Visszajelzés Szülinapi szuperbuli - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 22.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Sziasztok! Bal oldalt teljesen végig vittem, jobb oldalon 96. szintig kész! Fárasztó volt, de megérős! :)
    Pluszban lett egy hatalmas privát örömem, leállamvizsgázott a "kislányom"! :inlove:
     
    genka53, Gio, Ditti58 és 9 más kedveli ezt.
  2. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Örömmel gratulálok minden gazdatársnak akinek sikerült végig vinni! Nekem sok volt ! Januárba egy felhősort sikerült szereznem ezzel az eventezést egyelőre lezártam! Drukkolok továbbra is mindenkinek de nem szivesen nézegetem a szürke felhősorokat! Egy nagy hasznom van nem kell költenem munkásokra nézzük a jó oldalát!(Kicsit fáj a szivem de egyre több növényt röpit kérnek!) Tudom 200 felet kellenek az új kíhívások! Szerbusztok csak sikeresen ,szerencsésen az új kíhívásokhoz!
     
    Gio, Ditti58, Rebcsok és 2 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Ez nem ér.... csóri zebra... már nem is érezheti magát főnyereménynek:wuerg:xDxDxD

    Szia!
    Pont így vagyok/voltam én is;) elégedett vagyok, jó event volt!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.1.19
    osztrak12 kedveli ezt.
  4. béka

    béka Haladó

    Ez a szülinapi nekem szomorúságot is hozott. 125/85-ig jutottam, mert nem vagyok már fiatal. A sok fáradtságom benne van, de zebrám nincs. Köszönöm szépen BP-t. 1 csalódott szorgalmas játékos.
     
  5. *Zita42*

    *Zita42* Járnitanuló

    az utolsó pillanatban de készen lettem juhéééé
     
    genka53, Gio, Rebcsok és 2 más kedveli ezt.
  6. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A Farmerama 9. születésnapját ünnepeltük az elmúlt napokban.
    A Szülinapi szuperbuli a végéhez ért, az eventcsevegő ajtaját most bezárjuk.
    Az elkövetkező évre kívánunk Mindenkinek örömteli játékot, sok sikeres eventet.
    Találkozzunk 1 év múlva is, egy fergeteges 10. Szülinapi partyn!
     
    Utoljára szerkesztett: 30.1.19
    genka53, asdfghjkl7373, éva5111 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.