Visszajelzés Szülinapi szuperbuli - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 22.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Aki mások sikere miatt idegeskedik, annak még hergelő tablettát kell adni, és a nyugtató szedését büntetni.
     
    Sonche, szekulagábor, csopke1 és 6 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem meg 182.000 db eventnövényem van :DHabár van már csinálva malomtermék is , szóval azon felül van . xD
     
    genka53, Anulu73, alex0824 és 8 más kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jó étvágyat hozzá. Leszakad az ujjad mire ellövöldözöd.
     
    genka53, csopke1, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  4. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Engemet pont az,hogy motivált anno az ilyesmi,de mindenki másként játszik,és másként szerez tapasztalatot,most is motivál a top tízesek tapasztalata és örülők annak,hogy ott tartanak ahol,de hát még mindig fagyos a balaton na.ami persze nagy b.
     
    Sonche, Imi*, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  5. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    [​IMG]

    Holnap estére meg lesz a növény mennyiség. :)
     
    ildics1981, genka53, alex0824 és 13 más kedveli ezt.
  6. Balatonitanya

    Balatonitanya Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Én gratulálok azoknak akik már végeztek az eventtel. Le a kalappal előttetek :), nagyon ügyesek voltatok. Azt megkérdezhetem mi az a nullpercezés?
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az rendben van hogy ilyen hamar végeztél, de miért kell kiírni a fórumra? Látod hogy mennyien kérdezik hogy csináltad, mert nem értik. Nekik nincs olyan eszköztáruk ami neked van . Ezért nem találom jónak ha kiírod.
     
    Bubika1949, Boccio71, nsr-lacika és 5 más kedveli ezt.
  8. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    genka53 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  9. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia , holnap nagyon nagyon szívesen leírom neked. :):) Ha addig valaki meg nem válaszolja. Növény nemesítéssel lehet nulla percezni. Nálam rózsa van kinemesítve, de van más féle növény is. :):)
     
    fabatka kedveli ezt.
  10. Hajnaliharmat

    Hajnaliharmat Járnitanuló

    genka53, fabatka és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  11. Balatonitanya

    Balatonitanya Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :) Én örülök hogy látom hogy van aki befejezte. Itt jöttem rá, hogy én ma mit rontottam el, és hogy állhatnék jobban is mint jelenleg. Sok szupertrágyát elpazaroltam, mert mindig csak akkor pörgettem amikor beadott egy +1 termesztett növényt. Ahelyett hogy összegyűjtöttem volna őket. Nem tudtam hogy összeadódnak és az idejük marad amennyit épp pörgettél. Mondjuk nekem általában a felröpik szoktak hiányozni. Azokkal szoktam küzdeni. Egyszóval tanulhat az ember tőlük. ;) Úgyhogy nekik gratula még egyszer, nekünk meg hajrá, még van idő.:)
     
    -aranymag-, genka53, csopke1 és 5 más kedveli ezt.
  12. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Nekem nem ez a legnagyobb gondom az ilyen gyors teljesítésekkel, hanem az, hogy ez csak arra ösztönzi a BP-t, hogy majd akkor ez legyen az alap, vagy sűrűbben rakjanak be ilyeneket. Senki se gondolja már azt, hogy ez ilyen majd évente egyszeri eset. Az előző ilyen eventgaz mennyiséget igénylő event volt a teszt. Aztán most ráküldtek egy minimum dupla eventgaz mennyiséget igénylőt, hogy megnézzék mennyien csinálják meg teljesen, és mennyi idő alatt. Ha látják, hogy valakik még ezt is megcsinálják, akkor majd jön a következő, egyre sűrűbben.
    Én nagyon tudnék annak örülni, ha nem lenne ebből rendszer. Sőt, még évente egyszer se rakjanak be ilyet. Felőlem a TOP-ban kérhetik ezt. De azért ne egy szülinapi event keretében már.
     
  13. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Szia. Ennek semmi köze az ügyességhez. Kizárólag pénzkérdés.
     
  14. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Szia Mementori!

    Hatalmas gratulációm ismét! Le a kalappal!
    Én kimondottan örülök hogy megosztottad ezt velünk, jó látni mire képes egy "nagy" játékos!
    Szívesen látnám eredményeidet más eventeknél is!

    Szia!

