Visszajelzés Szülinapi szuperbuli - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 22.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. N$ári

    N$ári Utánpótlás-írogató

    Akinek nehezebben megy a keresés, próbálja meg, hogy "sorban" halad 3-asával:

    KERT- eltérés keresés
    KERT - 10 db-os keresés
    KERT - 60 db-os keresés

    HÁLÓ - eltérés keresés
    HÁLÓ - 10 db-os keresés
    HÁLÓ - 60 db-os keresés


    Mindig tudni lehet melyik terület jön - át lehet nézni a hozzá tartozó megoldókulcsot, és 3-szor egymás után ugyanaz a kép van, így egymás után könnyebb a tárgyak megtalálása.

    Az eventismertető szerint a sziget után a konyha majd a pajta jön. Nálam a pajta beelőzte a konyhát - ha valaki kipróbálja a fenti módszert, erre érdemes figyelni.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.19
  2. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    Nehogy megkövezzetek érte, (és tényleg köszönjük az ajándékot, tényleg, olyan megható az egész) de először úgy olvastam az ajándék dekor tulajdonságát, hogy azt, ami a felsorolásban szerepel, mind megkapjuk egyszerre a ládákból (fujj, valamibe beleért a kezem), és ez "örökké" tart, így lett volna szerintem teljes az egész, és dobogtatta volna meg minden gazda szívét.....hmm, valamit kifelejtettem a felsorolásból...mit is ....mit is :music:----áhhh megvan----egy Farmaranyfát:p, szerintem, de csakis szerintem, minden gazda megérdemelt volna egyet, sátusz-szimbólumként mondjuk:cry::p
    ...de hagyjuk is, mert ajándék lónak ne nézzük a fogát( én titokban megnéztem, és mondjuk ráférne egy lófogorvosi vizit).
    9 év nagy idő, bizony, és mutassanak már a tisztelt egybegyűltek még egy olyan online játékot, amit a hűséges játékosok ennyi időn keresztül "nyúztak" volna, nem sok van. Ennyi
    8)

    Ui: én gyarló, csak elkezdtem az eventet, a tyúkok az ólban, akarom mondani pajtában pihennek, csak egy szülinapi event ez, nem illik trágyát gyártani ilyen alkalmból na:D
     
    ildiko44, lovag01, ildics1981 és 25 más kedveli ezt.
  3. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    :D
    Bárcsak úgy lenne!
    De hát ezekért a felhőkért igazán megéri küzdeni.
     
    Kuzdern és Fätum kedveli ezt.
  4. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem szeretnék ünneprontó lenni, de ezt a kezdeményezést szeretném csírájában elfojtani.
    Ez egy eventcsevegő, melynek működése szabályozott.
     
    .dina1. kedveli ezt.
  5. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    :(:eek:
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nincs ilyen gazda.... írja a levelező rendszer....:(
     
  7. tamaboy

    tamaboy Járnitanuló

    Első 24 óra eredménye bónuszokkal: 50e gaz 2e felröpi.A legutóbbi keresés tapasztalata alapján 70-75-80 átlaggal számolok.Szóval lesz mit kapálni.
     
    Fenyvesi1010 és zit67 kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Illik,nem illik! Én most 2 területre kiraktam a tyúkjaimat,nagyon befülltek a pajtába,kell nekik egy kis tiszta levegő.Utána az event növény lehet, hogy jobban ontja a fotóalbumot/vagy mégse?/Egy próbát megér,meg egy kis trágyát is.
     
    genka53, Cyra65, csopke1 és 7 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gondolkoztam rajt én is....:music: De annyi gaz kell... hogy amíg nincs meg a szükséges mennyiség addig nem tyúkozok:p
     
    ildiko44, magdi06 és bendi1121 kedveli ezt.
  10. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Sztem jó, hogy hoztad: tanulságos, hogy így is lehet - ill. hogy nem lehetetlen még ennyi idő alatt sem (őszintén: bár tisztában voltam vele, hogy az elméleti lehetőség megvan rá, mégis meglepett, hogy ténylegesen lett is ilyen - erre mondják, hogy ODA LETT TÉVE, GRATULA MÉG1X)!:)
    A pazarlást meg mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy a saját játékstílusához és játékcéljaihoz képest mi számít annak. És ha egy-egy ilyen "pazarlást" össze is hangol egyéb, az eventtől független taktikai céljaival, az pedig már taktika - és ez a játék ilyen tekintetben valahol pont az efféle "erőforrás-menedzsmentről" szól.
    És akinek az ilyesfélét olvasva (pláne tapasztalatszerzésre hivatott kezdőként) a kedve megy el, nem pedig a lehetőséget látja meg benne, annak sztem a hiba a saját készülékében van, nem Benned.:) (Minden tisztelettel Kukori iránt, de sztem ennek a hozzáállásnak még bátorítást is adni - főleg ha személyesen tényleg "nem zavar" -, sztem "hangulatkezelési baklövés"...:) No de fogadatlan prókátornak engem sem kért föl senki...:wuerg:xD És tényleg nem bántásként, úgyhogy, ha mégis annak vennéd, megelelőlegezett BOCSÁNAT!:))

