Visszajelzés Szentjánosbogár fesztivál - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    A borz terménye. Azt hiszem event nyeremény volt a terményes ól.
     
  2. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Na de jó hogy eventkiíráskor gyorsan megvettem az illatos gyertyákat, potom csp-ért :D
    Egyébként laza eventnek tűnik, de nem bántam volna ha vehetünk egy kis levegőt két event között.
     
    drunyi, ildiko44, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  3. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Teljesen össze lettem zavarva a sárkánygyümölcs-sárkányfagyülöcs terméssel, de különösebben nem is érdekel melyik fog kelleni, mert mindkettő bőven a szükséges mennyiség felett van a pajtámban :D egy probléma megoldva :)
    Az illatgyertya is megvan (179db)... a számomra szükséges növény is meglesz, de ezeken kívül a felreppenő már más tészta. Azzal mindig bajban vagyok. Egyebként ebben a fajta eventben még soha nem sikerült kész eventtel zárnom, úgyhogy nem is vágyok ilyenekre. Egy dolog érdekel, hogy a 30 zsetonhoz szükséges sormintával kész legyek, ha az meg lesz, akkor már boldogan zárom az eventet.
     
    ildiko44, Maszatka47, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  4. -Teena-

    -Teena- Haladó

    Elnézve az event ismertetőt, úgy érzem most jött el az a pillanat, ami megerősített egy régóta érlelődő gondolattal. Kihagyom az eventet. Sajnos nincs meg a megfelelő mennyiségű illatgyertyám a feladat teljesítéséhez. (Persze 98-as szinten „alap, hogy van”, de vagy event növény van a földeken, vagy valami olyan terényes, ami nekem valami miatt szimpatikusabb.) Most jött el az a pillanat, hogy nem kattingatok őrült módjára a piacot figyelve a hozzávalóért. Nem fogom letermelni a 18000 db event gazt, nem taktikázom a felröppenők miatt, nem számolgatom, mikor mit ültessek éjszakára, nem aratok reggel négykor, este tizenegykor, nem vetek munka közben elbújva egy sarokban vagy az ebédidőben, nem nézegetem a lecsupaszított területeimet.

    Én is, mint sokan mások szerettem, ha van a Farmeramanak egy dinamikája, ha pörögnek az események. Az elmúlt időszakban bőven megkaptuk ezt. Szinte egy napos kihagyásokkal indulnak az eventek, sőt valamikor egyszerre több esemény is zajlik a kis farmunkon. Mi döntjük el, hogy a felkínált lehetőségek közül mivel élünk. Én, döntöttem. Nekem most érett meg az elhatározás, nem szeretnék a mostani eventben részt venni. Számomra a Farmerama egy játék, de ha mindent szeretnék végig vinni, már meghaladja az erőmet, rengeteg plusz energiát kíván. És úgy érzem, nekem ez most nem megy. A játék, ami a kikapcsolódást jelentené, pont azt adja, amit a kinti életben szeretnék elkerülni. A rengeteg munkát, az időre való teljesítést, megfelelni vágyást, a csak azért is megcsinálom. Közben pedig fáraszt, fusztrál, néha még stresszel is. Hajtok és hajtok a munkám gyümölcsét pedig nem tudom élvezni, mert megint valami újabb dologért kell küzdenem.

    Persze, ez csak az én véleményem. Tudom, rengetegen vannak olyanok, akik tatkikusabbak, kitartóbbak, jobban meglátják a lehetőségeket, több időt tudnak a játékra fordítani, és lelkesebbek is mint én. Még száz év múlva sem fogok sokak nyomába érni.
    Sajnos rájöttem, én nem vagyok elég taktikus a játékhoz, nem koncentrálok megfelelően, így rengeteg lehetőséget kihagyok, elfelejtek dolgokat. Meg úgy érzem, el is fáradtam az elmúlt időszak hajtása alatt.

    Ha lesz, energiám visszarendezem a kis farmocskámat, úgy, ahogyan szeretem, elvégre nem hiába küzdöttem ennyit a kis javacskáimért. Annyi mindent megszereztem ebben a hét évben, hogy bőven lesz miből válogatnom. A rengeteg ól, fa, a felhők, a ládák, a kitehetők, a piacozás annyi lehetőséget adnak, event nélkül is, amiről pár éve még csak nem is álmodhattam.
    Töltögetem a pajtámat, fejlesztem a Bahát, ami a szívem csücske. Olvasgatom a fórumot, tanulgatom a nagyoktól a taktikát. De ezt az őrületes tempót ebben a formában, már nem folytatom.
    Persze az event ismertetőket is olvasom. Amit megtudok oldani, azt azért végig viszem, de pillanatnyilag most egy kicsit „túmácsnak” tűnnek bizonyos dolgok. Rájöttem, szelektálnom kell, pár event kihagyása után is van élet a farmon.

    Ez csak az én véleményem, szerintem mindenki azt hoz ki a lehetőségekből, amit szeretne és tud.

    Sok sikert, kitartást azoknak, akik nekiállnak az eventnek! Jó játékot, kellemes kikapcsolódást mindenkinek!