    Neharagudj, de nem értek veled egyet...
    Miért baj ha kiteszi hogy már végzett?! Had tegye nyilvánossá! Megteheti, tett érte! még ha költött is rá, de akkor is!
    Nem hinném, hogy más ezen idegeskedik mert neki aznap este készen lett, inkább felnéznek rá (mint pl.én)!
    Ezt az eredményt bárki meg tudja csinálni, csak 2 dolog kell hozzá! ebből az egyik az idő, a másikat tudhatjátok!
    _________________

    Egyébként szintúgy nálam is....mikor elkezdődik az event, valamiért lelassúl a játék, hol elmegy a net, hol újratölt magától...
    ____________________

    Event:
    Jelenleg 5.405 gazom van, és 1864 röpim van!
    Nekem jól adja a röpit az enövény...64-71 között ad! (tini ninjákkal)
    Reggel 6kor aratok legközelebb!
    Szép lassan meglesz nekem is:p

    Sok sikert aki belekezdett!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.1.19
    genka53, alex0824, Fenyvesi1010 és 5 más kedveli ezt.
  15. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Nincs a BP-nek arra szüksége, hogy a fórumot lesse azért, hogy valaki kiírja e vagy sem, hogy kész van. Meg van ehhez a megfelelő informatikai háttér / program.Nekem más bajom van ezzel, de ezt inkább nem fejtem most itt ki. Maradjunk annyiban, hogy a szerénység számomra tiszteletre méltóbb tulajdonság.
     
    joc91, Fenyvesi1010, evakarma és 6 más kedveli ezt.
  16. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Nekem már az event kezdete előtt kész volt az event! Ti mit csináltok még mindig?
     
    bamargo52, times84, Bubika1949 és 19 más kedveli ezt.
  17. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    szeretném, ha nem értenéd félre a hozzászólást, mert bántani nem akartalak, ha másképpen teszed fel a kérést biztosan fel sem tűnik. Annyi segítséget kapunk a társainktól, hogy az már hihetetlen és igy nekünk valójában csak a munka/kapálás marad és az eredmények bezsebelése. Megérdemelnek annyit, hogy a kérést úgy tegyük fel, hogy az ne bántó, hanem kedves legyen. Ezzel téma lezárva, megyek aratni...látom a következő oldalon máris közzé lett téve, igy teljesüljön minden kivánságod! 484.h.sz.
    nekem egyet sem adott!
     
  18. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Ennek nekiveselkedek magam is. Hogy miért? Mert két oldalról is motiválva érzem magamat: a jutalmak oldaláról motivál a 100 FA (és hogy erről a "reménybeli trendkezdeményről" pozitív feedbacket kapjon a BP:p) (1 FA-fával ez bő háromhavi termés - feltéve, hogy mindennap és mindennap pontosan belépnék:sleepy:), miközben ráfordítás tekintetében valszeg mindössze 3×48 órányi munkáskupont fogok ellőni rá (48*3 órányi kupont ugyan kb. háromszorannyi idő alatt lehet garantáltan kapni a játékórás felhősorról, de ha vki aktívan eventezik, ez jóval hamarabb megtérül, ha meg nem játszik rendszeresen, akkor meg többezer órányi kuponból ez elhanyagolható áldozat:music:) (ha aktív munkások birtokában hurcolászni fogom a PPannikat, sztem még nullpercezni sem fog kelleni); a feladat oldaláról pedig a kihívás "szólított meg", no nem az, hogy hogyan lehet >90 ezer növényt letermeszteni, hanem az, hogy meg tudom-e csinálni 145 játékból a 15140 pontot (ehhez VV-s képességek - úgymint "megfigyelőképesség", "memória", továbbá "gondolatolvasás" (értsd: ráérezni, hogy a fordító csapatból Béla, aki a teliholdas rémnövény "izzó gombát" fordította évekkel ezelőtt, épp síelni van, ahová magával vitte a céges terminológiai adatbázist is, így a kerti képen megtalálandó "ragyogó gombát" nyilván Amál volt kénytelen fordítani, minden fogódzó nélkül...o_O), ill. e három kombinálása - is megmérettetésre/pallérozásra kerülnek:p).

    Ami a számokat illeti: fölfelé kerekítve 105-ös átlagot kell hozni a játékok során; ez nyilvánvalóan csak időjáték-módban elérhető.

    Ami az eddigi statisztikámat illeti: 9 játékból 1009 pont, azaz 112,11 - vagyis léc fölött vagyok.

