Visszajelzés Szülinapi forgatag csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 22.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Munkának vége, kiléptem a telepről, összeszedtem gyerekeket és most már valamikor nekilátok én is az eventnek. :)

    [​IMG]
     
    Fatther, -W-595-, fabatka és 10 más kedveli ezt.
  2. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Köszi, most Ingriddel mentem, mivel csak 4 lapunk van 1 játékhoz, nálam a végeredmény megint ugyanaz 4 érme , 1 kérdés.
     
    Fatther, fabatka, -katalinjani- és 4 más kedveli ezt.
  3. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    A dekorok többször kiválthatók.
    A megszerzett dekorokat kitettem és azonnal töröltem, ezzel el is vesztették a tulajdonságukat és máris a felhőre kerültek.
    Természetesen az eventet nem fejeztem be és gyűjtöm tovább az érméket a további dekorok kiváltásához.
    Az összes dekor további megszerzéséhez 106 érme kell.
    Jelenleg itt tartok amit a képen látsz.
    [​IMG]
     
    Fatther, maszilva, heureca3 és 10 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Szerintem 2 kérdőjel csak a hószú-szakállas makinál van o_Oa 2. pályán (nem ugrik be a neve:oops:.) De nekem nem volt jó leosztás , de megnézem most jön megint 6 játék .;)
     
  5. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, igen, így van, közben felhomályosítottak róla, amiről magam is rájöhettem volna. o_O No mindegy benn vannak a kergében, én is váltogatom ki tovább, és teszem a felhőre őket, van bőven idő. :)
     
    heureca3, fabatka, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  6. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Csatlakozok a figyelmetlenekhez. Gyanús volt, hogy Rackó már csak tp-t ad. De érdekes, mert Guru Rama pályáinál automatikusan váltott az asztalhoz, mikor végigértem . Ezt vajon miért nem lehetett Rackónál is megcsinálni? Na mindegy, begyűjtöttem pár triviát.
     
  7. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Kipróbáltam mindegyiket, ugyanaz van, 2 kérdés, de csak 1-et enged. Átmegy a másikra, ott is 2 van, 1-et enged.
     
    fabatka, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  8. Skarpea

    Skarpea Fórumprofi

    Sziasztok

    Ez is egy remek event ahogy eddig a mostani mind az volt.....nekem mostanában egy igen kedves Gálvölgy János mondat jutott az eszembe.... "ez egy remek kérdés"..... :D :D a többi részét nem írom le aki végig is csinálja annak sok sikert
     
    fabatka és Kuzdern kedveli ezt.
  9. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Végre én is kipróbáltam, nagyon tetszik. 9 játékot tudtam játszani eddig 36 pénzérme és 33 travia zseton A kérdőjelekre mentem rá megvettem a felhősort meg egy dekort. Ma még lesz gaz de lehet gyűjtögetem idő van még. Csak rajtunk múlik hétvégén bevetem a növénybeviteli bónuszt mert azt is kivettem egyet, bár laput tartalék a pajtában, de abból soha nincs elég. Szerintem nagyon jól sikerült és jók az ajándékok. Ugyan mi magyarok mindig morgunk valamiért, de szerintem ennek most nincs itt az ideje. Gratulálok mindenkinek aki részt vett a kérdések összegyűjtésében nem lehetett könnyű viszont nagy segítség. Bevallom én is rápislantottam mert volt olyan ami nem ugrott be elsőre. Játsszunk minél többet ez a cél. Sok sikert mindenkinek.
     
    Alexa123., długa, ZitaGAZDA03 és 7 más kedveli ezt.
  10. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Sziasztok
    Mennyibe kerül egy Tudós pocok -- 350.000 CSP. ezt a kérdést nem találtam még az összesítőben.
    Zsuzsa
     
    fabatka, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Igen hát Toma is írta hogy nem lesz egyszerű, nekem se megy a kettő.:oops:Majd csak sikerül. ;)A 2 növénybevételit kivettem a többi pont majd alakul.;)
    Szerintem ez az event Top 3-as nálam. :inlove:A hasznosságban ? mit érnek majd a kitehetők ,de játékban fantáziában egyértelműen Top.xD
     
    Kata_rzis, fabatka, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  12. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Nem látom a táblában a kérdéseknél: Hogy hívják a tejshake boci hármasikreit?

    Köszi
     
    fabatka kedveli ezt.
  13. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Szia!
    Bertha, Bessy, Bella
    Próbálj más keresőszót használni.
     
    maszilva, fabatka, lukimi és 5 más kedveli ezt.
  14. milanzs

    milanzs Rutinos

    Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék. Összegyűjtöttem egy csomó csillagos érmét. Annyi volt, hogy kiváltottam a felhősort, maradt 22 és még ki tudtam váltani a szülcsi-napi lufikat. Viszont a kitehetőm nincs meg és csak 1 csillagos érmém maradt.... mi ilyenkor a teendő? Frissítettem, sajnos semmi változás...
     
    fabatka kedveli ezt.
  15. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Vidd át a kérdésedet segítségkérő topikba és farmnevet ID számot is adj légy szíves a kereséshez!
     
    fabatka, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  16. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Szerintem kár abbahagyni a játékot mert nem kapunk meg egy kódot. Én is így jártam mert nem a saját e-mail címemről regisztráltam annak idején. Egy kód nem a világ viszont a napi szintű játék jó. Kikapcsol a munka után. Én is 50 felett vagyok de nem szégyellem megkérdezni a fiaimat vagy a játékostársakat ha valamit nem értek. Nagyon jó a csapat kár abbahagyni. Ilyen segítőkész csapatot ritkán találni. Fel a fejjel és kapálj tovább.
     
    vihence, jucus100, ZitaGAZDA03 és 10 más kedveli ezt.
  17. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Jó lesz ez csak legyen kedvem hozzá messze még a végexD
    [​IMG]
     
    Lillapilla73, -W-595-, zoldert és 8 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok
    1 terület len 52 röpi...1 terület gyékény 163 röpi...nem kicsi a különbség :music:12 Panni dolgozik rajta...
    10 játékom lesz estére...
    de már más pályákonxDxD Napos hétvégét mindenkinek...
     
    -W-595-, marcsi152, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Nem rossz a gyékény egyébként és event-kezdésre a legjobb , de event közbeni röpizésre nem ideális.o_Oérésidő / röpibe szinte minden veri nem sorolom fel...:pDe esetleg macskagyökér hógolyó rózsa hagyma stb
    Persze ez az event annyira nem röpi érzékeny csak ha sietünk.:)Jó hétvégét.xD
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.20
    -W-595-, marcsi152, fabatka és 2 más kedveli ezt.
  20. krokusz28

    krokusz28 Törekvő

    Most, hogy olvastalak, rájöttem, hogy én is ugyanazon a pályán mentem újra és újra...Vártam, vártam, hogy mikor jön a 2 kérdőjeles pálya. Most várnom kell kb.3 órát, hogy új útvonalat is kipróbálhassak...
     
    gabianyus, rozo52, fabatka és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.