    Amúgy annyi lehetőség van már a játékban, ami az ingyenes játékmódot is segíti, hogy az efféle nem is feltétlenül "csak a pénz"-ről szól. Gondolok itt arra, hogy egy csomó láda van, ami ad PartyPörit, szupertápot, munkásokat - és ezeknek a ládáknak egy részét olyan kütyük adják, amelyekből több is megszerezhető, csak célzottan kell felhasználni a megszerzésükre nyíló lehetőségekkor az "erőforrásainkat". Pl. hogy konkrétumot mondjak, "rutinszerű" tapasztalatom szerint kb. 50 édességes ládánként lehet kapni 48 órányi vetőgépet (ha pl. 10-esével bontogatja valaki, ez nem is túl nagy macera, miközben így nagyjából kijön számottevő fölös bontás nélkül is az átlag) - édességes ládát 2 felhő is ad (2 naponta 1-et, ill. 2-t), és a Vonatos kirándulás kütyü pedig naponta (pontosabban 20 óránként) 2-t, ami azt jelenti, hogy kb. egytucatnyi ilyen kütyüvel vetőgépre már eleve nincs gondja az embernek (ültetős eventekhez legalábbis semmiképp, de kis szerencsével/tudatos időzítéssel akár pajtatöltögetős időkre is alapnak vehető); és a legtöbb PartyPöris kütyüből az alatt a kb. egyévnyi időszak alatt, amíg nagyságrendileg fönn van a Keréken, tapasztalatom szerint beszerezhető ennyi (mondjuk jelenleg nekem csak 1+6 van még, de még 2 akció erejéig és a következő akcióig "alapból" elvileg még fönn lesz a Keréken, ráadásul én nem is eventezek rendszeresen olyan tekintetben, hogy alap lenne, hogy minden PartyPörit kiszedjek a játékból - viszont a pl. PartyPörit is adó ládás felhőkkel/kütyükkel jutalmazó eventeket tudatosan erre "ácsingózva" azért megcsináltam "retroaktív játékmódban"o_O8):D is, ill. az is hozzátartozik, hogy a PartyPöriket mindig visszatartottam, ill. tartalékoltam e célnak alárendelve (pl. a virágos, a madárijesztős és madárkás PartyPöris felhősoraim mind teljesek, miközben egyetlen plusz kütyüm sincs a rájukvalók közül - így az első ilyen "stratégiai jelentőségű" kütyü megszerzésekor indulásnál 300 fölötti volt az ingyenesen hozzám került PartyPöri-készlet, ami jórészt megalapozta a továbbiakat)...). Jó, a vetőgép persze a kisebbik problémát oldja csak meg, 90 ezer növényt letermelni, egy héten keresztül napi 4-szer learatva alkalmanként 6 területet, no ahhoz azért kell a kupon is:sleepy: (de olyan tekintetben gazdaságos, hogy a teliholdas pagony is nyitva, így most 8 termőterületre lehet elhasználni őket, plusz a kütyüs területek és a paszuly), viszont átlagos eventnél sokat jelent önmagában a vetőgép is, hisz ezzel is durván megfeleződik a "műveletvégzéssel" töltendő idő (ami saját tapasztalat szerint területenként bő 3 perc, ha aratok-ültetek-locsolok, míg szűk 2, ha csak aratok)...
    Eddigi benyomásaim szerint (fullos legenda mellett) kb. 25-30 PPanninál van az a határ, aminél az eventnövény kitermeli a magához való felröpimennyiséget, és így éjszakára is lehet ültetni az eventnövényt, ami a napi alvás melletti 5 aratást lehetővé, a 4-et pedig kényelmessé teszi (már ha amúgy a géphez való "gátlásmentes" hozzáférés amúgy adott valakinél).
    Én 31-et tudok hurcolni, 1 van a Legenda II-ben, plusz fullosak a kupák, ill. megvan az összes felröppenőkre ható felhősor (legalábbis amiket eventből lehetett szerezni). Így jön területenként 45-60 (ami átlagozható 50-55-re), ami kicsivel több, mint 1 malomtermék, miközben legnagyobb területekről 606 termés jöhet nettóban, ami meg valamivel kevesebb, mint 1 malomtermék; mivel kezdéssel és felszaporítás alatt szert tettem egy nagyságrendileg 1000-es felröpielőnyre, ennyit talán még be tudnék osztani akkor is, ha olyan tragédia sújtana, hogy esetleg kénytelen lennék megküzdeni egy vagy két kósza, SzabadPöriből is beköszönhető 6 órás +1-es bónusszal...:p
    Ha van időd, és tudsz Magadnak kedvet generálni hozzá, sztem nagyot tudhat dobni a teljesítményeden az is, ha az itt közzétett képeket megpróbálod szisztematikusan tanulmányozni és memorizálni.
    De ha amúgy inkább csak a bosszúságot érzed belőle, ill. annyira nem motivál, nem leled kedved benne, akkor tényleg inkább el kell engedni.:) A két felhősor mint "maradandó jutalom" (és az 50 FA a bal oszlop végén) amúgy minijátékos teljesítménytől függetlenül is megszerezhető - hozzátéve, hogy stratégiailag azért ez is a kihagyható kategória, ha valaki nem törekszik feltétlenül a TP-szerzési lehetőségek kimaxolására:sleepy: (a felhősorokról extraként kapott termékjutalom egyike sem olyan, amit olyan frekventáltan kéne használni, hogy ne legyen a legtöbbünknél eleve fölösleg a pajtában...)...;) Az 50 FA meg ugye "fogyóeszköz" (főleg akkor, ha amúgy vki vásárolni is szokott).
    Szóval elkenődni miatta semmiképp nem éri meg!:)
     
