Visszajelzés Szerelemmel teli levegő - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 9.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Goran

    Goran Fórum hercege

    Szia, és most esetleg várható-e szuper akciós nap, már benne vagyunk az 1-2 nappal előttében :p
     
    GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Már itt #1 az ismertető! ;)
     
    Sali~*.*.*, GA-BI-O-Farm és Goran kedveli ezt.
  3. Goran

    Goran Fórum hercege

    Szia, köszi, ezt láttam, de a másikról semmi hír, bár az is lehet hír, hogy nincs :eek:o_O
     
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Gondolom az egy tápost vártad. Erről sajnos nincs hír.
    Pontosan emiatt betereltem a 60 kétéltű jelvényhez a békákat, a 30 db ízeltlábúakhoz a pillangókat és a méheket, valamint a 30 db. madarak jelvényért a kacsákat.
    Sok sikert, nagy ugrásokat kívánok az eventezőknek.;)
     
    stb_farmer, szöszi50, Sali~*.*.* és 3 más kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Érdemes figyelni a hét további napjainak bejelentéseit a központi részen a fórumban.

    Ha lesz ilyen akció, akkor ott lesz hír.

    Mivel a hétvégi tenyésztési küldetéses event több napos most is, az akció meghirdetése lehetséges lehet a köztes napokban is.
     
  6. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Ha már így az ölünkbe hullott ez a szuper akciós nap, le is zavartam az eventet, beüzemeltem a szép, virágszobros felhőt.
    :inlove:
     
    stb_farmer, szöszi50, cirmi54 és 3 más kedveli ezt.
  7. Goran

    Goran Fórum hercege

    Szia, én is megörültem neki, le is zavartam hasonló sebességgel, majd amikor a felhőre tettem volna ki a dekorokat, rájöttem, hogy az előző két dekor fent csücsül a második gyopáros felhőn, ráadásul lejárt és reggel indítottam, úgyhogy tessék engem megdícsérni, milyen ügyes vagyok! :music::(:wuerg:
     
    szöszi50, cirmi54, vihence és 3 más kedveli ezt.
  8. retek.katalin

    retek.katalin Fórumlakó

    Nagyon örültem az 1 tápos tenyésztésnek :) Köszönjük! Esetleg valaki meg tudná jósolni mit tenyésztünk legközelebb?
     
    szöszi50, erzsike511 és Kuzdern kedveli ezt.
  9. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    event kesz. Felho aktivalva
     
    cirmi54 kedveli ezt.
  10. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Mindhárom hétvégén végig csináltam az evntet.Most fejeztem be a mait.A felhőt nem tudtam beüzemelni,mert a Csodás katicabogár kitehető nincs meg :(
     
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Javaslom, keresd, nézd át a legutóbbi eventes felhősort, felhősorokat a paszulyon.

    Akik kerestették a dekorokat, valamennyiüknél egy nem tematikus felhősoron landolt a tenyésztéses felhősorra illesztendő tematikus dekor.

    Ne az egész paszulyt vizsgáld, csak az utóbbi eventek sorait szemlézd, kérlek.
     
    szöszi50, -Böcsi-, cirmi54 és 3 más kedveli ezt.
  12. agi770

    agi770 Törekvő

    Köszi a tippet, én is ott találtam meg szegényt!:)
     
    szöszi50, cirmi54 és Enike** kedveli ezt.
  13. soresne

    soresne Fórumgróf

    Köszönöm szépen. Átpásztázom :)
    Megtaláltam : én balga kiraktam egy felhőre :sleepy:
     
    Utoljára szerkesztett: 24.2.23
    inanna11, szöszi50, cirmi54 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Rózsa1950

    Rózsa1950 Fórum-zöldfülű

    szia! bocsánat, de én sem találom a hétvégi event felhősor kitevőit! Előre is köszönöm!
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  15. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok.

    Event kész, felhő beüzemelve.
    Örülök az 1 táposnak, így tudunk kicsit spórolni.
    1 Ízeltlábú jelvényem maradt.
    4 alap méhből sikerült 1 Mézes méh. :)
    A farmpengős tenyésztésnek köszönhetően sikerült kiváltanom a Virágcsokor dekort ( 1 órás farmmunkás kupont ad ) .
    Titokólak kirakva.
    Hasonló jókat kívánok Mindenkinek, sok szerencsét, nagy ugrásokat!
     
    inanna11, Kuzdern, cirmi54 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, nézd át a felhősorokat, az utóbbi eventek felhősorait a paszulyon.
    Az első két oldal felhősorai lehetnek, melyeken ezek a dekorok szerepelhetnek. Főleg azok, melyek nem tematikusak, vagy részben tematikusak.

    Ha megszerezted mindhárom küldetésben a tárgyakat, akkor a farmodon vannak.

    Pontos nevet írj a dekor menü - bal oldal, váza ikonnál - keresőjébe, ott is lehetnek.

    A moderátori segítség a help, segítségkérő topikok egyikében történik. A csevegő topik első hozzászólásában linkkel szerepelnek ezek a részletek.
    Használd, ha nem sikerül a nyomozásod.

    Ne feledd, a segítségnyújtáshoz szükség lesz a farmod azonosító adatpárjára. (farmnév és az ID-szám). Ezek nélkül nincs mód az ellenőrzésre.

    Az azonosító adatok a kliensben a beállítások menü felső részén találhatók! Onnan másold ki, legyél szíves!

    DE! Mielőtt ellenőrzést kérsz, magad is nézd végig a farmodat, hová tehetted ki a tárgyat.
    Dekoros területek, benne a Múzeum tároló, de a paszuly összes felhősor kategóriájában az első 2 oldal felhői is segíthetnek.
     
  17. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Felhőn csücsülnk a kitehetők! xD
    Üdv. Mindenkinek! :)
     
  18. Laro-che

    Laro-che Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Múlt hét végén nem kaptam meg a csodás katicabogarat, pedig teljesítettem a feladatot! Most emiatt ugrott a felhősorom. Valaki esetleg utána tudna nézni, vagy hová írjak ezügyben?
    Köszi.
     
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A csevegő első posztjában minden alkalommal szerepel ez a bekezdés, ami a segítségnyújtáshoz vezet:


    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:

    Legyél szíves eszerint intézd a gondodat!
     
  20. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    Event letudva,felhő beüzemelve ! 8) Jó kis event volt ez, sok csillagot lehetett vele szerezni.:p
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.