Visszajelzés Szülinapi készülődés eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.1.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Te semminek nem tudsz örülni ? o_Oo_O
     
    Éva0315, ricsi908, szellorozsa és 10 más kedveli ezt.
  2. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    olló:402 db
    szalag:290 db talán nem olyan rossz, így elsőre....
    Nekem van 2 kistestű kutyusom, mondjuk panelba nem túl szerencsés, főleg, hogy eddig kertes házban laktunk :(
     
  3. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    Sok mindennek igen,de a holnapi nublonok annyira hiányoznak mint mókusnak az erdőtűz:D
    Nálam pont fordítva volt,13 évig panelben élt,2,5 éve költöztem kertesházba és a kutyám soha többet be nem tette a lábát a lakásba-még kajáért sem:)
     
  4. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szia! Azt néztem, ott szerepeltek ezek a számok. A pajtában viszont megtaláltam a többit. Már a malomban is a helyes számok vannak. :)
    Elmentem egy sétára és lesepertem a garázs előtti feljáróról a havat, így most nyugisan ülök a gép előtt! :);)
     
  5. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia, én minden aratással megvárom míg eltűnik a felső kiírás meg a totemoszlop is. Akkor már biztos lehetek benne, hogy jóváíródott. Sok évvel ezelőtt vagy az első évben nem mindíg vártam meg és értek meglepetések, például otthagytam a területet bevetve és mikor vissza mentem üres volt! Pár ilyen után/óta megvárom amit az elején írtam.
     
    maszilva, Fenyvesi1010, ricsi908 és 12 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen a válaszod én is mindig megvárom míg eltűnik mindkettő, csak utána váltok területet, vagy ha lefagy akkor ugye még egy próbálkozás és már X vagy ugrik SzalmaPali!;) Ezután nézem át ismét a területeket és folytatom amit éppen kell.
     
  7. mamafarm50

    mamafarm50 Aktív író

    Szegény báránykáról szakad a verejték,a másiknak már kék-zöld a nemesebbik fele.Mi meg elsétálhatunk a nyugibogyóért!
     
    Fenyvesi1010, Anulu73, szellorozsa és 8 más kedveli ezt.
  8. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok
    Matrica beragasztva,többit meg szép komótossan csinálgatom.
    Mindenkinek sikeres eventezést kivánok.
     
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Én rájöttem, hogy azért tettek be eventkelléknek gyerekollót, hogy az ilyen hibáknál nehogy felvágjuk az ereinket! :) :) Ugyanis én is így jártam, mint te. :)
     
  10. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    xDxD

    Beizzítottam 2 Jacket, így most kénytelen leszek 1:40 ig dekkolni a farmon - addig aktívak a drágák:).
    30 perc múlva, mindkét területet full be tudom ültetni, aztán már haladós lesz az eventgaz termelése.
     
  11. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    A főszezon még nem kezdődött el, ezért nem mutatja az állást. 15-én várhatóan 14:00-kor indul.

    A felröpit meg kell nézni a raktárban, mert az oszlop gyakran nem a valós számot mutatja.
    Nálam is 35-öt mutatott a valós 197 helyett.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.1.21
  12. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Bevetettem a két területet várom mennyi röpi lesz. Egyelőre 407/253 a felszaporítással együtt gyékénnyel vártam de nem tudom mennyit adott mert akkor nem néztem. Szerintem első napra nem rossz, de lesz ez még több is.Elteszem magam mert én akkor kelek amikor Baby72 lefekszik. Jó éjszakát és sikeres játékot.
     
  13. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Baby72!

    Látom, hogy te régebb óta nyűvöd ezt a játékot, mint én. Próbáltam kitalálni, hogy milyen Jack-eket aktiváltál, de momentán nem jöttem rá. Világosíts fel kérlek!

    Nagyon köszönöm!

     
  14. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    Szia:)
    Piccoló-ládából ,,kelt ki"és +2 termést ad 10 órán keresztül:)
    Sajna nem emlékszem,hogy hányszor szedhető le,de leginkább eventkor ébresztjük fel a +2-ért:)
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: 2000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint +2 termésbónusz a növényekre (eventnövényekre és a teliholdas növényekre is) 10 órán keresztül
    Learatható: 20-szor
    Na,későn hoztam:)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.1.21
  15. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Jack ajándéka
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: 2000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint +2 termésbónusz a növényekre (eventnövényekre és a teliholdas növényekre is) 10 órán keresztül

    Learatható: 20-szor

    Kihelyezhető:

    • a bónuszt adó dekor a futtatóba és minden területre (a teliholdas farmot, a gombaerdőt és a felhőket kivéve)
    • a speciális tulajdonságát elveszített dekor a felhőkre és minden területre (a teliholdas farmot és a gombaerdőt kivéve)
    A bónuszt adó dekort a "normál" arató nem szedi le.
     
  16. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Jelenleg 431/269 a felröpik száma az olló javára.Hortenzia elültetve éjszakára.Reggel remélem szépen csordogál majd a felröpi és mivel mobilon nehézkes belépni,napközben nem lesz időm munka közben kivárni,újra hortenziát vetek.Hétvégén majd belehúzok.

    Valami nem stimmel a kerékkel,nem sikerült bónuszt kipörgetnem.xD Remélem hétvégére kijavítják a hibát.8):inlove:
    Sok sikert mindenkinek és bőséges felröpit!
     
    marcsi152, maszilva, Fenyvesi1010 és 11 más kedveli ezt.
  17. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    marcsi152, Fenyvesi1010, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  18. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Nagyon köszönöm mindannyiótok válaszát. Köszönöm, hogy ilyen segítőkészek voltatok mind! :)

    Ezt ismerem, nekem még nem volt, csak hasonló, ami mást adott (azóta nem használt dekorként várja jobb sorsát).
     
  19. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    TP/TTP-ét ad,attól függően melyik területen van!:)
    1x1-en 2000 tp/ttp bónusz nélkül-sztem az nem olyan rossz:)
    8-10 éve a teljes felhősor nem adott ennyit:eek:8)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.1.21
  20. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Igen, a varázskalap is, ami nekem van, de már nem fér ki. :D :D

     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.