Visszajelzés Szentjánosbogarak naplemente ünnepe - 2021. augusztus - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 10.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Válassz ki egy alakzatot, majd kattints a beváltás gombra.
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és Éva0315 kedveli ezt.
  2. gazdácskata

    gazdácskata Utánpótlás-írogató

    Köszönöm.
     
    jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  3. ircsike51

    ircsike51 Aktív író

    Köszönöm a segítséget! Így fogom csinálni ,
     
    jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  4. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Szia!!!
    Sajnos, ha készen vagy a 15 alakzattal , akkor már nem tudod beváltani a sátrakat!!!:eek: Minden alakzatnál, az utolsó lámpás előtt lehet a sok sátrat beváltani!;) ...érdemes!!!:D

    Készen vagyok, minden lámpás ég, felhő lezárva!!!:music:
    Jó játékot mindenkinek!!!:inlove:
     
    nolina1965, Fatther, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  5. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Utolsó 4 alakzat jön, de teljesen elveszítettem a fonalat abban, hogy mennyi növény kell még :D Ültetgetek, aztán meglátom mi lesz :)
     
  6. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Madárdalos jó reggelt kívánok mindenkinek.

    Lehet, lemaradtam valamiről, elmondanád hogyan??????

    Köszönöm.
     
    Éva0315 és marcsi152 kedveli ezt.
  7. farmercsajszi00

    farmercsajszi00 Aktív író

    KIgyulladt a zold pipa..beváltás.de akkor már nem zold..Mi az oka ?..6-szor OK volt, de most nem..
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  8. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója


    Jóóóóóóóóóóóóó reggelt !

    Minden alakzatnál + a sátrat beváltottam, ...... jól jön minden apróság!!;)
    Szép napot mindenkinek!!!:inlove:
     
  9. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Én is elkészültem, felhőcske berendezve! De jó lenne a meglevő és a még jövő sátrakat beváltani, de sajna nem lehet:( Ezen túlmenően pedig végre sikerült szert tennem cserével egy görbefára, aminek nagyon örültem:)
    Sikereket mindenkinek!
     
  10. vukicsgabi

    vukicsgabi Aktív író

    Szia szabokukac! Nem tudom hova kellene írni csere ügyben, de légyszíves jelölj be barátnak mert másképpen nem tudom elküldeni a kitehetőt.
     
    szabokukac és Éva0315 kedveli ezt.
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A csereüzlet lebeszélése magánügy, kérlek, erre ne az eventcsevegőt használd!
    Írj baglyot a gazdatársnak.

    Te is fel tudsz venni másokat barátnak.

    Írsz neki egy levelet, majd a Kimenő leveleknél belepipálsz a neve előtt a kis négyzetbe.

    Ekkor bezöldül a "Hozzáadás a barátokhoz" gomb.

    [​IMG]

    Erre katt, és máris barátlistára kerül az illető és megajándékozhatod.

    Ha cserehirdetéseket szeretnél feltenni, annak itt a helye:
    Ajándék - Cserebere - Új szabályokkal!

    Adok - Kérek érte stilusban fogalmazd meg a hirdetésedet!
     
  12. szabokukac

    szabokukac Fórumlakó

    Elnézést kérek érte, de a farmertárs jót akart minden fórumon megpróbált utol érni, de sajnos én nem voltam elérhető. (én kértem és küldte önzetlenül...)

    Kedves marcsi152 a kutya rúgja meg tényleg jó ötlet a sátrakkal... Köszönjük!!
     
    jutka190226, jófarmerlány, Othep és 2 más kedveli ezt.
  13. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Hiába választom ki, mire odahúzom az egeret, teljesen mást mutat. Legalább 5-6x kell próbálkozni, mire a gép hajlandó a kiválasztott alakzatot megérteni és felkínálni a jobb ablakban. Régebben ilyet nem csinált, már én is téptem a hajam néhányszor. Mutatott az mindent, szomszéd-már-beváltott alakzatot, éppen beadott lámpást, beadandó lámpást, szóval mindent, csak azt nem, amit szerettem és kellett volna. Aztán egyszercsak, nem tudom, mitől, észhez tér és be lehet adni
     
