgetés, 20 szupertrágya és egy répás almás csatnit kap, aki beváltja 2021. február 3.-ig.

    Szép napot
    A.
     
    vihence, EpresAnni15, Éva0315 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.