Szendergő-csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 3.2.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ez nem baj,én is szoktam irigykedni, de az nem azt jelenti,hogy sajnálom valakitől is a szerencsét!
     
  2. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Hétvégén már én is kész lettem az eventtel, látom, hogy mindenkinek kijutott az utóbbi időben a "ritkaságokból", most engedjétek meg, hogy leírjam, nekem mivel van tele a...pajtám;)

    Először is az abszolút ( ennél a szónál mindig eszembe jut ama híres Harry P. jelenet, az a kandallós:cry:)győztes pocoklak, amiből 14 db-ot sikerült szépen sorban a pajta polcain elhelyezni, viszont ennek is van jó oldala, mert a "Farkas szomszéd" gazdaköris feladat első ablakát pár óra leforgása alatt megcsináltam.
    Utána szorosan a pocok nyomában halad a macska ( miért is nem csodálkozom ezen, úgy látszik legalábbis az én farmomon egyensúlyra törekszik az MI)a maga 13 házacskájával.
    Ha már az MI is dolgozik a farmomon, akkor ott van a macska után a 11 rókalyuk. Nekem a rókák tetszenek nagyon, ahogy ott ülnek erősen koncentrálva a királykék bőrfotelban egy laza malomjátékban elmerülve, eszméletlen, hogy milyen fantáziával vannak megáldva a fejlesztők.:D
    A rókákat szorosan követik az egerek, akik semmiből nem maradhatnak ki, ők 10-en vannak, nem is merek a farmomra kettőnél többet kirakni, nehogy még másnapra megduplázzák magukatxD!
    Sasfészekből 5 db van, őket is szeretem, mert csak a Farmerámában találkozhat az ember lápi póc által alattomosan csőrőn spriccelt, hegyi sziklán ülő, sztoikusan pecázó sassal.

    Sorolhatnám még a mackókkal ,baglyokkal és a...ó hát majd elfelejtettem a Pillangókertet, abból is van 10 db, de olyan szépek, hogy nem haragszom érte, jöhet még, elfér a pajtában, legalább hamar összejött a gazdaköris feladathoz.
    Mindezeket egybevetve, jöhet még olyan gazdaköris event, ahol pont rengeteg róka kell, tehát akkor majd örömmek rókázik az, akinek sok van belőle vagy macska pocok stb, dehát most jut eszembe, hogy a gazdaköriben futnak olyan friss feladatok, ahová ezek a ritkaságok kellenek.

    Most megyek, minden kedves gazdának sok sikert az elkövetkezendő eventekhez!;) Én már nagyon készülök a FArsangraxD
     
    mamszi70, Bátyus, ulmo12 és 17 más kedveli ezt.
  3. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    kész az event.)
     
    csopke1 és inanna11 kedveli ezt.
  4. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Gratulálok azoknak akik befejezték az eventet, és szorítok aki még küzd.:)
    Részemről már két napja az event letudva.
     
    -Erika31-, kukac42, _Cygnus_ és még 1 ember kedveli ezt.
  5. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Az eventet én is letudtam hétvégén, nagyon aranyos volt, könnyen ment, tetszett. Itt jártattam a számat, hogy KK szuper nélkül is meg lehet csinálni a kellő számú kaucsukot, majd ezt követően vidáman KK turbó helyett KK szupert tettem a fákra.xD Persze aztán turbót is tettem, most van plusz 36 cumim, ha már így jártam bekevertem az összes kaucsukot. Hétvégén kitenyésztettem életem első arany állatát - egy aranymalacot -, ennek melléktermékeként van 391 malackám. Izgatottam várom a TT-CSP beváltást. :p
    Cyrának - Pajtában: 13 rókalyuk, 16 macskaházacska, 15 denevérbarlang, 10 mormotavacok, 15 pocoklak, 9-9-9 sün-vakond-sas stb ... :inlove: Farkaslak, kiwi - egy sem. :( Ennyike.
    Üdv, csók, puszi Valentin-napig. :)
     
    Cyra65, _Cygnus_, Gremonzo és 2 más kedveli ezt.
  6. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    felhősor meg van de az 5-ös gyémánt feladat kimaradt nem bánom a két rókalyukat :)
     
    Bátyus, _Cygnus_, kukac42 és 2 más kedveli ezt.
  7. josie

    josie Fórumlakó

    Gratulálok, nagyon jól csináltad. Nemhiába szorítottam neked!:)
     
    apuci30 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.