Visszajelzés Szüreti fesztivál + TOP 3000 (2022 ősz) - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tündégbogár

    Tündégbogár Járnitanuló

    Sziasztok!
    Gratulálok mindenkinek, aki a TOP 3000-ben részt vett!
     
    csio70, juliannakoczkas, Hahacska és 15 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Mert az csak annyi is. ;) Mégis csak az első kategória a cél mindenkinél, ha bevallja, ha nem. :) Az összefüggést mondjuk nem nagyon látom én sem, de legalább értem. :D Jó volt itt lenni ismét. Most valahogy olyan letisztult, megnyugtató volt az egész számomra. ;)
    Jövőre csinálok egy Topban toporgó csoportot.
     
  3. vazulneni8

    vazulneni8 Haladó

    Sziasztok!
    Én is gratulálok mindenkinek! :)
     
    csio70, juliannakoczkas, Hahacska és 10 más kedveli ezt.
  4. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Nagy gratula mindenkinek! Én nem is akartam bedobálni, de azután elkapott a hév. :) Ennyi:
    karesz2111magyar 464,260,600
     
    Fuhur, csio70, juliannakoczkas és 17 más kedveli ezt.
  5. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    És mit csinálnak majd a toporgók?
    Gratulálok mindenkinek, öröm volt játszani.
     
    Fuhur, juliannakoczkas, Hahacska és 21 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok


    1400 lettem . :D:inlove:
     
    Fuhur, csio70, juliannakoczkas és 26 más kedveli ezt.
  7. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Gratulálok mindenkinek!Ügyesek vagytok!
     
    csio70, juliannakoczkas, Hahacska és 21 más kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Akkor is írtam hogy valószínűleg igazad lesz;)xD
    Bár ha röpiknek jöttek volna mindenhonnan és értékük is van- a 10 milliárd is lehetett volna. o_O
    Ez azért hiányzott:)
    Valóban nem volt cél a Top, mert úgy gondoltam a felhő másnak érékesebb:)
    De azán átértékeltem hogy ugyan a jutalmak nem fontosak ,de 5-6 millió amarántot 2000 csp alatt eleadni nincs kedvem( kb kukoricázok inkább);)és Réka Katynka mellet a szitakötő manta készletek se fogynak el egyhamar valószínűleg ,szóval miért ne;):)
    Persze röviden igazad volt.xD
     
    juliannakoczkas, Fätum, Hahacska és 18 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Összeállunk majd egy fotóra mi is. Most néztem meg alaposan, tegnap nem nagyon tudtam lereagálni hirtelen. Hat nővel együtt, maga volt a főnyeremény. :D ;)
     
    vihence, inanna11, terike65 és 29 más kedveli ezt.
  10. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szia, nagyon szép volt, sajnos, nem tudtam megörökíteni, mert mire be tudtam lépni, szétesett. Ezt elmentem :)
    Aztán nagyon oda kellett lépni, hogy az 1000-en belül maradjak...
     
    Fuhur, csio70, juliannakoczkas és 15 más kedveli ezt.
  11. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Miközben mi a TOP-pal voltunk elfoglalva, geaba ismét 2 milliárdnyit ment felfele a 10 legjobb gazda élén. Érdekes módon, nem találom a nevét a Sámán TOP-os listáján.

    Utólagos javítás: rosszul olvastam a nevét, ezért nem találtam a listán. Helyes név: geoba, 198. helyen végzett. (Köszi cili53!)

    Más:

    Sámán, (vagy valaki más, akinek van hozzáférése/tudomása ezekről az adatokról):
    lehet tudni, hogy hány játékosa van összesen a farmeramának és ezeknek az országonkénti eloszlását? Kíváncsi lennék, hogy a TOP3000 országonkénti eloszlása megegyezik-e az előbbivel.

     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.22
  12. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Gratulálok minden TOP-on induló játékosnak, helyezéstől függetlenül, öröm volt veletek játszani!:)


    Szia !
    A 198. helyen megtalálod!:)

    Az event órán ismét látható a Top 3000 lista!:)
     
    Fuhur, terike65, juliannakoczkas és 27 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, :)éppen előtte néztem, akkor még nem volt!
     
    terike65, juliannakoczkas, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  14. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Gratulálok szívből minden magyar játékostársamnak:inlove:nagy öröm volt a lelkesedést elszántságot kitartást és a csodás eredményeket látni és átélni Veletek :):inlove:
    2 szomszédommal a 3000-ben bent maradtunk és 1 szomszédom 145.lett:)
     
    csio70, vihence, Hahacska és 17 más kedveli ezt.
  15. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Sziasztok! Azt kérdezném, hogy megy a TOP 3000 tovább? Mert nálan az órában ott van.
     
    juliannakoczkas, BriGitta75 és Sali~*.* kedveli ezt.
  16. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Szívből gratulálok mindenkinek! Fantasztikusak a magyarok, nagyon tudnak szurkolni is és küzdeni is ;)

    Sikerült az 500-ban maradnom, immár másodszor. (236) Szóval minden happy.

    Külön szeretnék gratulálni a francia játékosnak, aki országából egyedül maradt bent a 3000-ben, és a 3 angol, finn valamint dán játékosnak. Ők sajnos nem élhették át azt a nemzeti összefogást, amit mi.
     
    Fuhur, csio70, vihence és 21 más kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Az órában vissza lehet nézni a listát. Nem megy az már sehová. Majd le ellenőrzik a farmokat, ki használt esetleg tiltott dolgokat és majd szépen lassan megérkeznek a farmokra a nyeremények is.
     
  18. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Bocsi, rosszul emlékeztem a nevére, mert rosszul olvastam azt le a Top10 gazda listájáról, ezért nem találtam meg a Sámán listáján. Úgy tűnik, a szemem már nem a régi, pedig valamikor szó szerint megtaláltam a szénakazalban az öcsém szemüvegkeretének a csavarját... :).

     
    vihence, juliannakoczkas, Mica67 és 2 más kedveli ezt.
  19. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Köszönom szépen a választ! Bár kicsit meg lepődtem az eredményemen, mert az zárás 2 előtt még a 874. voltam most reggel olvasom hogy csak 976. lettem! De így is benne vagyok az 1000. ben.
     
    csio70, Fätum, juliannakoczkas és 9 más kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szívesen! Nagyon nagy beadások voltak az utolsó 10 percben is, ráadásul teljesen vakon, mivel ugye csak a végén frissült a lista. Gratulálok! Lények, hogy sikerült a terved.;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.