Visszajelzés Szentjánosbogarak naplemente ünnepe - 2021. augusztus - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 10.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Lehet butaságot kérdezek, de elkezdtem beadni az alakzatok szerint a szükséges dolgokat, viszont oldalt nulla lejátszott játékom van.
    Alul 9 alakzaton van pipa.
    Mit rontottam el? Hagyjam a fenébe most már?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia edina242!
    Az a baj, hogy csak beadogattál, de egy beadást sem véglegesítettél, nem zártad le a beadásokat.
    A játék leegyszerűsített játékmenete:
    1. Alakzat kiválasztása egérrel való rákattintással, ezzel kiemelkedik kicsit a sorából, megnagyobbodik az alakzat képe.
    2. A kiválasztott alakzathoz tartozó lámpások körül világoskék kör jelenik meg, azokat kell meggyújtanunk a kért event kellékek beszállításával.
    3. Ha az összes, világoskékkel jelölt lámpásba beadtuk amit kért, akkor utána alul ismét katt a teljesített alakzatra (közben nem bóklászunk el az egérrel!) ekkor megjelenik a zöld Beváltás gomb, arra katt, és a kijövő ablakban a pipára való kattintással elfogadjuk az alakzatot.
    Ekkor a bal oldalon azonnal jóvá íródik a minijátékunk, és a nyereményünk is.
    Kérlek, ne kapkodj, mert idő kell, amíg az adatok eljutnak a játék szerveréig.
    Játszd le így a folyamatot, és jó kell, hogy legyen (én is így csináltam).
    Ezt is figyelmedbe ajánlom: https://board-hu.farmerama.com/threads/szentjánosbogarak-naplemente-ünnepe-2021-augusztus-csevegő.21440/page-12#post-1216166
    Tehát te a 3. pontnál leálltál. Válassz ki egy alakzatot, tehát a beadások után alul ismét katt a kiválasztott, teljesített alakzatra (közben nem bóklászunk el az egérrel!) ekkor megjelenik a zöld Beváltás gomb, arra katt, és a kijövő ablakban a pipára való kattintással elfogadjuk az alakzatot.
    No, hajrá, csak ügyesen!
     
    -ágianyu33- és edina242 kedveli ezt.
  3. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Szia Havasi_Gyopár!!
    Ó nagyon szépen köszönöm a hasznos és türelmes segítséged! Ezt jól elszúrtam. :( Így az utolsó két alakzathoz még holnap termelnem kell. Remélem meglesz.
    Szép estét!
     
    jutka190226 és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  4. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Sziasztok Gazdatársak!:inlove:
    Kérlek segítsetek!:p..Valamit nagyon elszúrtam,...Minden lámpást kigyújtottam,..nem történt semmi!:(:sleepy:
     
  5. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szia!
    Az alsó 15 alakzat közül váltottad már be valamelyiket?
     
  6. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Kigyújtogattam a lámpásokat, mind ég,...aztán be akartam sorba váltani őket, de csak az első alakzat sikerült. Akkor most az eddigi beadott dolgaim elvesztek?
     
    ^^Ayumi^^ kedveli ezt.
  7. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Sajnos igen
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  8. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sajnos igen. Épp azt akartam javasolni, hogy ha kigyújtottad az összes lámpást, de még nem váltottál be alakzatot, akkor a 8. alakzatot váltsd be, azzal ért volna a legkevesebb veszteség.
    Mindig azokat a lámpásokat gyújtsd meg, amelyik alakzatot be szeretnéd váltani, mert alakzat beváltás után minden lámpás kialszik, azok is, amelyek nem részei az alakzatnak. Ez benne van nagy betűkkel kiemelve az eventismertetőben is.

    "Egy alakzatot csak egyszer tudunk teljesíteni.
    Egy alakzat kirakását követően, az eddig meggyújtott lámpák kialudnak!
    Ekkor, ismét megtudjuk gyújtani azokat a lámpákat is ismételten, amelyeket az alakzat kirakása előtt már meggyújtottunk.

    Ügyeljünk arra, hogy csak az elkészíteni szánt alakzat lámpáihoz adjuk be a hozzávalókat, mert ha kirakjuk az alakzatot, minden lámpánk kialszik (függetlenül attól, hogy eleme volt-e az adott mintázatnak, vagy sem)."
     
    Kuzdern és ^^Ayumi^^ kedveli ezt.
  9. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    :(:(:(.....azért köszönöm a választ.
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    [​IMG]

    A Szentjánosbogarak naplemente ünnepe event véget ért, a csevegő zárja kapuját.

    További sikeres játékot kívánok mindenkinek!

    Találkozzunk a következő event csevegőjében!


     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.