  11. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, mit csinálnánk, kapálunk , o_Oo_O azután majd lesz valami. Vagy nem. :music::music::music:
     
    Mevilla, icumicus, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  12. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Nekem is a röpikkel van gondom de most plusz 1 eventnövényt aratok amíg le nem jár az ideje addig nem hajtok a röpire
     
    kovacstne és bendi1121 kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam most maradt 2 malomtermékre való gaz.... felreppenő nincs hozzá:wuerg:
     
  14. Hofekete77

    Hofekete77 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. Supernagyi50

    Supernagyi50 Aktív író

    Sziasztok! Én írtam már ide, persze, nem találom. Tudna nekem valaki segíteni, hogyan lehetne több levesem, hogy tudjak dobálózni?

    További jó szórakozást!
    Supernagyi
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem ebben a csevegőben van a megelőző posztod.

    A profil oldaladon a hozzászólásaid címszó alatt megtekintheted, hol van hozzászólásod, hová írhattál.

    Erőleveseket a szülinapi event teljesített minijátékaival kaphatunk.
    Kérlek, figyeld meg a leírásban a jobb oldali táblázatot. Ott a haladás alapján jutalmaznak erőlevesekkel, amivel Ingridet etethetjük.

    Jobb oldal
    Az eredményes mini játékban elért pontokért járó jutalmak

    https://board-hu.farmerama.com/inde...perbuli-9-éves-a-farmerama.17616/#post-960279
     
    ildiko44, genka53 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia,köszi a gratut és a meglátásod,én már régesrég nem állok le senkivel vitatkozni,vagy bizonygatni,hogy ez azért amaz meg ezért,anno harcoltam a panni ellenesekkel,a nullásozás támadoival stb,ma már ez hidegen hagy,ha valaki nem olvas figyelmesen és kiírja pazarlás a megszerzett játékbeli javak,akkor hadd tegye,nem kis mennyiségekről van szó,és egyébként kérdem én nem a haladás és a fejlődés a játék egyik értelme?lehet rengeteg formában játszani ingyen,kis pénzért nagyért stb,de a végeredmény akkor is az,hogy jussál valamerre egyszóval legyen vajmi cél.
     
    ildiko44, Sonche, maszilva és 29 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Nálam is a felröpi a probléma az egaz nem egyenesen arányos a felröpivel 4-8-10 óra szedés és több 1000 gazra nincs felröpi :oops:stratégiát kell váltani annyi,hogy este alszok míg a hosszú érésű gaz kikel TRÁGYA persze továbbra sincs,,,,:wuerg:,,,,,
     
    Fenyvesi1010 és kovacstne kedveli ezt.
  19. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Valaki a régi 3 helységet elküldené ?Mert át szeretném nézni és nem tudom,hogy hol keressem, köszönöm
     
  20. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Az előző tárgykeresős event csevegőjét itt találod, ebben érdemes kutakodni a képek után:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-nagy-hajsza-eventcsevegő.17391/

    Sajnos erről képeket nem hozhat a csevegőbe moderátor, így nem tudom a kérésed konkrétabban megválaszolni.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.