    Hogy ezt miképp értem el: az új képek gyakorlásához elővettem a még három évvel ezelőtt "csibészkedéshez" reg-elt zombi farmjaimat; ennek során 8. próbálkozásra sikerült hoznom először a 105-ös átlagot, 12. próbálkozásra sikerült megtalálnom az összes keresendő tárgyat (mármint összességében, nem egy játékon belül, csak hogy mind a 180-ról tudtam már, hol kell keresni), és 13. próbálkozásra sikerült zsinórban mindhárom képet max. pontosra (3×60 megtalált tárgy) kihozni.
    A gyakorlás során alkalmazott taktika: a 2. és 3. képhez már volt a jobb oszlop első sorából nyeremény nagyító, így a maradék problémás tárgyakat ezekkel sikerülhetett beazonosítani (ehhez mindvégig időkorlátossal próbálkoztam, hisz így volt esély arra, hogy ne a szerencsén múljon az, hogy egymás utáni próbálkozások során mind a 60 tárgyra sor kerülhessen); amikor a 2. és 3. kép már "megfejtésre" került, az 1. képhez a néhány maradék még be nem azonosított tárgyat "időkeresős+normál" módban (kétszer egymás után ugyanazt a helyszínt kérve) való tárgykereséssel "abszolváltam" (a különbségkeresős erre azért sem alkalmas, hisz abból a tárgyak játékbeli elnevezései nem derülnek ki - azért kipróbálni azt is kipróbáltam a fölös lehetőségből, csak a kíváncsiság kedvéért8)).
    A továbbiakban már "csak" az lesz a dolgom, hogy az első három helyszínen stabilan hozzam a 135-ös átlagot, ami kompenzálja azt, amíg a második három helyszínt sikerül ugyanígy (de immár élesben) betanulnom (ezeken elvileg elég már egy 75-ös átlagot produkálni) - ezekkel tavaly már találkoztunk, emlékezetből ennél a "triónál" első próbálkozásra 62, 61, ill. 79 pontot sikerült hoznom, vagyis nem vagyok túl messze a 75-ös küszöbértéktől, azaz reális elképzelés, hogy 2-3 kör után ezeken a helyszíneken is feljavuljak olyannyira, hogy összességében élesben is magabiztosan lehessen hozni a "túlóramentességhez" kellő 105-ös átlagot (75 ponthoz ugye elég 30/60-as teljesítményt produkálni, vagy - más megközelítésben - 3 másodpercenként megtalálni egy-egy tárgyat).
    Amikor mind a 4 aktuálisan kért tárgy (amiket próbálok "egy képre befogni" "agyi látómezőben") helye ismert, akkor a kattintgatást lehet gyorsítani azzal, ha sorrendben együvé vesszük a képen egymáshoz közel eső tárgyakat; ha a 4 beadott tárgy közül épp csak 1-nek tudni a helyét, az nagyban lassít és szűkíti a keresztmetszetet, de nagyítót akkor is csak akkor használok el, ha megakadok, vagyis a 4 közül mindet keresgélni kéne, akkor viszont azonnal (így próbálkozásonként minimum 5 új tárgyat be lehet azonosítani, amit magától nem találna meg az ember).

    Minden első pillantásra tűnő látszat ellenére fentieket nem "önfényezés":eek::wuerg:8) gyanánt írtam le, hanem egyrészt egyfajta "sommázott gyakorlási know-how-ként", másrészt azért, hogy aki erre adja a fejét, az nagyjából be tudja lőni, hány gyakorlójátékot kell elsütnie ahhoz, hogy élesben tudja hozni a szintet...:)
    KÖSZÖNET A KÖZ NEVÉBEN!:D
    (Megj.: A múltkori játék kapcsán KÖSZÖNET Gabianyusnak is a feliratozott képekért!)
    HELÓ-HALÓ! HÁT EZ MÉG NINCS KÉSZ!:eek:
    Na jó, azért GRATULA a bal oldalhoz!:D Csak a perfekcionista beszél megint belőlem, de akkor sem hagy békén, itt kalapácsol idebentről, a koponyacsontom alól, és azt kérdezteti velem: a jobb oldalt nem viszed végig, ha már egyszer?:music: Mégis úgy lenne kerek...;) Már "csak" durván 20 játéknyi gaz hibádzik hozzá (amint látom, felröpiből már bőven elég lesz az, amit az eventnövény aratásából kapsz hozzá8)xD)...;)

    ÜDV és jó játékot, no meg BÚÉK Mindenkinek - az örök késősök/notórius lógósok nevében is!:)

    Pharmer
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.19
    genka53, times84, MamaMeseKertje és 36 más kedveli ezt.
  19. murtaz26

    murtaz26 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Segítségeteket kérném! Vásároltam korábban bónuszládákat. Ebben volt olyan, hogy növénybevételi bónusz Több termés a növények aratásakor az összes területen 24 óra, 100 %. A másik Teljes bevételi bónusz S-s, Általános termésbónusz mindenre az összes területen. Ezek event növényekre is jók, mert a kiirásban nem szerepel sem az, hogy igen, sem az, hogy nem! Előre is köszönöm!
     
    inanna11 kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Azért egy ici picivel több, mint pénzkérdés.
    Ugyanannyi pénzzel, hasonló felszereltségű farmokon, nagyon különböző eredményeket tudnak produkálni különböző gazdák.
     
    genka53, Anulu73, Kukackukac és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.