Szendergő-csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 3.2.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Nálam a piacon nincs festőpaletta
     
    Blindate kedveli ezt.
  2. Dynnye

    Dynnye Fórumszaki

    Szerintem lesz boom, a kaméleon tenyésztést én egy kis késéssel, márciusra várom. :) Szóval mindenképp megvárom a hétvégét. :)
     
  3. akárki49

    akárki49 Junior szaki

    Szia!Szeretnék neked egy tanáccsal segíteni.Kérj a szomszédoktól strandklub kitehetőt és már meg is van a kitehetőd,nekem is így van egy egész felhő sorom.
     
    Kukori.és.Kotkoda és csio70 kedveli ezt.
  4. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    Elvileg a strandklub nem tehető ki a felhőre, legalább is az ismertetőjében ez szerepelt a bevezetésekor. Leellenőriztem, most sem helyezhető ki a felhőre.
     
  5. Gdominik

    Gdominik Fórumprofi

    Valahol ott tartok, én is hogy röhögök egyfolytában ezen a tenyésztésen. Nem mintha a szüli napostól el lettem volna ájulva, valami ütősebbet vártam tőle, az igaz, hogy kaptunk CSp-t, TP-t szépen, de a a beadások se voltak semmik. Azért az 5. mégis csak az 5., de majd a 10.-re kapunk egy dobotxD Megnézem mit érdemes kikapdoválni és kész. Remélem lesz boom, azt megvárom minden képpen, ha nem akkor el sem kezdem. imike913-nak is igaza van, mit ér ha nincs kitehető. Nekem még a karácsonyinál szerencsém volt, volt még télapó kisegítője, de elfogyott:wuerg:
     
    csio70 és Marika312 kedveli ezt.
  6. ricsikata

    ricsikata Aktív író

    Sziasztok!
    Nekem mindenképp megéri, mert event és felhősor függő is vagyok!
    Most az a 2 róka meg elfér a 15 mellé a pajtába!:)
     
    -happy58-, csio70, kekmaci75 és 4 más kedveli ezt.
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Hát, hogy megéri, vagy sem, mindenki maga dönti el.
    Egy kis összesítés:

    153400 TP
    76000BTP
    30900 csp
    72 KK szuper
    30 KK turbó
    92 szup.táp
    4 db 3órás kupon
    felhősor
    2 róka
     
  8. dujuor

    dujuor Utánpótlás-írogató

    Nekem pár nappal ezelőttig nem volt rókalyukam, a fene megevett érte. A legutóbbi talányosból sikerült 1 rókaluk. Én örülök ennek a kettőnek is. :)
     
    Fuhur, -happy58-, csio70 és 11 más kedveli ezt.
  9. .jani2222.

    .jani2222. Aktív író

    Sziasztok
    a strand klub nem tehető a felhő sora most probáltam
     
    Kukori.és.Kotkoda és LBetti kedveli ezt.
  10. éva7511

    éva7511 Utánpótlás-írogató

    Hát nekem nem engedi kitenni rá....A tálapó kis segítőjét igen de ezt nem.Azt meg már nem lehet küldeni.:cry:
     
    borbelyandi kedveli ezt.
  11. csillu000

    csillu000 Haladó

    Hurrá lesz még 2 róka lyuk a 7 mellé annyira örülök :p
     
    kontra.sz és GyörfiRózsa kedveli ezt.
  12. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem tetszik a feladatsor.Én is úgy vagyok vele,ha event,akkor teljesíteni kell.Én szívesen megtartanám a fákat,de legalább 1-et belőle!
    A felhőre viszont válogatok a kitett ajándékok közül.Vannak még régiek,amelyek 300 TP körüliek,jó lesznek azok,úgy is színig van már a terület!
     
    Marika312, _Cygnus_, levianyu1 és 4 más kedveli ezt.
  13. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Nem is lehet kitenni, jól tudod. A télapó kis segítőit igen a strandklubot nem. De itt az alkalom, hogy építs múmiamedvéket és azt simán kirakhatod a felhőre.
     
  14. Gabi922

    Gabi922 Rutinos

    Most megy a telihold event. Hajts rá a múmia medvére, az 2x1-es.
     
    zsuzsa-mama és Kukori.és.Kotkoda kedveli ezt.
  15. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem sokkal több lesz.Most van 27 db. Megfér a pajtában,majd csak jön egyszer a gőzös és megvonatoztatjuk őket.
     
    ricsikata, csillu000 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  16. akárki49

    akárki49 Junior szaki

    Bocsánatot kérek rosszul emlékeztem tényleg a télapó kis segítői vannak rajta.
     
    csio70, sidere és LBetti kedveli ezt.
  17. Gdominik

    Gdominik Fórumprofi

    Majd el fogsz jutni oda, hogy a hátad közepére nem fogsz kívánni bizonyos ólakatxDxDxDxDxDxD
     
    imi010 és tszabina6 kedveli ezt.
  18. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Csak egy tanács. Most van telihold event és a mumiamaci kirakható ezekre a felhősorokba minden irányba, és ahol nincs ilyenem mindig ilyenkor veszek a boltban.:)
     
  19. imike913

    imike913 Utánpótlás-írogató

    Anélkül, hogy bárkit (beleértve magamat is) lebeszélnék az eventről, azért azt is nézzük, mit kell beadni ezért. (Az idő most nem játszik, mert ez nem kényszerültetős) Minimum 136 szupertáp (szemben a 92 nyereménnyel). Nekem a kk turbó és a kk szuper nem számít, van elég, a csp semmi, a tp nem nagyon érdekel, a btp érdekelne, de az nem jelentős. A róka nekem pont jól jönne, mert nem szoktam titokólakat venni, de a többi titokólas állat is csak üldögél a raktárban. Azért még meggondolom, hiszen a felhő még üresen sem kér enni, később hátha akad rá valami. Ebből is látható, hogy bizony sokféle szempont szerint nézzük a dolgot, persze az eventfüggőknek teljesen más a gondolatmenete.;) Hát akkor hajrá!

    Ui. az előző hozzászóláshoz.
    Múmiamacit nem veszek, inkább gyártom a következő (majdani 5.) kerberoszt.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.2.15
    csio70, icus08, Pharmer500#2 és 2 más kedveli ezt.
  20. dujuor

    dujuor Utánpótlás-írogató

    Én minden ólnak örülök (és még mindig van olyan, ami hiányzik. Pl., maci, szentjános, pillangó, rénszarvas).

    Egyszer csak jön már az a gőzös...lehet a MÁV-tól tanul, azért jár ilyen ritkán.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.