Visszajelzés Szentjánosbogaras szabadtéri buli eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 9.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Olyat lehet -e hogy nekem csak eggy játék van vissza a 13-ik és mielőtt ezt is befejezném több lámpát kigyujtok és később fejezem be a 13-ast? Köszi
     
  2. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Igen lehet. Sokunk pl. a D3-ast mindig kigyújtja egy alakzat beváltása előtt akkor is, ha az alakzatba nem kell. De ugyanilyen taktikával bármelyik lámpás kigyújtható, amelyiket szeretnéd, akár több is, és miután úgy gondolod mindent kigyújtottál amit szeretnél, akkor ha az alakzathoz való is megvan (látod a zöld pipát rajta), akkor rányomhatsz a jobb oldali befejezés gombra. Beváltod, és az összes lámpa kialszik. Egy új alakzatnál ismét eljátszhatod ezt, egészen a 15. befejezéséig :)
     
    ildiko44, daszi, Fuhur és még 1 ember kedveli ezt.
  3. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Köszönöm szépen a segitséged. Szia
     
    gabianyus kedveli ezt.
  4. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Az utolsó (eddig beadottnál) én is, viszont figyelek a Tökfilkó állatos ládára, mert szeretem az ingyen kapott tenyésztett állatokat, még ha zsákbamacska is. Igaz, több mint 500 gaz kell hozzá, de az valahogy csak akad... Nekem megéri.
    A full teljesítéshez még 4 alakzat hiányzik. Lehet, h. megfogadom azt a tanácsot is, h. a továbbiaknál mindent kigyújtok, ami sátor és termosz (jelenleg sátor 420, termosz 307 db van, biztosan elég lesz a hátizsákokhoz és még marad is), tuti, h. jobban megéri, mint a beváltósdi. Azt még 4-5 évvel ezelőtti TP/CSP viszonyokra találták ki és azóta sem korrigáltak :(
    Bocs, ha most reagálok 1 picit az első lapok gondolataira (korábban nem volt időm, olvasni is csak félkómában):
    nagy valószínűséggel azért "betonosodott be" sokunkban, h. állatok és mamutok a tölgyesre, mert itt előbbiekre +10%, a fákra +5% TP bónusz jár ezen a területen. Az ingyen vizet csak a nagyon kis gazdák használják ki (sztem). Mint sok minden, ez is automatizálódott a gondolkodásunkban, talán már a miértjét is sokan elfelejtették, csak egyszerűen így szoktuk meg és ragaszkodunk hozzá. Egyébként mamutnál igen szép TP-k jönnek le...
    Jó event - rossz event -- megérős - gyenge event --- mindenkinél mást takarnak ezek a fogalmak.
    Én is azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy minden szintnek meg kell adni a maga erősségét. Így az is megvalósul, h. 3-4 eventnél többet a legtöbb gazda nem bír el idővel/energiával/pajtával, és mazsolázik. Akinek pedig módja/kedve/motivációja van, az annyit csinál meg, amennyit csak kedve tartja.
    Valóban, ez egy eventezős játék. Én szeretem a mindig változó feladatokat. Speciel most haragszom a 24 órásra, mert tegnapelőtt vidéken voltam, éjjel értem haza, tegnap dolgoztam és a meló hevében elfelejtettem időben learatni az utolsó kört. Így úszott a java. Mindegy, nem dőlök a kardomba. Ettől függetlenül élvezem a kihívásokat és azok közé tartozom, akik megpróbálnak minden eventet megcsinálni.
    Konkurenciánál van egy játék, ami csak a kincskeresésre van kihegyezve. Kb. 2 hét alatt őrültem bele a monotóniájába. Otthagytam. Egy akkori szomszédom - beszélő viszonyba keveredtünk annak idején - egy évben 1x felhív és közli büszkén, h. hol tart. Neki az a boldogság. Különbözőek vagyunk.
    És igaznak tartom azt is, h. ha valaki 10 évig megmarad 1 játékban, az nem lehet nagyon rossz.
     
