Visszajelzés Szentjánosbogarak naplemente fesztiválja event csevegő - 2022. június

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 22.6.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!

    A „Szentjánosbogarak naplemente fesztiválja” event élő, online!


    Egy farmról való kilépést majd visszatérést követően ellenőrizzétek az eventórát, a Hírek felületét!
    Csak ezt követően indítsátok a felröppenők érkezéséhez az aratást a
    főfarmon és a szédült szántón!



    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
  2. Alexa123.

    Alexa123. Junior szaki

    Jó nektek. Engem mindig kihagyott a rendszer. 0 a készletem az aranyfából. Reménykedem.
    Event elkezdve. Minden kell, amit ad.
     
  3. SnéDóri

    SnéDóri Fórum hercege

    Na persze hogy Pannik nélkül arattam :) Hortenzia volt, sátor 161 db, termosz 195 db lett. Kb 20 pörgetésből jött egy 100% és egy +1 db. Nem lesz itt gond :D Azt hiszem a következő adagot komfortba teszem.
     
  4. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Persze, hogy én is nélkülük. Eszembe sem jutottak a Pannik eddig, míg nem írtad :)
     
  5. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Pannik kirakása nélkül 146 termoszt adott a Hortenzia. (Kapkodás eredményeként.)
    Sátornál 1 tölgyes és 9 kirakott Pannival 192 lett az eredmény, szintén Hortenziával.

    Úgy tűnik, nem lesz gond a röpikkel ebben az eventben.

    A kerék is incselkedik egy kicsit:

    [​IMG]

    Majd 2 óra múlva meglátjuk mi lesz a vége.

    Üdv: Nami.
     
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Nami, drukkolok, hogy kipörgesd. Ha nálam lenne ilyen felállás, biztos, hogy egy Tojástojót pörgetnék. :D De nem panaszkodok, mert nekem is sikerült kipörgetni, úgyhogy minden alakzatból kiveszem a 2-es lámpából a 192 db szezonpontot és a 12-esből a 8 sz.trágyát.
    A felrepivel tényleg nem lesz baj, szépen adja mind a kettőt.
    Sok sikert.
     
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Nálam is sikerült pörgetni pár bónuszt, termelek is most ezerrel, szinte minden szabadban lévő állatkámat szuper trágyával etetem hirtelen;)
    Mellesleg az event is kész van.
    Azért a beváltásoknál legyetek résen, mert néha elég nehéz becserkészni a beváltás gombot:)
    A felhőt majd csak reggel aktiválom és a kutyaólra is reggel kerül fel az 5 fejlesztés.
    A szezonnál 100 pont hiányzik a 37-es szinthez.
    Sikeres lámpagyújtogatást kívánok mindenkinek :)

    [​IMG]
     
  8. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Résen lennék én...de sehogy sem sikerül.
    Valami ötlet esetleg?

    Up: Közben sikerült... kilép ez eventből, majd vissza és működik.
    Remek hogy ilyen jól sikerült megcsinálniuk...
     
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem sem sikerül beváltani a party pörgetést. Kivillan zöldre, aztán mire odakattintanék, beszürkül.
     
  10. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Közben rájöttem.
    Az előző hozzászólásban ott a megoldás. :)
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nekem akkor sem. Ha kilépek és vissza. :(
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Gabi :)
    Gratulálok a bónuszokhoz is és az evenhez is :)
    Sajnos látom, ahogy írod és a többiek is a helyzet semmit sem változott az előző eventhez képest, ott is voltak gondok a beváltásnál.
    Kérdeznék valamit, ha szabad :): Az event teljes teljesítésekor elég csak sorban beadni amit kérnek a lámpások ugye? Már nem emlékszem pontosan, hogy hogyan csináltam, pedig fullra kész lett az összes hasonló eventem (nagy nehezen a beváltások miatt.)
    No most azon töröm a fejemet, hogy alakzatokat rakjak-e ki vagy menjek sorban szépen komótosan. Ha van valamilyen ötleted írd meg légyszi, mert tanácstalan vagyok egy kicsit. Köszönöm :)
    PS: még van fél órám, hogy minden a rendelkezésemre álljon amit az eventbe be kéne adnom :)
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Ninett, most én is elég mérges vagyok, mert nekem se sikerült és egy másik alakzatot váltott ki. Most azt csináltam, hogy amikor kész az alakzat amit kinéztem, alul arra rákattintok és nagyon-nagyon lassan húzom jobbra az egeret a beváltásra és így most ott maradt és sikerült.
     
  14. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Igen, volt, hogy ki kellett lépnem, mert nem tudtam beváltani a jutalmat. Gratula! Ma még nem, de holnap biztosan készen lesz, erre az eventre nem akarok sokat áldozni, a kerék meg csak a szokásost adta. Állatozok mindenhol, mert kicsit leapadt a készletem, ahhoz van sok bónuszom. 50 bónuszládát bontottam, sem növényes, sem L-es nem volt benne. Lehet, hogy nem várok ennyit legközelebb. Sok sikert mindenkinek!(megyek locsolni, mert felénk az idén még egy kiadós eső nem volt :( ).
     
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szió Szomszéd!
    Én már addig nem csinálom,ameddig ez ilyen gagyi.... Várok. Termelgetem a gazt addig is. :)
     
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem most így több beadás is sikerült, próbáld ki. Ha végképp eltűnik a gomb, akkor csak kilépek az eventből (nem a játékból) és vissza.
     
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Rendicsek, megnézem. Köszike. :)
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szerencséd, hogy nem makacskodtál tovább. :D:D Már elég jól ráéreztem, ha eltűnik a gomb, akkor kilépek. Ennél úgyse lesz jobb, meg kell szokni. ;)
     
  19. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Megint egy jó eventet sikerült befejeznem.
    Kezdésre a legkisebb kosarat megvettem, pörgettem pár bónuszt.
    [​IMG]
    Sok sikert kívánok mindenkinek akik még ültetnek!
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Vagy megszökni...xD;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.