Visszajelzés Szülinapi forgatag csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 22.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    fabatka, Kuzdern és lukimi kedveli ezt.
  2. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!:inlove:
    Felhőt és a rávalókat az este kiváltottam! :music: Most pöriztem egy 1oo%-ost,..... komfortra váltottam és jöhet a ráadás!:D

    Jó játékot mindenkinek!:inlove:
     
    Batkamanó, missuzy_53, fabatka és 8 más kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szerintetek Röfinél ki lehet szedni valahogy a 2 parti pörgetést és a kérdőjelet is egyszerre? Mert szerintem a 2 nem megy együtt. Hiába bambulom a táblát.

    Megvan :)
    Először 1et kell lépni. :D De lökött vagyok :D
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.20
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Nézőpont kérdése.:music: Én az összes felhősoromat elcserélném ezért az 5%-érto_O.Szerencsére nem kell.;)
    Egyébként az ilyen felhőket érdemes úgy használni hogy éréskor kiveszed az egyik rávalóto_O és mikor kell beteszed és ott van.;)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.20
    marcsi152, bocsika67, fabatka és 8 más kedveli ezt.
  5. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Hihetetlen rossz, haszontalan üzletpolitika! Mindkét csomag 1-1 felhősora semmire sem jó!!
     
    marcsi152, fabatka, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  6. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Megspórolnád a felhőaratót :D Mert azt az 1et le tudnád szedni munkás nélkül is :D

    Így igaz.
    Bár minden jóban van valami rossz, s minden rosszban van valami jó - szokták mondani. De azért, ha a realitást nézem, nekem nem ér annyit.
    Bár nincs gesztenyésem, de eszembe sem jut már, hogy kellene. Berendezkedtem nélküle, s elfogadom ahogy ez már kialakult nálam.
    A pénzem sem szórom minden kacatra. Megfontolom, nekem mi mennyire éri meg.

    Most bajban vagyok, mit szedjek ki, hogy a kitehetőket kitehessem. Ezt jól kitalálták. :D Lehet ki kéne szednem valamit a bahán, amíg nem jön oda is valami event. Lehet lassan a zuhatagot át kell neveznem kergévé.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.20
    Ribiszke, marcsi152, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Jó persze ez túlzás mert a virágos felhők dekor-gyorsítók többet érnek.:music: De az 5% kell .o_O Nagyon egyszerű okból nélküle nem lehet rengeteg növénnyel 0-ni, valamint a használatával felszabadul 1 hely eventekor az aranyrekeszben( karácsonyi felesleges lesz).
    Nincs kérdés.:) Ami mellé jön teljesen mindegy:)
    Én a zuhatagot rendeztem be a kitehetőknek:wuerg:Egyszerűen nincs mit kiszedni:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.20
  8. Guszti1941

    Guszti1941 Utánpótlás-írogató

    Szia ! Az event ismertetőben a Szülinapi Boogie kitehető 15 aratáskor 1*2 területen helyezhető el, utána 2*2-es területet foglal el. Kérdésem : ez elírás, vagy tényleg megváltozik ?
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  9. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Nem értek egyet veled mer az idő pénz legalábbis azoknak akik dolgoznak. Kézzel leszedni több száz felhőt sok idő. Ezért veszem meg minden hónapban a munkásokat. Persze ha megérem a nyugdíjat és estleg abból a minimális pénzből kell megélnem amit ma a húsos fazékon kívűliek kapnak akkor én is kézzel fogok aratni, ültetni. De akkor lesz időm rá. Most még nincs mert dolgozni kell hétvége meg a családé. Ez van sajnos bele kell törődni. Az első munkahelyem a Nyugdíjfolyósító Igazgatóság volt akkor 2004-ben még csak 55 évet kellett dolgozni a nőknek és 60 a férfiaknak. Azt még ki lehetett volna bírni. De ez a 65 már túl sok. Pláne a nőknek akik nem egy műszakot húznak le, mert főzni is kell meg mosogatni és a gyerek is elvárja a segítséget. Ezért találtam ezt a játékot, hogy egy kicsit pihenjek is. Addig nem kell másra figyíelnem. Szép napot és jó játékot mindenkinek.
     
