Visszajelzés Szentjánosbogár fesztivál - 2024. február - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 31.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szió!
    Na az nem jó, ha össze vissza adogatsz be, mert egyszercsak elfogy a letermelt cuccod és nem fogsz haladni.
    Próbálj meg lassan és egyszerre csak 1 alakzattal foglalkozni és amikor már kész és becserkészted a beváltás gombot is, csak
    akkor foglalkozz másik alakzattal.
    Az elején én is mentem össze vissza, mire rájöttem nem lesz ez így jó.....
    Ki-be lépkedtem az eventes felületről és amikor kiválasztottam 1 alakzatot, azt be is karikázta, hová kell beadogatni,
    akkor elkezdtem szép lassan beadogatni, aztán addig keringeni, míg a beváltás gomb ződ nem lesz és megkapod
    az érte járó ajándékot.
     
    inanna11, aida2330, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Gabi, nem össze-vissza mentem, hanem sorrendben. Az volt a furi, hogy nem volt annyi hátizsákom és mégis mindent kipipált, sőt maradt is.
     
    bubafejgingo, Sali~*.*, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Most esek be ide. Olvasok, tehát megint cseszekedik a játék?
    Akkor várok. Szaporítom a növényt.
     
    inanna11, GA-BI-O-Farm és kukori80 kedveli ezt.
  4. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Azok a hsz-ok korábbi állapotot elemeznek. Minden rendben a játékkal. :)
     
    aida2330, Swartsch és Ninett79 kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    De te is 17 perce írtad.hogy kidobál... Akkor most mi van???:oops:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Ninett, várjál a beadással. Várok az ellenőrzésre, mert nálam nincs minden rendben.
     
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Jóóó Reggelt!
    Milyen jó már az,hogy van egy event,de hozzá se merünk kezdeni... Mert ki tudja mi lesz..:oops:xD
     
    mucus252, GA-BI-O-Farm és kukori80 kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Már rég voltam ilyen ideges. Utoljára a puzzlénál. :D:D Megint kell mennem a dilidokihoz. :D
     
    bubafejgingo, Sali~*.*, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Az nem is volt rég.. Én még itt vagyok a zártosztályon. xDxD
     
    bubafejgingo, mucus252, Pitemano és 2 más kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Az eventtel nincsen probléma.

    Néhány játékos 17 óra után nem tudott belépni, de ez a probléma megoldódott, ahogy azt jeleztem a Hibák, bugok topikban már.

    Néhány gondolat az eventhez (Sajnos néhány játékos nem jól értelmezi a Játékot, ahogy az eddigi ellenőrzésekben tapasztaltam)

    - 15 alakzatot kell kiraknunk, ezeket látjuk az alsó sorban
    - egyszerre egy alakzatot tudunk megoldani
    - 1 alakzathoz nem kell mind a 16 lámpást meggyújtani, minden alakzatban látszik, hogy melyek a "kötelező" lámpások (van amelyikhez elég 4, valamelyikhez akár 12 is kell)
    - Ha egy alakzat készen van, akkor az kap egy zöld pipát - ha erre az alakzatra rákattintunk, akkor jobb oldalon találjuk a beváltás gombot, ekkor megkapjuk az alakzatért járó ajándékot, és az alakzat elsötétül - ezzel egyidőben a világító lámpások kialszanak, s egyet haladunk a Haladási sávban is
    - minden alakzat megoldásánál meggyújthatunk plusz lámpásokat, ha azok számunka kedvező ajándékot adnak, de ez csak egy lehetőség.
    - ha a lámpások meggyújtásakor lent több alakzat is megkapja a zöld pipát, akkor nekünk kell közülük kiválasztani, hogy melyiket akarjuk most készre vinni, azaz átvenni az ajándékot érte
    Remélem ez a pár gondolat segít azoknak, akik elakadtak.

    De természetesen, aki hozz Farm nevet és Farm ID-t a Segítségkérő topikokba, azoknál elvégezzük az ellenőrzést, s hozzuk a képet magyarázatokkal. Több Játékosnak vittünk már, ha azokat megnézitek, lehet az is segíteni fog.
    Sok sikert a folytatáshoz Mindenkinek!
     
    Sugica, maszilva, Lenczy és 12 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Akkor nálam megvan a hiba, nem kattintottam a Beváltás gombra. Köszönöm.
     
    bubafejgingo, Marika312, vihence és 4 más kedveli ezt.
  12. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Kérem mindazokat, akik kiszámolták a mennyiségeket, legyenek szívesek figyelmesen megismételni.
    Én akárhányszor átszámolom, 12715 növény, 37 hátizsák, 202 termosz, 248 sátor jön ki.
    Azt nem kérdezem, hogy mit ronthatok el (akármit...), csak egy "ellenőrzést" kérnék. Az alakzatok ugyanazok, mint az előző eventben, a mennyiségek néhány helyen mások; a múltkor jól számolt az Excel táblám, most meg nem...? Vagy igen, és a Tiétek nem jó.
    Előre is köszi!
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  13. h040057

    h040057 Junior szaki

    Segítsetek, ha tudtok, légyszí
    Nem emlékszem, ha egy alakzatot kirakunk, utólag lehet-e felgyújtani benne lámpákat?
    Előre is köszönöm.
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha már megnyomtad a Beváltás gombot, utána már nem, akkor az az alakzat elsötétül, s az összes addig meggyújtott lámpás kialszik.
    Amíg aktív egy adott alakzat, addig lehet a lámpásokat meggyújtani.
     
    juliannakoczkas, inanna11, vihence és 3 más kedveli ezt.
  15. h040057

    h040057 Junior szaki

    Köszönöm a választ.
    Sajnálom, hogy így van.
     
    juliannakoczkas és Dolphin kedveli ezt.
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Én maradok a jól bevált taktikámnál: először legyártom a szükséges
    összes eventnövényt, meg összeszedem a felreppenőket, és lemalmozom amit kell, majd utána szép sorban, kényelmesen mindent beadogatok holnap a lámpa-gyújtogatáshoz.
    A felröppenők két farmon már túl is termelődtek, a harmadikon kevés sátor hiányzik, de még ma ott is meglesz. Van, ahol már az esőerdőt vissza is rendeztem.
    Azon kuncogtam az előbb magamban, hogy ilyen is ritkán van/volt, miszerint a röpi előbb meglett, mint az e.gaz, mivel a Bahán ráadásul nullázni sem tudunk. :D
    Gratula a végzetteknek, és jó hajrázást aki még csinálja. :D:inlove:

     
    -W-595-, maszilva, Lenczy és 13 más kedveli ezt.
  17. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Probléma mentesen sikerült az eventet befejezni.
    Még maradt a bónuszokból így kihasználva az alkalmat töltöm a pajtát.
     
    Neni60, Sali~*.*, apcimama és 5 más kedveli ezt.
  18. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Sziasztok! Köszönöm a segítséget, megtaláltam. A pajtában pihengetett, de nem szólt, h ott van.
     
    nagymami2, genka53, Dolphin és még 1 ember kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én még most kezdtem el az eventet.Tegnap késő vettem észre,hogy új event van.Szerintem ha jól működik a játék, még igy is kész leszek vele.Én is csak utána kezdek bele, ha a növényem meg lesz.
     
    bubafejgingo és genka53 kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A mai nagy aratásnál már aktiválhatom a felhőt!

    Jöhet a következő event;)
     
    bubafejgingo kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.