Szendergő-csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 3.2.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ilus45

    Ilus45 Fórum bárója

    Ha a játékban már mérlegelünk, akkor már az nem játék.
    A munkahelyre csak akkor mész, ha megéri???? Nem hiszem.
     
    -happy58-, slaca és levianyu1 kedveli ezt.
  2. borbelyandi

    borbelyandi Járnitanuló

    Szia !
    Tegyél rá békés izlandi vulkánt 2500 csp-ért megveheted.:)
     
  3. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Szép estét mindenkinek!!
    A holnapi eventet, némi spéttel tudom kezdeni, mert fél hat körül érek haza!!!
    Lehet, hogy megúszom a kezdeti zürzavart?? xDxDxD:p
    A kaucsuk fárol, mer nem találtam meg, hogy mellik farmrészen ültethető!
    Lehet, hogy csak az én figyelmem kerülte el!!xD
     
  4. .jani2222.

    .jani2222. Aktív író

    az nem 2x2 -es?
     
    éva7511 kedveli ezt.
  5. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Az event csak a normál farmterületeken játszható, így a kaucsukfa is csak ott helyezhető ki (vagyis a szigeten nem).
     
    benedekbobe63 kedveli ezt.
  6. éva7511

    éva7511 Utánpótlás-írogató

    Biztos,hogy2x1-es?Ha rámegyek nem írja ki...
     
    kukac42 kedveli ezt.
  7. Anikó1961

    Anikó1961 Törekvő

    Sziasztok!
    A kiskacsás eventnél volt béby-boom?
    Ha volt, akkor most is lesz, ha nem, akkor most sem valószínű, hisz egy a tematikája a két tenyésztős eventnek.
    Azért bizakodom, hátha....
     
    mamika57 kedveli ezt.
  8. .jani2222.

    .jani2222. Aktív író

    a mumia medve 2x1 biztos nekem van
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem lesz boom,ilyenkor szokták hozni.
     
  10. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    óh ez nekem való legalább ha lesz boom lesz szupitápom még több :) felhő engem nem érint mert nem jött még össze hogy kiváltsam :D De aki aktív annak nem lesz nagy kunszt még csatnik nélkül sem végig csinálnia szinte ha nem lenne cumi ki lehetne pörgetni nagyon gyorsanakár egy nap alatt
     
    csio70 kedveli ezt.
  11. éva7511

    éva7511 Utánpótlás-írogató

    Na akkor gyúrhatok arra.Pedig már azt hittem,hogy haladni tudok a rémes-felhősorral.
     
  12. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Sziasztok!
    Nemrég értem haza. :wuerg:
    Nekem tetszik az event, kényelmesnek tartom, és örülök a hozzá illő nyereményeknek. :)
    Én is a felhősort tartom a legjobbnak, de a több rókám mellé örülök még a leendő 3-nak is. Volt már rá példa, hogy kedves modink figyelmeztetése bejött, hogy egyszer még jól fog jönni bármilyen dolog, ami most feleslegesnek tűnik. A BTP pedig kimondottan jól jön. A mostanában szerzett felhősorok legtöbbje szép BTP-t ad, ami megmutatkozik az arany banánjaim szaporulatában. (Körömrágva várom a sziget fejlesztését, és sosem találom elégnek az aktuális mennyiségű banánokat. xD)

    Hihihi, ez nagyon jóóóó! Azóta is mosolygok Brekin..., meg rajtunk. De kíváncsi leszek, mit agyal ki kamu szöveggel.:p Alig várom.

    Szerencsés vagyok, mert csak a port kell lefújnom a pajtában álló kitehetőkről. Nekem nem lesz gondom a rátehetőkkel. A barna barinak is örülök, mert ugyanúgy el fog férni a pajtában, mint az albínó deni és a szalontai malac. Minden aji jól jön, ami csak úgy lesz később. :)
    ... vagy én nézek ennyire elégedetten a világra...?:) ;)
     
    -happy58-, csio70, kekmaci75 és 7 más kedveli ezt.
  13. Gdominik

    Gdominik Fórumprofi

    Hát én nem tudom, de én még játszottam Gazdálkodj okosan-t és Monopolyt is, és bizony ha nem jól mérlegeltél az inged-gatyád ráment. Pedig azok játékok voltak úgy isten igazából.xD Nemcsak gyerekként, de felnőttként is sokat játszottam mind a kettővel.
    Ez számomra nem munkahely, ez játék. Itt dönthetek, hogy mit akarok és mit nem;)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.2.15
    -happy58-, Kukackukac, pukinyúl és 2 más kedveli ezt.
  14. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Mire kell csatni?
    A felhő később jól fog jönni. Ha eddig még nincs rá lehetőséged, csak jó tanácsként mondom, gyűjts őket, ha tudod. Ha már lesz felhőd, nagyon örülni fogsz neki. Nem véletlenül találták ki. :)
     
    boszieva, levianyu1 és apuci30 kedveli ezt.
  15. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Sziaztok a kaucsukfa rendes fa területet foglal csak el? 1x1-es?
     
  16. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, akkora mint bármilyen másik fa.
     
  17. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    A vulkán 2X2-es, --- igazából 2x1-es valóban csak a múmiamedve, ami jelenleg kitehető a felhősorra. Napi küldhető ajiban nincs. A kalózbarlangban árulhatnának 2x1-es kitehetőt is - de ez már ötlet-topic.
    Az eventet nagyon várom.
     
    sidere kedveli ezt.
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szevasztok!

    Ismét jön egy felejtős event. Bár lehet, hogy megint fejre áll a rendszer (majdnem biztos, mert telihold vége, másik indul) és akkor erre is lesz miért emlékezni.
    Ez még a kakukknál is rosszabb. És igen sűrűn fordulnak elő az ilyen kicsi röpködő bébik az égben a nagy semmiért.
    Értem én, hogy pörgetni akarják a játékot, de mindig egyoldalúan teszik. Ugye a Bahát másfél éve nyomják, és folyamatban van egy újabb fejlesztés. A tölgyhöz két éve senki nem nyúlt. Van egy egész tölgyre való felesleges csillagom.
    Az összesítő táblázatból valami rejtélyes okból a körte kimaradt. Lehet, hogy villanykörte és átlátszó.
    Megyek kapálni. Jóccakát!
     
    csio70 és suba_klara kedveli ezt.
  19. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Biztos!
    A múmiamedve jelenleg az egyetlen elérhető 2x1-es kitehető!
     
    Shirkán53, csio70 és -orgona- kedveli ezt.
  20. Almaded

    Almaded Junior szaki

    :)
    Most jól megzavartál.. A zöldet már tudom mi, de a piros???:)
     
    kekmaci75, Pharmer500#2 és sziszi1965 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.