Visszajelzés Szerencsés nap csevegő (Telihold event)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 7.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Nem lehet kitenni.

    Más be tud lépni a farmra? Az én bárányaim csak 55%-ig hajlandók tolni a talicskát.:cry:
     
    Melan, kissme6, Gio és 4 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lassú nagyon .... akadozik ... de nálam megy ;)
     
  3. andycyca87

    andycyca87 Fórumszaki

    Szia! Ez nálam is többszöri jelenség, csak ma :cry: A virág is sokáig pörög :D, de még játszható kategóriában van xD
     
  4. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Gondolom nem véletlenül kaptuk ezt a kis plusz hozamot, lehetőséget adtak a pajtánk feltöltéséhez, szükségünk is lesz rá a Halloween eventnél. Szerencsére nekem már csak 1 befejezetlen rémséges gazdakörim van, így teljes gőzzel a feltöltésre fogok koncentrálni.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    No lám no lám .... Én is így gondolom ... De vajon mindenre egyformán koncentráljunk ? :music: vagy valamit részesítsünk előnyben ?
     
    Peszi2, _Cygnus_, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Egy órája az enyéim is elakadtak a talicskával. Utána magukhoz tértek. Igaz elővettem a konyhakést.
     
    ursa11, potyi120, Peszi2 és 12 más kedveli ezt.
  7. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sajnos erre nincs infóm, pedig jó lenne tudni mivel készüljünk jobban;)

    Na, bakker.....szegény bárányokat jól megijesztetted, gondolom bebújtak félelmükben a puccos házba és jól kiszúrnak Veled, odapakolják a 6-os ikreket, csak győzd szétválogatni a pirosat a rózsaszíntőlxD:p
     
    Utoljára szerkesztett: 7.9.16
    Peszi2, Kata_rzis, -kaktuszable- és 10 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akkor hagyatkozzunk a saját megérzésekre ... mindig ültetés előtt ;)
     
    Peszi2, _Cygnus_, bindi5454 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Sziasztok!

    A teliholdas event - Szerencsés nap - kiírásában az elmúlt 2 napban 5x történt módosítás!
    Ahogy időnk engedi, megpróbáljuk követni az épp aktuális állapotot.

    Kérünk mindenkit, folyamatosan figyeljétek az event-ismertetőt, hogy a változások miatt ne legyenek félreértések!

    Mindig az éles eseményben látható, érzékelhető dolgok a mérvadók. Holnap a kezdésnél már látunk, tapasztalunk mindent.

    Megértéseteket kérjük és köszönjük!
     
    emocy91, times84, Peszi2 és 26 más kedveli ezt.
  10. Több helyen néztem de nem találom!
    1*1-en hány növény ültethető pontosan a teliholdas területen.
    Valaki tudja?
    A sűrű programom miatt nagyon meg kell terveznem az ültetést és aratást.
     
    Peszi2 és bindi5454 kedveli ezt.
  11. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Akkora a területe mint a főfarmé
     
    Peszi2, -kaktuszable-, kissme6 és 4 más kedveli ezt.
  12. Köszönöm.
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  13. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Ugyan akkora mint a fő farm, tehát 202 1x1
     
    Peszi2, -kaktuszable-, _Cygnus_ és 2 más kedveli ezt.
  14. Neked is nagyon köszönöm.
     
    csopke1, bindi5454 és -Encyberama- kedveli ezt.
  15. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Mind a 3 méretű területre 1 db-ot vetsz el de kivételesen most 3 db-ot kapsz az 1*1 területre, 1*2-re 5db, 2*2 területre 8 db, de ha előtte megeszed a répás almást akkor az plusz 2+2 db-bal növeli a mennyiséget. Így 1*1 talajon 2 éjszaka meg lehet termelni a 8 órást, és 1- másfél nap alatt az 5 órást és még bőven jut idő a többi rémséges növényt is nyomatni, részben a felröpik miatt, valamint a Halloween eventre előre dolgozni. Gondolom az idén sem marad el.
     
  16. csepcsányi

    csepcsányi Járnitanuló

    Sziasztok! A Tavaszi nagytakarítás event szintén csak a teliholdas területen adta a röpit, 308 db. kellett az event teljesítéséhez és emlékeim szerint ez gond nélkül sikerült.

    Pedig...Akkor a teliholdas terület és az event néhány perc elcsúszással kezdődött.
    Annál az eventnél előbb megnyílt a temető de még nem indult el az event. Sokan, többek között én is :Dsikeresen learattam, persze röpi nem jött egy szál sem, csak utána jöttem fórumot olvasni, hogy akkor most mi is van. Erre figyeljünk oda majd, nehogy-netalán-tán...:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 7.9.16
    emocy91, Magdusnéne, Peszi2 és 7 más kedveli ezt.
  17. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Ez elég fura, nálam még nem aktív a teliholdas farmterület. Most már ez is szerverfüggő?
     
  18. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Egy démonival ki lehet majd próbálni, legfeljebb nem hat, és akkor a további ültetéshez nem használjuk. Annyit megér, szerintem, ha nincs egyértelmű válasz a moderátoroktól.
     
    Gio és Leho69 kedveli ezt.
  19. csepcsányi

    csepcsányi Járnitanuló

    Szia, nem-nem, amit leírtam akkor történt, a tavaszi nagytakarítás event-nél.
    Viszont nem árt majd ha a megszokottnál jobban odafigyelünk holnap. A modik jelzik majd ha elindult az event és csak akkor aratni a teliholdast!
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok RémGazdák:)

    [​IMG]
    Akinek felhősorra fáj a foga , 11 óránként aratható : 8750 csp:D
    Vagyis naponta :17.500 csp! :inlove:
     
    Peszi2, Cyra65, szoszimo92 és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.