Visszajelzés "Szülinapi lakoma" -tortás event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 2.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    A leghosszabb idejű növényedet ültesd. Ahányszor csak tudod. Jó lesz az.
     
    jófarmerlány, Gio és Rékuci1111 kedveli ezt.
  2. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nem tudom hányas szinten vagy... De akkor is a leghosszabb érésűekkel várd az eventet. :)
     
    jófarmerlány, Gio, missuzy_53 és 4 más kedveli ezt.
  3. Olgika1948

    Olgika1948 Járnitanuló

    Szia! Mond már meg légyszíves, hogy a két hivatkozott gazdaköri hol található? Megnéztem, nálam nincs.
     
  4. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    204. illetve 207. szinttől elérhetőek lesznek számodra is. ;)

    Szia!
    Nem az a lényeg, hogy ezeket a növényeket ismered és ülteted-e. Nem tudom, hányas szinten vagy, de ültesd a leghosszabb érésidejű növényedet, és te is sok felröppenőt fogsz kapni. Ha nem is tudod végig vinni az eventet, akkor is érdemes csinálnod. Pajta töltögetéshez, gazdakörihez ez az event kiváló. Remélem, lesz részünk még hasonlóban.
    Sikeres event kezdést Mindenkinek!:)

    Ui.: Az előző eventet végigvittem, utána gazdaköri + pajta töltés. Kimaradt felröpikkel (3686 db.) már ki lehetne telelni. xD
     
    Utoljára szerkesztett: 2.1.19
    marcsi152, csopke1, R.Daneel és 9 más kedveli ezt.
  5. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Nem tudom, hogy konkrétan hányadik szinten jársz, de az eventkezdéskori felröpi gyűjtésre a kb. 18 óra érésidejű növények már tökéletesen megfelelnek. Ilyenek pl. a póréhagyma, tönkölybúza, rozs, szegfű. (Ezek mind elérhetők már 100. szint alatt is.)

    Általában én is gyékénnyel szoktam várni az eventeket, csupán azért, mert sokkal nagyobb a TP értéke, mint a hasonló érésidejű 200. szint alatti növényeknek. De most ki fogom próbálni, hogy az egyik területre gyékényt, a másikra pedig szegfűt ültetek. Kíváncsi vagyok, mekkora különbség lesz a két növény produkálta röpik száma között. (Egy 10%-os szórást belekalkulálva.) Persze egy kísérlet nem kísérlet, de a nagyságrend nyilván látszani fog.

    Azt viszont meg kell jegyezni, hogy ugyanazon növény két különböző farmon már produkálhat jelentős különbséget, még az átlagot tekintve is. Hiszen az érésidőn kívül még van néhány tényező, ami a röpik számát befolyásol(hat)ja. Például a kupák (vagy a legenda) szintje mindenképp.
     
    Sali~*.*, csopke1, R.Daneel és 8 más kedveli ezt.
  6. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm!

    Köszönöm!

    Ok. köszönöm szépen!
     
    Fätum, Sali~*.*, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  7. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Boldog újévet kívánok Mindenkinek! :)
    Eventismertetőt és a hozzászólásokat is elolvastam:).
    Én is szeretem ezeket a sütis eventeket, nagyon jó hogy nincs event növény, így lehet a gazdaköribe termelni a hosszú érésű növénykéket :);).
    Az okos telefonom lesz a segítségem, hogy csak hibátlan tortákat készítsek :)
    Én 1x1-ben ültetve hógolyóval és tönke búzával, néhány fával, raktárházakkal és a 2 db KK mamutfával várom a holnapi kezdést.
    Jó játékot sok felröpit és hibátlan torta sütögetést kívánok. :);)
     
    csopke1, R.Daneel, rencsike982 és 10 más kedveli ezt.
  8. Olgika1948

    Olgika1948 Járnitanuló

    Szia! Köszönöm az infót, "Már csal 60 szint"
     
  9. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Köszönöm szépen! Sikeres eventet!
     
    Rékuci1111 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Sehol nincs leírva, hogy csak ezekkel a növényekkel lehet várni az eventet. Ahogy a többiek tanácsolták, nézd végig a vetőtábládat és várd a leghosszabb növényeddel.

    Ha már a kicsiket szóba hoztad.
    A régi fórumon volt egy olyan csevegő topik, aminek Eventvadászok társalgója volt a neve. Azt hiszem, nem túlzás, ha azt mondom, én ott nőttem fel. Okos, jókedvű, csuda kis csapat volt az hajdanán.
    Amikor eventet vártunk, akkor írták a nagyok, hogy ők hagymával vagy fokhagymával várják az eventet. Nekem az akkoriban elérhetetlen célnak tűnt. Mégsem jutott soha eszembe szemrehányást tenni nekik azért, mert ezt le merték írni. Sosem éreztem azt, hogy megbántották volna az én "kicsi" lelkemet. Az meg főleg nem jutott eszembe, hogy én azért nem fogok bele egy eventbe, mert ők azt ültetnek, amit én még nem tudok.
    Talán ha mások ötleteit nem szó szerint szeretnéd követni, hanem megérted az üzenetük lényegét, a játékod eredményesebb lehetne, de hogy jobb hangulatú, az egészen biztos. :)
     
    MamaMeseKertje, kelleri, Sali~*.* és 22 más kedveli ezt.
  11. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, én ma arra használtam, hogy egy 13 millió TP-t gk. feladatot megcsináltam vele. :):):) Melyik event ismertetőt keresed? Mert ez gk. köri feladat. :music::music::music: Holnaptól a sütis event következik, oda nem kell sárgaborsó. o_Oo_O
     
    csopke1, Rékuci1111 és asdfghjkl7373 kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt, előkerestem a kapámat a sufniból. :)
    Az event indulása után rögtön kirakom a Cukrászdát és elindítok a malomban először 10 db Tortabónuszt hogy tudjam rövidíteni.