  10. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Félreértetted amit írtunk.
    Ha minden felhőjét odaadja azért az 1ért, akkor csak 1 lesz neki. Azt arató nélkül is leszedi secperc alatt. :)Csak vicc volt persze.
     
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia, nekem sem kell a felhő, pénzt meg amúgy sem teszek a játékba, amim van az mind csak azért mert csináltam az elképzeléseimet...rá álltam az eventekre, ha nincs, lent és gyékényt termelek most erre kattantam rá...már én is beálltam abba a sorba amim van azzal dolgozok, amit akarok az megvan, 1 kis odafigyeléssel...
     
    juliannakoczkas, Ribiszke, Lenczy és 12 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Nézd elfogadom mert úgy játszol hogy nem költesz semmire, valamint nem indulsz Topon és nem foglalkoztatnak szintek.:music:
    Becsülöm is ezt a játék módot.;)
    Én tervezem a Topot idén is ,és minimum a Hajdinát el akarom érni még ebben az évben .:music:Nekem ehhez ez kell.o_O Sőt kihagyhatatlan.o_OStratégiai szempontból az egyik legfontosabb elem.:p
     
    marcsi152, jutka190226, fabatka és 5 más kedveli ezt.
  13. gagi01

    gagi01 Járnitanuló

    A kérdőjelek és a csillag jutalma nem változik a második körben. A szezon-jutalompontokat akkor is megkapjuk? :wuerg::wuerg:Mert nekem ismétléskor sem ír mást csak a 200-at.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.20
    fabatka, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Tetszett az event.Még érnek a kitehetők.A + szuper táposból van 6 db,kivárom amig beérnek,kell a tenyésztéshez.Befejezem ,csak még érik egy terület event növény,az is csak véletlenül,mert megint vetettem.Most figyelek és befejezem.Sok mindent kiváltottam,az új állatosokat és a terményest is 2x.Meg vagyok elégedve .sok sikert aki még termel és eventezik.Remélem mindenkinek a szájize szerint sikerült az ajándékok megszerzése.
     
    Ribiszke, cpt.prisel11, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  15. .captainmarvel.

    .captainmarvel. Utánpótlás-írogató

    Sziasztok en nem kaptam kodot az email cimemre... ID: 56097894
     
    magdi06 és Marika312 kedveli ezt.
  16. dkata75

    dkata75 Aktív író

    Sziasztok!
    Nekem az a véleményem a születésnapi eventről,
    hogy ez is a pénzről szól,most ad feröppenőst sokat de csak egy földön lehet termelni.
    Semmi értelme.
    Miért nem lehetett megoldani azt hogy mindenkinek jó legyen.
    Az összes földön termelni,mind a haton.
    hogy mindenki tudjon örülni és több mindent össze tudott volna gyűjteni,nem csak saját magatokra gondolni.
    Személyes vélemény
     
    .captainmarvel. kedveli ezt.
  17. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    marcsi152, fabatka, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Addig ugráltam , míg szereztem 2 db éji barkát . :inlove: Jó lesz a többi közé :p

    Ja , és próbálok úgy ugrani , hogy a szezonpontot mindenképpen betakarja . :inlove:
     
    Ribiszke, maszilva, vihence és 4 más kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    6 farmon 6* annyi gaz kello_OAz mire jó?:music:Az event nem nehéz.;)Ajándékot kapunk elég sokat most.:)
    Mi szól a pénzről?Az eventhez aztán tényleg nem kell se csomag se zöld-csepp se hasonlók, persze ha siet valaki és a kitehetők is kellenek + esetleg.:music:
     
    vihence, marcsi152, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  20. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Soha jobb, könnyebb eventet!

    Ha hallgattál volna.....
     
    rencsike982, Gio, ursa11 és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.