Visszajelzés Szüreti fesztivál + TOP 3000 (2022 ősz) - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Az őszi gesztenye és fadeszka felröppenő csak az eventes területen röppen fel, növények aratásából.


    A faláda felröppenőhöz, csak a karakterek etetése során juthatunk hozzá, véletlen ajándékok sorában.

    Elnézést az okozott kellemetlenségért, mi hibáztunk.
     
    maszilva, Pandapoc♥, Gio és 16 más kedveli ezt.
  2. elekesistvanne

    elekesistvanne Fórum-zöldfülű

    elrepültek a felröppenők. nagyon mérges vagyok.
     
    Kisfenyő kedveli ezt.
  3. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Dettó, 20 órás fákkal vártam az eventet, sehol semmi.
     
  4. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Tudod, mi a legszebb? Megnéztem a fórumot, az ikon baloldalt megvan, a farmon is megvan. Sokszor előfordult már, hogy a felröpi csíkja olyan hosszú, hogy mindent nem tud megmutatni. Ezért meg sem fordult a fejemben, hogy nem jött a felröpi(mielőtt még valaki beszólna, hogy miért nulláztam). Na pár kör után benéztem a pajtába, hogy állok......
     
    -forrest-gump-, jutka190226 és Ninett79 kedveli ezt.
  5. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Ez nagyon jó, de akkor miért kellett tegnap hosszút ültetni mindenhova, és várni ma délutánig az aratással ??? Ennyi ?
     
    -forrest-gump-, genka53, zoldert és 2 más kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hát ez marha jól kezdődik, mit ne mondjak....:oops:
     
  7. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    -forrest-gump- és vihence kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A növényeket azért elültettem:music: ott nem volt gond... ;) De az infó hiány bosszantó:(
     
  9. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Most értem haza, gondoltam gyorsan learatok, hogy lássam mennyi lesz a felröpi, na nem kicsit lepődtem meg !! Még jó hogy hosszú ültettem . :( :(
     
    -forrest-gump- és marcsi152 kedveli ezt.
  10. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Egyetértek én sem hosszút ültettem volna hanem amire szükségem van. Persze ültetek néha hosszabbat is ha az kell, de szeretek napközben is aratgatni.
     
  11. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Sziasztok.
    Olvas is itt valaki vagy csak a panasz megy?
    142-es hozzászólás.
    Az én véleményem: ez van, csak az nem hibázik aki nem dolgozik...
     
    Gio, -forrest-gump-, Melan és 9 más kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha átfáradnál ide #15 /a megfelelő topikba/, máris olvashatnád.
    Sok sikert a tenyésztéshez!
     
  13. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Az eventek ismertetőjét a megjelenéskor kiirom egy füzetbe, és az ismertetőben eredetileg is eventes terület volt megjelölve a felröppenőnek.
     
    Solya és vihence kedveli ezt.
  14. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Köszönjük a felvilágosítást, de miután ezen a farmon nem jött felröppenő sehonnan, 50 perce malmozok, hogy mikor merjem a másik 3 farmot learatni.
     
    farmerSS kedveli ezt.
  15. bjázmin

    bjázmin Járnitanuló

    Sziasztok! A karaktereket hol lehet előhívni az etetéshez? Az eventleírásban nem találom.
     
    .csimi., Kata_rzis, vihence és 2 más kedveli ezt.
  16. bogika1956

    bogika1956 Törzsjátékos

    Szerintem olvasunk, de azért egy feltünőbb helyen is ki lehetne írni. És hát arról nem szólva hogy ekkora hiba, gondolom itt nem a módik hibáztak hanem akik az elvent leírást szerkesztették. Azért nem mindegy hogy tegnap óta nem jöttek rá hogy rossz az event kiírás ezért mindenkivel kibabráltak mert még kezdésnél sem írták ki hogy bocsi tévedtünk, és ezzel sok ember idejét, energiáját és ráadásul sok felesleges szuper dolgot elvettek tőlünk. Egyszerűen bosszantó!:mad::mad:
     
  17. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nagyon gyenge ez a szöveg,minket át is lehet ver

    Ez egy cseppet sem kellemes!
     
  18. bogika1956

    bogika1956 Törzsjátékos

    Szerintem nyugodtan arassál mert rossz volt az event ismertető és csak az eventes terület ad felröpiket. Ennyike.
     
    -forrest-gump-, vihence és DevilMókus kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Eventes területről jön röpi, máshonnan nem. o_O
    Aki akar termelhet kukoricát tököt vagy pulykát ami kellhet a malomtermékhez. :music:
    Lényegébben ennyi .:music:
    Nyilván aki ara spekulált hogy röpizik az eventbe o_Oés ne adj isten vásárolt is hozzá szupit aminek ugye akciója volt az aligha boldog:sleepy:
     
    Utoljára szerkesztett: 23.11.22
    -forrest-gump-, Melan, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  20. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Azt hiszem, most nem indulok a TOP 3000 -be! Van értelme? Nincs! ott vernek át bennünket ahol nekik jól esik..Tenyésztést viszont megpróbálom, bár ott is elég vastagon fogott a ceruzájuk!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.