    Szia Lenczy. A kis farmom 74-es szintű. Kevés CSP-m van, nem tudok sokat venni a piros kosárból, de minden hosszúból vettem 2-2 db-t és most ezeket raktam ki vegyesen kezdésre: 2 db vöröskáposzta, foghagyma, brokkoli, hagyma, sárkányfű, cukorrépa.......stb. Gondolom neked már több darab van mindegyikből, rakd ki a leghosszabbat és ne is gondolkodj azon hogy neki sem kezdesz. Előre feladni nem ér. ;)
     
    csopke1, R.Daneel, Lenczy és 12 más kedveli ezt.
  13. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Zsu!
    Nem akarod te azt a főzeléket megkóstolni, azt nem írtam, hogy finom is ::))

    Én gyékényt, krizantémot és hortenziát ültettem event kezdésre.
    Első gondolatom az volt, hogy O percezek a krizantémmal, de lebeszéltem magam róla, ráérek majd az event vége felé, ha minden kötél szakad.
    Talán most először történt, hogy leszedtem a mamutokat a tölgyesben, oda is ültettem.
    Most kivételesen a virágos felhőmről is leszedtem egy kütyüt, hogy nappal a 2 érés gyorsítón kívül a felhővel is tudjak gyorsítani.
    Pannikat mozgósítom, és még az akkuk is szépen fognak jönni.
     
    csopke1, -W-595-, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  14. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az event slágerkérdése a dekor nem add semmit lesz.:( Mivel 3 azonos nevű de eltérő grafikájú elem van.

    Javaslatom a következő:xDxD
    Eventkezdéskor egy felugró ablak figyelmeztetne az ismertető olvasására. És egy véletlenszerű kérdést kapna mindenki belőle!
    Csak helyes válasz esetén indulhatna az event!
    Hmmm....?? Mit szóltok hozzá?? Vigyem az ötletesbe??:)
     
    zsu34a, ljanika6, csopke1 és 25 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, szerintem vidd inkább vissza őket az eventes leíráshoz és olvassák el még egyszer-vagy kétszer büntetésből. :D Az ábrákból egyértelműen látszik hogy melyiket kell kirakni.
     
    ljanika6, csopke1, Welma és 11 más kedveli ezt.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Kíváncsi vagyok én is írd majd le mi a tapasztalatod...............
     
  17. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok és BÚÉK mindenkinek!

    Gyors bejelentkezés részemről, ha már végre event...bár tortás és az nem a kedvencem, de persze azért nekiesek. Talán kicsit több időm lesz, mint az elmúlt hetekben - remélem. Szóval krizantém elültetve 3 területen, pannik csatasorba állítva. Ismertetőt csak kutyafuttában olvastam, nem tudom, mit ad a felhő, milyen jutalmak vannak. A csevegő elejét átfutottam, röpi kell, növény nincs, kapunk egy kitehetőt, talán malmoznio_O is kell...majd élesben kiderül minden;). Nem aggódom, a röpi összejön, bár a krókuszos 0percezés szupi hiányában elmarad...a minijátékot segíti a telefon. Nekem nagyon jól jön, hogy nincs eventgaz, így elég lesz reggel-este aratni valami hosszút...csak győzzem eljátszani a tortaizéket... Sok sikert mindenkinek!
     
    ljanika6, csopke1, R.Daneel és 7 más kedveli ezt.
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia! :) Még mindig nincs meg a kitehetőd...? :eek:
    Az eventismertetőt, pedig ne csak futtába. Nem vagy mai játékos. :)
     
    ljanika6, nyuszika215 és Sali~*.* kedveli ezt.
  19. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves nyuszika215! :)

    Tessék, a felhősor:

    Szülinapi lakoma felhősor
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 20:00 óra
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • farmszint x 300TP
      • Baha szint x300BTP
      • 1 db új láda:
    • Tematikus felhősor,melyre meghatározott dekor elemek helyezhetők rá.(Tortatörtető, Sütés éjjel-nappal, Tortára éhezve, Minitorta nyalánkság)

    Új láda:
    [​IMG]
    A láda kínálatából egy érték kerül a tulajdonunkba a bontást követően véletlenszerűen!
    Tartalma: farmszint x 200TP, baha szint x 200BTP, 1db csokis palacsinta,1 db cukkinis almatorta, 1 db cseresznyés túrótorta, 1 db túrótorta,1 db Pinkie Pie sütije, 1db egészséges csemege, 1 db party pörgetés, 10 db csillag, 1 db aranybanán

    ******

    Más, másnak, más miatt:
    Nem fogok elnézést kérni, ha összevonok két, egymás alatti hozzászólást ugyanattól a játékostól az adott topikon belül. Igen, ráérek, mert ez (is) a dolgom :) De most inkább csevegjünk az eventről!
     
    ljanika6, csopke1, brozsa és 6 más kedveli ezt.
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok !
    Boldog új évet mindenkinek !
    Én Jutával várom az eventet, mindent leszedtem, csak a mamutok maradtak kint az Erdei tisztáson, de valószínüleg kezdés után őket is leszedem majd! A 18 Mamutfa helyén , az 1x1-ben elültetett növény valószínüleg több röpcsit ad , mint a fák .
    Mindenkinek jó eventkezdést, sok -sok felröppenővel , reggel aztán nem learatni mindent !!! :D:wuerg:
    Viszont aratás elött mindenféle finomságot megenni !!!:)
    Mindenkinek csillagokkal teli álmokat !
     
    R.Daneel, -W-595-, -ágianyu33- és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.