Visszajelzés Szentjánosbogár fesztivál - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 18.4.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Hát az Nekem is, főleg ha 20ezresekben jönne.xDxDxDxDxDxD
     
    Evita-55, zotmar, Netudki50 és 9 más kedveli ezt.
  2. Bipné

    Bipné Fórum nagymestere

    Elég szegényes a nyeremény a tp és a csengő pengő az elég jók de a sorokért kapot jutalommal nem vagyok elégedett se arató vető gép a talányos tenyészet adhattak volna rendes ólat .Az utolsó két eventen 4 farmmal játszunk és a 24 titok ólból egy bölény se let de idáig még axelot se,kezd unalmas lenni it már minden az arany rendelésről szól,nem úgy mint régen volt.Az unokám 8 éves de már most unja ez egészet semmi siker élménye a játékban.
     
    Lillapilla73, osztrak12, ljanika6 és 4 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Azt hittem hogy a kapálás fogyaszt, de tévedtem. xDxD
     
    zotmar, Netudki50, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  4. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Nem szeretnék a bőrödben lenni,szűk lenne,hosszában is és széltében is!xDxDxD
     
    zotmar, Netudki50, osztrak12 és 11 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    xDxDxD Tessék egész nap uborkát és retket rágcsálni, közben rántott csirkére gondolni és mindjárt mennek le a kilók. xD
     
    Lillapilla73, zotmar, Netudki50 és 11 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jól hitted. Van olyan kapálás, amelyik benzint, és van olyan amelyik áramot fogyaszt. Előfordul olyan is, amelyik ezeken felül még lábujjat is.

    A böfögések jobban fognak menni, ezt nekem elhiheted.
     
    Peszi2, zotmar, Netudki50 és 12 más kedveli ezt.
  7. Miután mindent átolvastam, döntésem Neki fogok az eventnek.
    Menet közben minden kiderül!
    A húsvéti kilók után Nekem is jól jönne az 58 kg, de ez álom marad.
     
    zotmar, Netudki50, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  8. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Ja,a retektől főleg az alsók!xDxDxD
    Majd rágcsálom,ha lesz szabadföldi,a rántott csirke nem mozgatja meg a fantáziám,maradnak a kilók!xD
     
    Peszi2, zotmar, Netudki50 és 8 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jól vanxD, erre van egy mondásom ezt elmondom itt isxD: a gyógyszer sokkal többe kerül mint a zöldség és még fáj is. xD
     
    Peszi2, jambrikildiko, zotmar és 9 más kedveli ezt.
  10. Beus85

    Beus85 Aktív író

    Akkor én meg sem szólalok a 156 cm-mel és a kb. 42-43 kg-mal :) :)
     
    zotmar, Netudki50, osztrak12 és 4 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    xDxDxD Neked már infúziót kell adni.
    Viccet félretéve ha jól érzed magad ezzel a súllyal akkor nincs semmi gond. Csak ne az étkezés rovására menjen hogy nem viszel be bizonyos anyagokat mert akkor baj lesz.
     
    genka53, zotmar, Netudki50 és 5 más kedveli ezt.
  12. Beus85

    Beus85 Aktív író

    Hidd el eszek mindent amit épp megkívánok :)
     
    Netudki50, osztrak12, Melan és 3 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Rendben, de azért picit alacsony a súlyod, hízhatnál pár kilót nyugodtan.
     
    taga1, Netudki50, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  14. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Én sosem voltam ilyen madárcsontozatú,gilisztavéknyan is 66 kg voltam,az orvosok mondták,hogy nehézcsontozatú vagyok! Ez van,így ezt szeretem!xDxDxD
     
    Sonche, zotmar, Netudki50 és 7 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    [/QUOTE]"§Böbe13§, post: 683772, member: 28725"]Én sosem voltam ilyen madárcsontozatú,gilisztavéknyan is 66 kg voltam,az orvosok mondták,hogy nehézcsontozatú vagyok! Ez van,így ezt szeretem!xDxDxD[/QUOTE]
    Többet már nem reagálok az ilyenekre mert Mamarygen vagy Tamás kitépi az összes ősz hajszálát. xD Persze egy izmos valaki többet nyom a latba mint egy pilinszka valaki akinek nincs izma. xD Mindenki legyen olyan amit el is tud fogadni ha a tükörbe néz és ne az legyen hogy milyen randa vagyok mert az csak felemészti az embert.
    Várom már a holnapi kezdést de igen messze van még.:p
     
    maszilva, breki072, Netudki50 és 3 más kedveli ezt.
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szép estét!

    Attól, hogy nem szólok, még itt vagyok, olvasgatok, tevékenykedem, hogy minden meglegyen aminek meg kell lennie :D
    Én sem vagyok az a húú de vastag ember, de sikerült feldolgoznom, hogy ezt örököltem, persze, örülnék pár plusz kilónak.
    Na de ha nem baj, akkor vegyük az irányt az izgalomban lévő szentjanik irányába.
    Tudtátok, hogy a szentjánosbogarak akkor (is) világítanak, ha izgalomban vannak?
     
    Lillapilla73, Sonche, Peszi2 és 19 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia:) Örülök hogy nem az ősz hajszáladra reagáltál mert már vártam a taslit. xD
    Sajnos a bogarakat nem szeretem, úgyhogy tőlem világíthatnak amikor akarnak.:p
    Az eventet már kitárgyaltuk, majd holnap kezdéskor lehet egy roham hogy milyen kevés felrepit kaptam.....illetve ha megint nem kezdődik el rendesen. :)
     
    Peszi2, genka53, zotmar és 6 más kedveli ezt.
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Tudtommal még nincsenek ősz hajszálaim. 8) Tudom, majd lesznek xD
    Holnap sajna nem leszek, mert melóból is kikunyiztam magam :D Hajrá ETO lesz :D hmm, mai sorsolásnak nem is tudom mit szóljak velük kapcsolatban..

    Milyen kevés felröpit kaptam nagyon hasonlít a miamaikódra. Mindig előkerül, nem is olvasható olyan, hogy jéé, milyen sok felröpi jött :D
     
    breki072, Peszi2, -nagylacika- és 10 más kedveli ezt.
  19. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Nem tűnik vészesnek, de persze ez majd attól fog füg, hogy reppennek a reppenők ;)
     
    -nagylacika-, osztrak12, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha sokáig itt maradsz akkor lesznek ősz hajszálaid. xD
    Néztem a kézilabdás és a vizilabdás lányokat is, büszke vagyok rájuk. :)
    Na majd én holnap mondom hogy milyen sok felrepit kaptam a kitehetőkre. xD
     
    genka53, jambrikildiko, zotmar és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.