Visszajelzés Szentjánosbogár fesztivál - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 18.4.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Azt én sem , de bizton behavazódott ebben az időben a gömbje :cry:
    Aloha bogisaci

    Ja, oké. Töröltem az írást :p
     
    _Cygnus_, újfarm53, Melan és 4 más kedveli ezt.
  2. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    Sziasztok.
    Tetszik ez az event, bár én csak szerda este tudom elkezdeni. A felhősor lehetne izmosabb is, amire viszont kiváncsi lennék, miért pont szentjánosbogártápot kapunk. Csak az event neve miatt, vagy hamarosan sok szentjánosbogár kellesz valahova?
    Egyvalaki tuti lesz:), nekem most is nagyon jól adta a koala. Remélem igy marad, majd jövök az eredménnyel.
    A három farmos területre háromfélét teszek 1x1-be, rozs, tönköly és szegfű.
    Ólválogatás nekem is kimarad, nekem jobban megéri az FAt munkásokra költeni. A bingósat viszont elkezdem.
    A szerda délután és az egész hétfő nekem kiesik, kiváncsi vagyok, vajon ennek ellenére is be tudom-e fejezni.

    Sok sikert Mindenkinek, aki belevág, Hajrá!
     
    _Cygnus_, újfarm53, Melan és 18 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Nálam csak egy lesz, a másikat símán kihagyom!!!xDAz ól válogatás egy katasztrófa xDxDA bingót elkezdem, lesz ami leszxD
     
    _Cygnus_, újfarm53, csopke1 és 13 más kedveli ezt.
  4. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok! Az esőerdő felröpit sem ad?:p
     
  5. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Süteménnyel, pálinkával ! :D
     
    Lillapilla73, panda_30, _Cygnus_ és 34 más kedveli ezt.
  6. -nagylacika-

    -nagylacika- Törekvő

    Szia!
    Sajnos nem :sleepy:.
     
    _Cygnus_, újfarm53, missuzy_53 és 5 más kedveli ezt.
  7. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Nem bizony :D Sajnos... nem kell aggódni most 1/3 felröpi kell xd, addig eukalippal beültettem jó lesz a hamarosan érkező koalahadseregemnek a hadtáp
     
    _Cygnus_, újfarm53, bindi5454 és 3 más kedveli ezt.
  8. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    De még újrahasznosító event is lesz!
     
    _Cygnus_, újfarm53, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  9. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    25.én meg ujabb tenyésztős event... mi a fenét lehet még tenyészteni? :D Az eddigiket se nagyon csináltam, ha tudni lehetett előre akkor piacoztam vele xd
     
    _Cygnus_, újfarm53, Melan és 5 más kedveli ezt.
  10. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Szép napot !
    Átfutottam az event ismertetőjét.
    A többit, majd menet közben alakítgatjuk ! :D
    A beadni valók, meg vannak, a gazt, majd termelgetni kell ! :)
    A farmot, most se rendezem át, mint ahogy eddig se !
    Ha nem lesz kész, úgy jártam ! :D
     
    _Cygnus_, újfarm53, konyhaszolga és 10 más kedveli ezt.
  11. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Nekem így első ránézésre tetszik az event, pláne, hogy mindenem van hozzá a bogyó és termosz kivételével, biztos elkezdem.
     
    _Cygnus_, bindi5454, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  12. -Hétszilvafás-

    -Hétszilvafás- Utánpótlás-írogató

    Nem azért, hogy kötekedjek, de a 6 órás eventgazon kívül nincs más raktáron? Egy kis változatosságot szívesen vennék.
     
    újfarm53, Bátyus, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  13. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Örültem volna, ha egy kicsit tudom töltögetni a pajtámat....
    A felhősorért annyira nem őrülök meg, és szerencsére már túl vagyok azon, hogy minden eventet meg kell csinálni, minden kitehetőnek meg kell lennie.
    Csinálgatom majd az eventet, de nem fogok túl szomorú lenni, ha nem sikerül. Ezt a fajta eventet amúgy is csak "csinálgatom" és nem csinálom :) minden esetre éjszakára megy a hosszú, és nem fogok bánkódni, hogy éjszakásból hazajőve alszom kettőig :D
     
    _Cygnus_, újfarm53, Melan és 13 más kedveli ezt.
  14. Tomilan25

    Tomilan25 Törzsjátékos

    A bingó eventek nem tartoznak a kedvenceim közé, sőt ... eddig elég tré eventek voltak. szerintem ez sem jobb. Pedig direkt nem pakoltam még vissza az ólakat se. Ahhoz, hogy valamit is elérjek végig kell csinálni az eventet.
     
    _Cygnus_, újfarm53, Melan és 3 más kedveli ezt.
  15. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, én is örültem egy kis pihinek, even-event hátán van, xDxD , ahogyan olvastam az ismertetőt, nem dobott fel túlságosan a felhősorral nyerhető bónusz, de azért természetesen belefogok, azért event, hogy csináljuk. A páváimnak megint lőttek. :cry::cry:
    Mellette a pajtám is megint üresedőben lesz.;);)
     
    _Cygnus_, újfarm53, Melan és 13 más kedveli ezt.
  16. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szia! Jó a 850, 550+300, a hátizsákhoz 10 db kell.
     
    _Cygnus_, újfarm53, Melan és 5 más kedveli ezt.
  17. -nagylacika-

    -nagylacika- Törekvő

    Összehasonlítottam az előző eventet, a mostanival. Döntse el mindenki magának, hogy mennyire megérős.

    Bingó III​
    Bingó IV​
    Eventgaz​
    16.750​
    12.500​
    Felröppenő​
    1.095​
    850​
    Malomtermék​
    35​
    30​
    Kinyerhető Tp.​
    925.000​
    703.000​
    Kinyerhető bTp​
    142.000​
    135.000​
    Kinyerhető Csp​
    1.638.000​
    1.303.000​
     
    Lillapilla73, _Cygnus_, újfarm53 és 25 más kedveli ezt.
  18. juliska70

    juliska70 Fórum nagymestere

    Szia!
    Igazad van,én néztem el,mert a hátizsákhoz 20-at számoltam.Mindjárt törlöm is azt a hozzászólásom.
     
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én is jobban örültem volna 4 órásnak, mert hamarabb kész lennének a növények és lehetne gyúrni a termoszokra magasabb TP értékű növényekkel.Viszont figyelembe veszik, hogy nem mindenki ér rá rövideket ültetni.
     
    _Cygnus_, újfarm53, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  20. Timi21a

    Timi21a Junior szaki

    Sziasztok!

    Klassz ajándékok lesznek, nagyon örülök a 6 arany banánnak, a 20 szupertápnak és az xxl barkácscuccnak is:D.
    A beadandó egyáltalán nem vészes, bár az albínó denevérből kellene még 5 db-t vennem, sajna már most sincs a piacon. Tenyészteni nem szeretném. Felröpi miatt nem aggódom, az utóbbi eventekben igyekeztek reálisan beállítani. Nem szoktam rákészülni fákkal meg hosszú érésű növényekkel a kezdésre. Így is összejött eddig. Persze aki biztosra akar menni, vagy nincs még meg minden kupája a tölgyön, az okosan teszi, ha úgy ültet hogy jól tudjon rajtolni.
    A felhő különleges tulajdonságát kicsit megmosolyogtam:p. De annak aki nagyban tenyészti a szentjánosbogarat, bizonyára jól fog jönni a TP bónusz:music:.
     
    csio70, _Cygnus_, újfarm53 és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.