Visszajelzés Szentjánosbogaras szabadtéri buli eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 9.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Szviki04

    Szviki04 Fórumprofi

    Köszönöm, megvárom a javítást!
     
    -Fülemüle-70 és DevilMókus kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Hűha, és ha már adtam be 2 alakzatot, meg ahová csak felröpik kellenek:sleepy:
    Ugye csak nem vész el :wuerg:
    https://kepkuldes.com/image/ZhcIWg
     
    Melan, -Fülemüle-70 és DevilMókus kedveli ezt.
  3. Bözsi1955

    Bözsi1955 Haladó

    M
    MÁR Én is szállitottam ugye nem fog elveszni?
     
    -Fülemüle-70 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Eddig 2 sátram van, az állatos nem adja jól.
     
  5. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    indíthatnának még egy-két eventet, hogy válogathassunk melyikben szeretnénk játszani
     
  6. barikafarmer93

    barikafarmer93 Járnitanuló

    Sátrat csak fák és növények adnak a szédült szántó területről.
     
    -Fülemüle-70 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. petya2007

    petya2007 Fórum biztosa

    és aki kosarat vett,beadta,stb?
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  8. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Jelzem, hogy ugyanez a helyzet nálam is!
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  9. czcsgyöngy

    czcsgyöngy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Én szegfűvel vártam az eventet. 96-os szinten vagyok, így az a leghosszabb érési idejű növényem. Nemesítettem, így vízzel és sima trágyával megszórva 12 óránál kevesebb idő alatt érik be. Mindkét területen ezt ültettem. A termoszból 99db lett, a sátorból 94db. Azért furcsállom, hogy nem fordítva van az arány, mert a Szédült szántón van egy Pannim és a 14%-os kupám (nincs kiváltva a Tölgyről még a rúna, amivel a kupa mindenhova hatna), a Főfarmon viszont nincs lerakva semmim, ami a felbukkanó tárgyakat ösztönözné. Ezen kívül van egy Alice esésországban felhősorom, de az mindkét területre egyformán hat. Van ötletetek esetleg, hogy mi okozza ezt a fordított anomáliát? Amúgy tetszik az event, azt tervezem, hogy gyűjtögetek mindenből, aztán hét elején vagy vasárnap egyszerre gyújtogatok. Addig pedig jól átgondolom a taktikám, de biztos, hogy ha marad alapanyag, Toma javaslatával élni fogok, hogy mindent kihozzak az eventből, amit csak lehet. A szupertrágya nagyon bíztató. Köszönöm a segítséget a számolóknak és a stratégáknak. Mindenkinek sok-sok sikert kívánok!8)
    Örök elégedetlenkedőknek meg csak annyit üzennék, hogy a saját örömüket veszik el ezzel legfőképp. :p
     
    Ribiszke, Melan, czutika és 3 más kedveli ezt.
  10. Nolwe

    Nolwe Junior szaki

    Szia!
    Termoszból több kell - valószínűleg úgy állították be, hogy nagyobb eséllyel reppenjen fel.
     
  11. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia franyo121!
    Péntekig kibírod valahogy ugye? ;)Akkor lesz újabb :D:D:D.
    No kérem, itt az event, ezt vártam! Hajrá mindenkinek! :inlove:
    Először letermelek mindent, vagy legalább 3/4-ét, aztán kezdem a beadogatást, közben meglesz a hátralék is. :)
    Nem is tudom ti hová siettek? Vagy verseny van? :D
     
  12. cskati01

    cskati01 Törekvő

    Sziasztok!
    Az állatok egyáltalán nem adnak felröppenőt!
     
    GA-BI-O-Farm, milanzs és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  13. blogger55

    blogger55 Haladó

    Ezek szerint van farmaranyfád
     
  14. czcsgyöngy

    czcsgyöngy Utánpótlás-írogató

    Aha, ez logikus. Hogy miért nem gondoltam erre? Köszönöm szépen a segítséget! ;)
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  15. czcsgyöngy

    czcsgyöngy Utánpótlás-írogató

    Nagyon messze jártam tőle, hogy megszerezzem, bár nagyon igyekeztem. Nem tudom, miből gontoltad, de bár igazad lenne. ;););)
     
  16. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Sziasztok!
    Számolgattam, nézegettem a lehetőségeket. Felhőre nem hajtok, mert nem tartom annyira vonzónak (kinek a pap, kinek a papné).
    Így rámentem a titokcuccokra (kb. 4-5 minta van, ahonnan titokcuccot lehet kivenni). Plusz a 12-es mintára, mert bónuszláda. Megfuttattam a számokat, beütemeztem a termelést. Csak nekem jött ki 4300 e-növény? Furcsálom, hogy 6 aratásból meg lehet csinálni a titokcuccokat, de bár nekem lenne igazam és tényleg ennyi termés kellene hozzá. (mondjuk lehet logikus is, mivel csak az event fele van meg ezekkel kb.)
    Felröpikkel nem nagyon vagyok a helyzet magaslatán, mivel tudtam nem fullozom az eventet, nem 1x1-eztem le a területeket, így 2x2-őn termeltem a szegfűt.
     
    Melan kedveli ezt.
  17. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    hát én ezt nem értem. Megcsináltam 3 mintát ki is pipálta de nem vettem észre hogy kaptam volna valamit érte. Pedig megvolt a beváltás is. Majd kiléptem és most visszaléptem a játékba, egyetlen egy sincs kipipálva a beadott tárgyak elvesztek, nincsenek meg, és összesen négy lámpás világit. Lehet hülye vagyok hozzá? Miért nincs egy kész se kipipálva? Vagy hogyan működik ez a játék most? Megcsináltam az elsőt a harmadikat és az utolsót a 15-iket. És azt mutatja hogy nem csináltam meg egyet sem


    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 10.6.20
  18. barikafarmer93

    barikafarmer93 Járnitanuló

    Többen is jelezték, hoyg nem működik a játék, hasonló hiba van mint nálad, a moderátorok szóltak a fejlesztőknek, most dolgoznak a hiba javításásn, addig kértek, hogy ne adjunk be semmit.
     
    Melan, -ágianyu33- és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  19. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Olvastam a hibáról, csak 1 kérdés...
    Megcsináltam az első alakzatot, tudom égve maradnak a lámpások a hiba miatt, viszont nem pipálta ki az első teljesített feladatot, így nem kaptam meg a matricám...:sleepy:
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/image/nL4
     
  20. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Többször volt már arról szó, hogy ki mikor pörget. Nem sokan vannak azon Gazdák, kik kezdéskor pörgetnek. Nos, én az első aratás után szoktam. Teszem azt azért, mert így a 6 óra alatt legalább négyszer tudok aratni. Most is sikerült a sima pörgetésből 6 órás bónuszt kipörgetnem aránylag hamar. Ki is használom, szépen gyarapszik az e.növény! :) Beadni még semmit nem adtam be, de eljön annak is az ideje. Akadnak kezdéskor gubancok, így inkább kivárok!
    Sikeres és élvezetes játékot kívánok Mindenkinek! :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.