    És külön gratula a játék készítőknek, a kifogyhatatlan ötletekből!
     
    k.barni85, krisi5, Baracka és 65 más kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszönjük a számolást,még csak 10 perce engedett be a fórumba.Most tudtam meg biztosra,hogy menni fog az event.Csak nehogy szenvedjünk megint a belépéssel.Bízom benne./hogy nem/
     
    osztrak12, újfarm53, -W-595- és 10 más kedveli ezt.
  6. Gio

    Gio Fórum bárója

    Sziasztok!
    Ezt az eventet is végig fogom vinni, mert most bőven lesz rá időm. Azt még nem döntöttem el, hogy mivel fogom várni. Valószínüleg hosszú érésű növénnyekkel mert ahogy ismerem magamat, lusta leszek átrendezni a területeket és még ültetem a futó event növényét is.
    Az izzó bogyók majdnem teljes tarolással, kb. 6 aratással összejönnek péntek estére. Utána ólakat fogok kirakni a röpikért és a piacozáshoz. Nekem tetszik, hogy több event is fut majd egyszerre, csak működjön is:D Jó lesz ez, félóra alatt több mint 10 milliót kerestem a piacon és még hol a vége:D
    Itt tartottam az írásban, amikor a fórum megadta magát:cry: Szerencsére visszakaptuk:inlove:
    Holnapra jó kezdést és sok röpit kívánok mindenkinek!
     
    osztrak12, -W-595-, magdi06 és 18 más kedveli ezt.
  7. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Eventkiírást elolvastam és döntöttem: végig viszem, mert kell a felhősor. :)
    Pajtámat megnéztem, mindenem megvan hozzá.
    Este hosszú érésű növényt ültetek a farmon, mert nálam jobban adják a felröpit, mint a fák. Pannim sajnos nincs. Legendám 30-as.
    A 800 röpi talán összejön simán, nem szeretnék nullázni.
     
  8. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Illatgyertyát előállító olt hol találok ? Néztem a borznál de nem tudom hol kell keresni
     
    Gio kedveli ezt.
  9. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Sziasztok! Tudom hogy kihagyás volt a fórum elérésében, de ha valaki táblázatban hozná /,mit. mikor . merre / megköszönném a magam és a csibéim nevében is- megköszönném! Még röpit is küldenék! farmeres53
     
    stefi49, osztrak12, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! A gyertyaöntő műhely terménye. Egyik eventben lehetett megszerezni az ólat.
    Meglepő huszárvágás volt ezt a terményt berakni az eventbe, :D főleg ekkora mennyiségben. Akkor már számíthatunk arra is hogy esetleg a karácsonyi eventbe is kérhetnek olyan terményeket amelyeknek az ólját gőzösről vagy eventből lehetett megszerezni.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.10.17
    ZitaGAZDA03, Maszatka47, osztrak12 és 9 más kedveli ezt.
  11. Gio

    Gio Fórum bárója


    Szia! Csak a 3. hozzászólásig kell visszalapoznod, abban benne van minden:)
     
    Maszatka47, MamaMeseKertje, Sonche és 5 más kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ez nagyon gyér.
    Maradok a kompenzációnál. De tudjuk, a szentjanis eventek csak a lámpagyújtogatóknak érdekesek. Az első buli volt, azóta ingyom-bingyom.
     
  13. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Szia!
    Nagyon szépen összegeztél itt mindent de fogadj el egy tanácsot,nagyon nézd meg hogy milyen eventet hagysz ki mert a mostani nagyon arra enged következtetni, ahogy már megírták itt mások is, hogy lehetséges lesz egy nulla perces tenyésztés a jövőben és akkor megint csak bosszankodni fogtok hogy nem tudtok nulla percezni más meg tud,mert ki tudja még hogy milyen előnyökkel jár majd a jövőbe egy nulla perces tenyésztés:)
     
  14. puty-puty

    puty-puty Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Bocsi hogy kérdezem, de mi a sárkánygyümölcs ha nem a sárkányfa gyümölcse?
     
    Gio kedveli ezt.
  15. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Sárkánygyümölcsfa termése a sárkánygyümölcs.
    Szokotrai sárkányfa létezik még a játék aminek a gyümölcse sárkányfagyümölcs.
     
    osztrak12, -W-595-, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  16. puty-puty

    puty-puty Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a gyors segítségedet, azt hiszem kihagyom ezt az eventet, nem vagyok régi játékos se illatgyergyakészőm nincs se ilyen fám, a piacon meg biztosan horror lesz ha egyátalán lesz.:)
     
    Maszatka47, kukori80 és Gio kedveli ezt.
  17. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Most ez komoly? legközelebb pililő fiút kell beadnunk? Azért a sok hiba után kaphatunk volna olyan eventet amit mindenki tud teljesíteni.
    107-es szinten vagyok de se ilyen fám nincs, az illatgyertyából 14 db lapul a pajtába, mert csak egy készítő van. Azt hiszem piacozni fogok és nem idegelem magam, mint a mostani eventnél. Ami van készleten azt megcsinálom, de biztosan nem fogok a piacon vadászni.:oops:
     
  18. Gio

    Gio Fórum bárója

    Szia Leho! Nekem elmegy, hamar le lehet tudni. Csak azt nem értem miért 28 órás a felhősor. Ha pl. 10 órás lenne dalolva megcsinálnám, de így csak duzzogvaxD
     
  19. -Teena-

    -Teena- Haladó


    Szia! :)


    Nagyon szépen köszönöm a tanácsodat. :inlove: Mindig jól, jön egy kis segítség. :)
    A felhőt, ami a tenyésztésre hat, és lehet, hogy vele is elérhető lesz a legendás 0 percezés, ;) azt nem hagyom ki. De az, nem a tenyésztős eventnél kapjuk? Én most a Bingós eventet szelektálom. Az egyszerre induló két event miatt, mintha összekeveredtek volna az event csevegők ;)
     
  20. boszi52

    boszi52 Rutinos

    illatgyertyát nem lehet kapni,akkor minek törje az ember magát,mert hiánycikk . Hol van a gyertyaöntő műhely ?
     
    osztrak12 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.