  14. katica063

    katica063 Haladó

    Sziasztok!
    5 alakzat kirakva, mégis 0 a lejátszott játékok száma!!!!
    Ez hogy lehet?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  15. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Amennyiben kiraktunk egy alakzatot, jelzi a rendszer számunkra:
    [​IMG]
    Ekkor, rá kell kattintanunk az alakzatra az alsó sorban.
    [​IMG]
    Ezzel kiválasztjuk az alakzatot és jobboldalon megjelenik az alakzathoz tartozó jutalmak. Rá kell kattintanunk a beváltás gombra, csak így teljesítsük az adott alakzatot!

    Egy alakzatot csak egyszer tudunk teljesíteni.
    Egy alakzat kirakását követően, az eddig meggyújtott lámpák kialudnak!
    Ekkor, ismét megtudjuk gyújtani azokat a lámpákat is ismételten, amelyeket az alakzat kirakása előtt már meggyújtottunk.

    Ügyeljünk arra, hogy csak az elkészíteni szánt alakzat lámpáihoz adjuk be a hozzávalókat, mert ha kirakjuk az alakzatot, minden lámpánk kialszik (függetlenül attól, hogy eleme volt-e az adott mintázatnak, vagy sem).


    Amennyiben további segítséget szeretnél kérni, azt valamelyik segítségkérő topikba tedd meg. Farmnév és ID szám megadásával.
    Köszönjük!
     
  16. _livia70_

    _livia70_ Törzsjátékos

    ég az összes lámpásom és nem enged egy alakzatot sem beváltani mert mire oda érek kialszik a zöld jelzés arról nem is beszélve hogy nagyon elcsesztem az egész beadást mert nem enged egy alakzatot kirakni mindent ki kell gyujtanom de szerintem igy valami nem jó
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Enged a játék alakzatot kirakni.
    Csak sajnos türelemmel kell vele bánni...

    Tehát ha már beszállítottál, akkor ismét katt az alakzatra, és akkor jelenik meg a beváltási gomb zölden.
    Ezután ismét arra katt, majd a kijövő kis ablakban jóvá kell hagyni a pipára való kattintással.
    De ne kapkodj, nem árt minden mozdulat után VÁRNI, hogy reagáljon az eventablak.
    Ha eltűnik a beváltás gomb, akármerre mozdítod az egeret, akkor az alakzat beváltása előtt pedig F5 kellhet.
     
    jutka190226 és jófarmerlány kedveli ezt.
  18. katica063

    katica063 Haladó

    Köszönöm. Akkor jól elrontottam!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.8.21
    varga1234 kedveli ezt.
  19. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Szia!
    Hogy lehet a sátrat beváltani? még nem jöttem rá.
     
    marcsi152 kedveli ezt.
  20. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Amennyiben az alakzat által kapható nyereményeken kívül plusz dolgokat szeretnél kiváltani, akkor amint elvégezted az alakzathoz a beadásokat és kigyulladtak az alakzat lámpásai, még nem váltod be azonnal, hanem az egeret elhúzod lassan a sötét lámpások irányába.
    Ahogy az egered újabb lámpás fölé ér, akkor az event ablak jobb oldalán mindig megjelenik az adott lámpáshoz való beadandó, és az érte kapható nyeremény. Ha megtetszik akkor katt a lámpásra, majd a szállításra, beveszi a beszállított dolgot (sátrat vagy akármit, amit becserélsz), és megkapod érte a nyereményt is.
    Ha végeztél ezzel, és nem akarsz több extrát, akkor szigorúan ismét rá kell kattintani alul az alakzatra, ekkor bezöldül a beváltás gomb, arra katt, és a kijövő ablakban megerősítésnek a pipára kattintva jóváhagyod a beváltást.
    Ezt csak menet közben lehet megcsinálni, mert ha már kész a 15 alakzat, akkor azokkal már minden lámpás kigyulladt és azzal kész is az event.
     
    jutka190226, marcsi152 és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.