  5. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    hát nagyon nem őszinte a mosolyom,de majd leülepedik a bosszankodás:p
    sajnálom,hogy itthon vagyok,de nem tudom most már mikor is kezdjem el az induló eventet,sok a malőrxD
    nem igen tud erre bárki is biztos jó tanácsot adni8)
    átgondolom a játékra fordított időt, pénzt,energiát-.-
    további szép vasárnapot mindenkinek:inlove::inlove::inlove:
     
    Mica67, DevilMókus, -katalinjani- és 6 más kedveli ezt.
  6. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Épp most végeztem a lámpagyújtásokkal, felhő beüzemelve, elfér :) Kihoztam az eventből amit lehetett :)
     
  7. hanna8911

    hanna8911 Utánpótlás-írogató

    Az utolsó ötnél a banán kivételével mindent kiváltottam és így is holnapra kész leszek.

    Ami zavar: többször előfordult, hogy az alakzat pipája megjelenik, azonban mire a beváltás gombra nyomhatnék az nincs sehol. Nagyon kell figyelni merre vezetem az egérkét -aki elég sokszor önálló életre vágyik .. :)
     
  8. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Ma már én sem tudtam tovább húzni a beadásokat,így én is kész vagyok az eventel. Nekem pozitív élmény volt ezen a kis farmon,sok ajándékot sikerült becserkészni. Most megyek felröpire vadászni a strandra.
     
  9. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Legalább nem csak velem történik így! Ez megnyugtató.
     
    Mica67, kutyaszálló, hanna8911 és 3 más kedveli ezt.
  10. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Még egy aratás és megvan a felhőm nekem is, sajnos az elején elnéztem a dolgokat és teljesen kitöltöttem a helyet ami minusz lámpást eredményezett. De azért lassan még meglehetett csinálni.
     
  11. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Ne sajnáld a lámpásokat, ajándékot kaptál érte,még akkor is ha nem vetted észre. Lassabban haladtál, de sokan, szándékosan adtunk be olyan helyre is, amit nem kért az alakzat, a plusz ajándékért.
     
    Mica67, Kuzdern, mingo826 és 6 más kedveli ezt.
  12. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    ezt jól elbénáztam, nem olvastam figyelmesen, ezért minden alakzatot csak egyszer tudtam kiszedni..ezért nem jártam jól...
     
  13. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Az utolsó alakzat beadásánál nagyon meg kellett küzdenem a rendszerrel. Minden lámpás felkapcsolva, zöld pipa rendben viszont jobb oldalon nem volt ott semmi, se a beváltás gomb, se az ajándék képe. Végül kiléptem és vissza, attól rendbejött és végeztem.
     
    mamszi5107, Kuzdern és kutyaszálló kedveli ezt.
  14. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Visszaolvasva itt azt látom, hogy mindnekinek sikerült. Ügyesek vagytok :)
    én a 6. nál járok, nekem nem jön be az 1 területről rengeteg mindent kérő event.
    Nem tudok éjjel nappal itt lenni :) 222 szinten alig alig van event amit teljesíteni lehet csak játékkal.
    Így már nem is tudom mikor volt kész eventem, a FA-fán kívül.
    És így nyílván a játékhoz való kedvem is hasonlóan arányul.
    Szerencsére afelhő semmit nem ad :) így nem bánom ezeket az eventeket. a Tp pont annyit ér nekem mintha tyúkolakat adna.
    kupont titkosakat, Party pörgetést kiszedtem annyi nekem elég is. :)
     
    mamszi5107, Mica67, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Most értem magam utol, vagy titeket...világit minden lámpás, jelzi kész az event gazda...xD
     
    mamszi5107, strawberry49, rozo52 és 10 más kedveli ezt.
  16. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    A:vihar:miatt:elázott:a:gépem:csak:így:tudok:ír:i:sok:irásjel:hiá?yzik:azért:kész:lettem
     
    mamszi5107, Sárika555, kovacstne és 5 más kedveli ezt.
  17. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

  18. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Event kész, felhő beüzemelve. :)
    Felröpikkel kivettem minden plusz ajándékot, még így is maradt 126 termosz, 353 sátor. :)
     
  19. briguka

    briguka Fórummogul

    Szia! Ne bánkódj, kivételesen én mondom, én is 222-es vagyok, szintén sok kudarccal, nekem a FA-s event sem sikerült, mégis elégedett vagyok, mert a titkosokból meglett a hiányzó Mongongo-fa, és a szezonpontokat is sikerült összegyűjtenem reggelre hogy meglett a szurikáta. Én most ilyen "apróságnak" is örülök..
    További jó játékot kivánok Neked - is ...
     
    GA-BI-O-Farm, kovacstne, nyuszi63 és 4 más kedveli ezt.
  20. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Végeztem szép lassan,pedig nem is terveztem a végéig.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.