Visszajelzés Szentjánosbogarak naplemente ünnepe - 2021. augusztus - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 10.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Dolgom volt, így kicsit késve értem haza. Néha ez is szerencse, mert így, a kis csúszással való kezdésre itt is voltam. Mindig megnézem, hogy elkezdődött már, vagy sem. Most is így tettem. Magok voltak, eventóra jelezte, hírek felületén ott volt, így hajrá. Lassan be is érik az első vetés és jöhet a következő. Már a játék is gyorsabb, mint 14.20- 14.30 körül volt. Jó játékot, sok röpit és kevés bosszúságot kívánok!
     
    PZoli64, -W-595-, ursa11 és 10 más kedveli ezt.
  2. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Szia! Ennyit számítanak a pannik. Szintén hortenzia 146 termosz és 149 sátor 2 pannival. Nem annyira rossza szerintem. 20 perc és kész a felszaporítás ma még egyszer leszedem holnap majd folytatom ha jól emlékszem 17 kör kell a gazhoz az nekem 4 nap. Nem használok semmi extrát így is simán belefér. Legfeljebb ha mégsem lesz annyi termosz akkor jön a krókusz.
     
    PZoli64, -W-595-, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  3. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki

    Sziasztok!

    Lehet, hogy lemaradtam valamiről? 1x1-en ültetve max. 202 felröpi érhető el? Mintha régebben ez nem így lett volna.
     
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Ez így volt mindíg. A farmon és a szántón 202 kiskocka van, tehát mind adott 1 felröpit, többet sosem adott, max., ha 2 féle felröpi volt egyazon területen.
     
    PZoli64, Kuzdern, inanna11 és 10 más kedveli ezt.
  5. pappgera

    pappgera Törzsjátékos

    Nekem miért nem jelenik meg a szánton hogy lehet ültetni. a főfarmon most érett meg, de nem tudok a szántón ültetni.
     
    Éva0315 és szellorozsa kedveli ezt.
  6. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Azért, mert csak a főfarmon ültethető ez eventnövény.
    Event növény:

    Izzó bogyó

    [​IMG]
    • Érési idő: 05:30 óra
    • Tapasztalatpont: 55 TP
    • Ültethető: csak a főfarmon
    • Kezdő mennyiség: 10 db (prémium tagság esetén +5 mag). Ezt kell tovább termeszteni.
    • Kategória: event növény
    • Szükséges szint: 3. farmos szint
    • Szükséges: malomtermékhez
    • Visszaváltási érték: 7 TP, 5 CSP
     
    PZoli64, Sali~*.*, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  7. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    203 termosz a Főfarmon... 196 sátor szédültön ....mindkét helyen Hajdina ültetve...12 Panka. Sikeres csillogtatást :)
     
    PZoli64, Kuzdern, Holdsarló és 5 más kedveli ezt.
  8. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki

    Így az event szempontjából nincs értelme hosszúérésű növénnyel kezdeni. A Pannik, a felhők is csak a rövidebb event növénynél hasznosak. Lehet próbálgatni, mi az az érésidő, ami már adja egy az egyben és esetleg többször aratható naponta.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  9. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Komforton volt ültetve 2 területen hortenzia,és a felröpi 66 és 73 db. nagyon kevés !!!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  10. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A komfort termőtalaj nem a legideálisabb a felröppenő szerzésre. Jobban jártál volna ha 1x1-en ülteted el a hortenziát, több felröppenő reményében.
     
    Boccio71, inanna11, jucus100 és 7 más kedveli ezt.
  11. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Event matrica beragasztva.
    Többit meg,szép komótossan csinálgatom.
    Sikeres befejezést mindenkinek.
     
    inanna11, -Fülemüle-70, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  12. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Főfarm: havasi őszirózsa 139 termosz , szántó: gyékény 103 sátor. 4+1 pannival. Hát nincs okom a dicsekvésre:(
     
  13. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Szia! Nem értek veled egyet, mert a rövidebb érésű növények sem adnak egy az egyben az biztos. Feljebb olvastam, hogy a hajdina igen jól adta, de ezt még nem tudom kipróbálni, mert nem vagyok azon a szinten. Nekem a leghosszabb a hortenzia adott 146 felreppenőt és ez nem rossz. Nem egy nap alatt kell összegyűjteni a felreppenőket. Csak 2 pannim van az is számít, hogy neked mennyi van. Az evventet mindenképpen hosszúérésű növénnyel kell várni ezt olvashatod az event segédletben az első oldalon. Egy az egyben adja a nemesített növény zöld cseppel nekem például a krókusz. Próbáld ki sok sikert.
     
  14. Holdsarló

    Holdsarló Haladó

    Sziasztok!
    Hortenzia két terület 1x1: sátor 192, termosz 207, panni nincs.
     
  15. Vyca-cica

    Vyca-cica Fórum hercege

    Szia!
    Aki dolgozik az hibázik! No problem... de gondolom esélyem semmi az elúszott röpieimre?!
    :(
     
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos, ami felröppent, az elröppent.
    Szerencsére még korai idő van, hisz ma kezdődött az event, így van idő a pótlásukra.
     
  17. oroszfne

    oroszfne Fórum-zöldfülű

    Nekem Hortenzia 200 termosz, 197 sátor 2 pannival. Szerintem szervertől is függ
     
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Miből gondolod, hogy neked külön szervered van? ;)
    A játék egy közös szerveren fut.
     
    Holdsarló, inanna11 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  19. zotya280303

    zotya280303 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szerintem nincs okotok panaszra. Nekem tegnap még a rozs volt a leghosszabb érésű növényem így ezt ültettem. 83 termosz 67 sátor. Pannim nincs, de nem aggódom. Itt nem cél a teljes befejezés ha sikerül örülök, ha nem az sem baj. Kiveszem ami jól jöhet még a többit csak plusz ajándéknak veszem. A cél a játék és ahogy majd fejlődők jöhetnek az új célok és kihívások. A nagy farmomon a hortenzia kevesebbet adott mint neked talán 146-ot adott két Pannival.
     
    Holdsarló, vihence, PZoli64 és 3 más kedveli ezt.
  20. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Nekem talán lett 60-70 felröppenőm, de nem is kér sokat az event. Az ültetésekből mindig lesz elég... Ha nem is tetszik minden nyeremény kívánalma, de tényleg nem egy problémás event. :)
     
    Holdsarló, zotya280303, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.