Visszajelzés Szafari parki kaland

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 2.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia mindenki. Én vasárnap teleraktam a kupit, veszek egy közepes kosarat, a többit letenyésztem mert amúgy is van ami hiányzik. 5 Piccolóból lett megint egy Ingrid, az visszapótolja a szupitápot, megkaptam a második virágfestést és lett egy FA fám is. Jó játékot mindenkinek.
     
    Evita-55, jucus100, Feca29 és 17 más kedveli ezt.
  2. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Szia!
    Nézz körül a gazdaköri feladatoknál, vagy pörizz a kerékről!!!;)
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Tenyészteni jó , és ha már tenyésztek , csurran cseppen egy felhő is mellé . :inlove:

    A felhő meg ad ládát , és ez csudijó . :inlove:
     
    Éva0315, juliannakoczkas, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  4. gaboca1955

    gaboca1955 Törekvő

    Szia! A tenyésztős event közben lesz a fények ösvénye event is? A naptárban szerepel, de tájékoztató nincs róla!
     
    Éva0315 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  5. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Van eventismertetője is, bogarásszál egy kicsit, Alkimia titkai cimmel megtalálod
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  6. gaboca1955

    gaboca1955 Törekvő

    Köszi szépen! Megtévesztett a neve!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Szafari parki kaland" event élő, online!

    Kérjük, figyeljetek a játékelem megjelenésére 14:00 órát követően!

    Egy kilépés majd a farmra visszatérés után ellenőrizzétek a hírek felületén a bejelentést, az eventórában az event ikonját!

    Felröppenőt csak tenyésztésből kaphatunk!

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata


     
  8. cilitunderbaba

    cilitunderbaba Utánpótlás-írogató

    Szeretném kérdezni,hogy a skórpiot miért nem tudom tenyészteni?Hol tudom megszerezni?Köszi.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    A Piros kosárnál tudsz venni skorpió ólakat a barifej jelképre kattintva, és azokban tudod szaporítani az alap állatot, miután kevertél neki skorpió tápot. (Vagy adsz neki szupertápot):
    upload_2021-11-3_15-45-47.png
    Ha azzal megvagy, akkor a tenyészterepen már tudod választani és tenyészteni:
    upload_2021-11-3_15-50-4.png
     
    maszilva, -kaktuszable- és magdi06 kedveli ezt.
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 3.11.21
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Az a baj, hogy most nem zárja le, ha végzel. ;) Én is csak keveregtem, azt hittem, hogy lehet tovább csinálni. :D
     
  12. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Event kész, felhő beüzemelve.
    Aki végzet annak grat, nem végzőknek jó tenyésztést- szép ugrásokat.
     
    Evita-55, jucus100, zotya280303 és 7 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Annyira nem ugráltak,már fáradtan érkezhettek a házacskájukba is! Lusta állataim vannak!
     
    Evita-55, jucus100, soresne és 6 más kedveli ezt.
  14. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Kalandom a skorpiókkal

    Hogy mint jártam a skorpiókkal?
    Mikor megláttam két soknevű – véglegesen Esőerdei – skorpiót a kívánalmak listáján, kivert a víz. A Skorpiotthon eventet megoldottam a pajtából, így nem is volt szükségem a skorpiók pároztatására, reménykedve az ugrásokban, amik a vehemens viselkedés következtében eredményezhettek volna akár rocksztár skorpiót is.
    Skorpióilag így szinte üres volt a pajta.
    Nosza, elkezdtem bepakolni reggel a kis ólacskákat, amik szimpla skorpiót eredményeznek, ugye. Számolgattam az esélyeimet, latolgattam a lehetőségeket és arra a következtetésre jutottam, hogy menni fog a két trópusokon nevelkedett skorpió kitenyésztése.
    Most, az esti órákban benéztem a tenyészterepre, mivel az egytápos lehetőséget kihasználva bepakoltam némi – szám szerint 132 tenyésztést.
    Igen ám, de a memória az memória. Elfelejtettem, mit is raktam be annak idején.
    Megosztva szárnyasokat, emlősöket és ízeltlábúakat, amihez – mint köztudott – a skorpió is tartozik.
    Láss csodát, ott lapult 44 skorpiótenyésztés és előcsalogatva az eredményt, ott lapult az a két fránya Esőerdei skorpió.
    Zsebkendőmmel megtöröltem gyöngyöző homlokom és vasárnap folytatni fogom a tenyésztést a sikeres befejezés reményében.
     
    Matold, anci0915, nolina1965 és 15 más kedveli ezt.
  15. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Munka után láttam neki, de hamarosan most már végzek. Sok szupertápot igénylő volt, majd pótlom. Nem a felhő mozgatta a fantáziámat, de sok volt a talányos tenyészet az eventben.
     
  16. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Szeretem az ilyen gyorsított eseményeket 8)
    Csak most percek óta nézegetem, hogy biztos, hogy mindent megcsináltam amit kell? De ha a felhőt megpakoltam, akkor csak készen vagyok, ugye? :p
    R
     
    PZoli64, zotya280303, vincecs és 6 más kedveli ezt.
  17. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Event kész felhőn a kitehetők! xD
    Üdv. gazdatársak! :)
     
    Éva0315 és zotya280303 kedveli ezt.
  18. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Végszóra én is elkészültem, bár az utolsó etap már a boom után került kibontásra, de hát "több is veszett Mohácsnál", mint azt jól tudjuk:)
     
    PZoli64, Maffin71 és zotya280303 kedveli ezt.
  19. sosi10

    sosi10 Fórum-zöldfülű

    Medúzája van valakinek eladó? Nincs fészkem, (pedig most is leraktam 15-öt, amiből eshetett volna) és a boltban sem kapok. Csak ez hiányzik az eventhez. Bosszantó.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  20. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia
    A piacod száma nélkül nem tudnak segíteni rajtad. Az biztos, hogy nem a miénk, mert nálunk sok van, csak majd 200 ezer.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.