Szendergő-csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 3.2.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .jani2222.

    .jani2222. Aktív író

    bocs mi az a Kerberosz
     
  2. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Kerberosz:
    [​IMG]

    Megvásárolható Jack boltjában.
    Hozzávalók:
    • 3000 Boszikorsó
    • 2500 Holdharmat
    • 2500 Harapós orchidea
    • 1500 Izzó penész
    Amit ad: 450 BTP (Csak Bahamarama szigeten és a Kincses szigeten helyezhető ki.)
    Szükséges idő: 14:00 óra
    Helyigény: 1*2
     
    Gio kedveli ezt.
  3. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Nálam az első 4 feladatsor játszik, akkor csak a 8 szupertápot bukom:p A fekete bárányokat elrakom. Örülök, hogy az 5. szinten van a rókalyukxD. Kell ez a felhősor, sok kicsi sokra megy. Aki nem tud vagy akar titkot venni, neki ez egy jó lehetőség. Nekem az egyik kedvencem az eventek között a Baby boom, lesz az is , jó kis event lesz ez is ;) Breki iskolások meg péntek este vizsgáznak, drukkolok nekik is xD Csak a zselére ne hogy csatnit egyetek:wuerg:
     
    csio70, PocsékFarmer, icus08 és 3 más kedveli ezt.
  4. doraemon24

    doraemon24 Törekvő

    Én azt nem értem,hogy hol vannak a kaméleonok?Azt hittem azt kell tenyészteni most.
     
    Baby72 kedveli ezt.
  5. imike913

    imike913 Utánpótlás-írogató

    Kerberosz az alvilág őrzője. Amúgy "Jack boltjában" megvásárolható, de hitelkártyát nem, csak rémnövényeket fogadnak el fizetségként. A kincses szigeten baha tp-t ad.
     
    Blindate és Othep kedveli ezt.
  6. benedekbobe63

    benedekbobe63 Aktív író

    Nem rossz event ez, a múltkori ovisnál melléktermékként alap kacsából pekingi kacsa sikeredett:D. A felhő sem fog gondot okozni, hiszen több mint 4 év alatt rengetek kis pontértékű kitehetőm gyűlt össze. Az első a nagy sörös korsó 10TP ad azt hiszem 16 óránként. Ezekből a kis értékű kütyükből még egy felhősort ki tudnék rakni.xDxD És a barna birka is ingyé van. Milyen
    jó lesz bedobálós eventeknél, igaz nem sokat ér,de ki tudja...:music::music::music:
     
  7. nyuszómuszó34

    nyuszómuszó34 Haladó

    Sziasztok
    Nekem is ez ugrott be rögtön mikor elolvastam az ismertetőt. Egy farkaskának jobban örültem volna.
     
    boszieva kedveli ezt.
  8. .jani2222.

    .jani2222. Aktív író

    kösz a választ majd a következő teliholdas eventnél csinálok párat most kaméleonok megvannak már etetve
     
  9. csillu000

    csillu000 Haladó

    igen erre jó lesz majd ;)
     
  10. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Régen ki engedte tenni, nekem is 6db van kint a felhőn:)
     
    csio70 kedveli ezt.
  11. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A Strandklub régebben sem volt kitehető a felhőre, esetleg a Strandpaci.
     
    csio70, nemethpgabi, Kukackukac és 2 más kedveli ezt.
  12. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nincs mindenkinek még róka ólja vagy nem mindenki veszi százasával a titokólakat s nekik még jól jöhet, ha jön az ólgőzös. Amúgy is a felhőért csináljuk meg az eventet, nem a titokólért, aminek mindegy mi lenne, 2-3 hónap után semmi értéke nincs.
    A kaméleontenyésztés nem most jön, azt már megbeszéltük a gangon.
    Ezért jó, ha mindig megcsináljuk az eventeket. :D:D Rogyadozik a menü a kütyüktől. Az is igaz, hogy én sosem szoktam félni attól ami a menüben van, így cserenapon nem szabadultam meg az event nyereményektől.
    Nekem is tetszik az event, a nyereményt nem tartom kevésnek, a farmot sem kell átrendezni, elég egy pár tenyészterepnek helyet csinálni. Szombaton kezdem el, péntek este nem lesz időm rá. A piac lassan, de biztosan kezd mozdulni. :D
     
  13. kicsikacsa1

    kicsikacsa1 Fórumszaki

    Sziasztok
    Amióta titok ólak a nyeremények általában kapok rókát mostani everent alkalmával nem kellesz várnom, hogy kifejlődjön ez már nekem jó hir. (már 10 db van) farkas, kivi, kakas, béka még nem sikerült)
     
    csio70 kedveli ezt.
  14. kisszakács75

    kisszakács75 Fórumszaki

    Szia! Múmia medve teliholdkor vásárolható korlátlanul.......
     
  15. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Igazad van, standpaci
     
  16. CitizenZero

    CitizenZero Fórumprofi

    Minden felhő jól jön, tiszta felhő átvonulás van a farmon. :) A szomszédoknak szólni kell, hogy kell a wilson, vagy a sok egyszeregyes küldhető ez nem gond! Az már inkább, hogy távolsági busz kell a felhősorra. A fejlesztők megadhatnák a jogot, hogy mi gazdák rendezhessük be a felhősort. ;)
     
    misómasa, sidere és Baby72 kedveli ezt.
  17. benike909

    benike909 Járnitanuló

    1x1 küldhető? Ott van a víztartály. 2x2-est is lehet venni. Csak az 1x2 a kérdés. Mint írták, aki régebben játszik, annak van (ha még van) kis pontértékű kitehetője.
     
    icekid98 és CitizenZero kedveli ezt.
  18. Gdominik

    Gdominik Fórumprofi

    Én ezeket a nem tettszős eventeket úgy szoktam csinálni, megnézem, hogy mi éri meg. Ki lehet jönni belőle úgy is, hogy nyersz a tápon. A tenyésztéskor úgy is kapom a magasabb szintűt és ha boomkor csinálom még ugorhat is, amúgy is van egy pár db a raktárban. A KK meg a turbó engem sem igazán érdekel a róka meg főleg. Igazából a felhő sem hozz lázba. Valóban igaz mindenki másképp csinálja, mindenki másképp kívánja.:p;)

    Köszi, de inkább másra használom fel, gyártok helyette démonit jó CSPxD, vagy a Kerberoszt.
     
  19. CitizenZero

    CitizenZero Fórumprofi

    Szia! Ha jól emlékszem van strandpaci, homokművész ezek küldhetők. Van amit kiválthatsz Jack boltjában.( Múmiamedve)
     
  20. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezek a játékelemek már nincsenek a küldhetők közt.
     
    CitizenZero kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.