Visszajelzés Szerencsés nap csevegő (Telihold event)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 7.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

  2. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Ha Telihold vagy területek 1x1-be,akkor valóban akadozik gép. Birkák lusták betöltésnél!:p
    Erre írtam már sokszor,hogy vetésnél szóró, locsolásnál kanna áll a levegőben. Aratásnál meg borzalom lassú,mert várakozásra kényszerít.:oops:
    Én még választ nem kaptam,hogy ennek mi lehet az oka,de remélem,hogy most Te kérdezed és így titokra fény derül végre.xD
     
  3. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Az event még el se kezdődött, csak a fejetlenség!
    Azt mondják, ha vacak a főpróba, jó lesz a premier!!
    No! Majd meglátjuk! xDxD;)
     
    Peszi2, pukinyúl, Cyra65 és 8 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Majd kapcsolok néhány lámpást ha holdfénye nem lenne elég ;)
     
    bindi5454 és osztrak12 kedveli ezt.
  5. [Lacko]

    [Lacko] Fórum ezredese

    Ha jól számoltam - frissítés után:
    Alkonyi árnyvirág: 1.100db
    Pöttyös horrorka: 2.240db
    Holdféreg: 200db
     
    Magdusnéne, Peszi2, helena64c és 14 más kedveli ezt.
  6. szoszimo92

    szoszimo92 Haladó

    Nagyon köszi, hogy kiszámoltad!! :)

    Hát kíváncsi leszek, milyen lesz. Olyan jó lenne megszerezni a felhősort; remélem sikerül megtermelni a szükséges növénymennyiséget (ki tudja, még lehet, hogy szükség lesz a kis űrlényektől kapott töklekvárokra :D) és a felröpivel sem lesz gond.
     
    Peszi2, bindi5454, Gio és 7 más kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Azért inkább csatnival számolj, az árnyvirág 2 körrel bőven megvan , a horrorka 3 kör, 1*1-en csatnival, ami necces inkább a felröpi :)
     
    Peszi2, magdi06, bindi5454 és 8 más kedveli ezt.
  8. szoszimo92

    szoszimo92 Haladó


    Köszi a tippet! :) Először szerintem megpróbálom a töklekvárral, hátha tudok azzal is jól haladni, mert csatniból kevesebb van a kamrámban, mint töklekvárból.


    Azt esetleg nem tudja valaki, hogy mennyi földterület fér el a teliholdas farmon? :)
     
    Peszi2, bindi5454, Gio és 2 más kedveli ezt.
  9. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    202, mint a főfarmon.
     
    Peszi2, _Cygnus_, bindi5454 és 4 más kedveli ezt.
  10. szoszimo92

    szoszimo92 Haladó

    Köszönöm szépen a választ! :)
     
    Peszi2, mebajah, bindi5454 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Nekem tetszik az event, a növények letermelése nem jelenthet gondot, a megnövelt terméshozamokkal végképp, a hosszabb gaz két éjszaka megvan, a rövidnek is elég 3 kör csatnival, gyakorlatilag 1 nap:)

    Egyedül a felröpi a kérdéses, Nócihoz hasonlóan én sem tudnám megmondani mit vetettem utoljára, erős a gyanúm hogy csak egy 4 órás növényt:D na sebaj majd belehúzunk ezen a fronton.

    A felhő paraméterek jók a nehézségekhez képest, BTP-t és CSP-t nagyon szépen adja, és nem 12 órás, hip-hip-hurráxD A plusz csillagok nagyon jól jönnek mindig, ezzel a 30-al meg is lesz az 500, már melegitem a helyet a vadasparknak:D:p

    Kedves Szomszéd, nehogy már kihagyjunk egy ilyen potya felhőtxD Napi szinten 17500 CSP, egy év alatt 6.387.500 CSP, 1:2-ben pajtaértékre konvertálva 12 millió körül van a következő évi TOP-ba:D:D Na jó, apró szépséghiba, hogy már semmi nincs a piacon 1:2 arányban:sleepy: na maradjunk 9 milliónál:music:
     
    emocy91, Peszi2, csio70 és 10 más kedveli ezt.
  12. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa


    Nagyon szaporodó férgekkel állunk szembe.150 db féreg helyett 4 óra alatt már 200 db-ot kér röppentyűbe. Ha így haladunk,akkor férgek létszámát emelik-emelik a csillagos égig,de adogatásukat elfeledik.:music:Aztán a jó eventtel a 2 szék közül a földre esünkxD és mehetünk panaszra holdfényhez,de nem Holdfényhez.xDxD
     
    _Cygnus_, bindi5454, teréz65 és 4 más kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Igen persze a töklekivel is lehet haladni, főleg hogy adtak +1 termést , viszont gondolni kell a későbbiekre, mert elég keserves néha azon az 1 kis területen 1 nap alatt jelentős mennyiségű gazt termelni, most lesz jópár napunk, én biztos jól kihasználom:)
    Amennyiben csatni gondod van küldj egy baglyot, ma még van 1 ajándékozási lehetőségem, ez a farmnevem is ;)
     
    Peszi2, csio70, _Cygnus_ és 6 más kedveli ezt.
  14. szoszimo92

    szoszimo92 Haladó

    Ha már a terméshozamot emelték, hátha a felröpi is jobban fog jönni, elvégre most csak a teliholdas farmon lehet őket gyűjtögetni. :music: Bízzunk benne. :)


    Köszi a felajánlást! :)
     
    Peszi2, bocsinet, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  15. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia:)
    Na ne márxD Ennyire érzékeny pontra tapintani:p;) Tessék elmenni a fenébe:inlove:
     
    -kaktuszable-, Peszi2, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
  16. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Na nehogy már ezen múljon kérem szépenxDxD Remélem a farmneved is ez, és nincs még egy belőled, mert akkor rossz helyre ment a csatni:D:D

    Tudom én hogyan lehet motiválni:D:D
     
    -kaktuszable-, Peszi2, bindi5454 és 7 más kedveli ezt.
  17. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Na... ne fesd már az ördögöt a falra, mert a végén még tényleg nyürrögésbe megy át a topik:oops::p én még a 200 felröppenővel is vidáman várom az eventet:p
     
    csepcsányi, -kaktuszable-, Peszi2 és 6 más kedveli ezt.
  18. szoszimo92

    szoszimo92 Haladó

    Nagyon köszönöm azoknak a gazdáknak, akik átdobtak egy-egy csatnit a kerítésen, nagyon kedves volt tőletek! :inlove: :)
     
    -kaktuszable-, Peszi2, csio70 és 6 más kedveli ezt.
  19. Anikó2014

    Anikó2014 Fórummogul

    valóban. a 200 felröpi se sok :D sz.tem 2 nap alatt összejön az :D
     
    Peszi2, iboly54 és bindi5454 kedveli ezt.
  20. Mindenkinek NAGYON köszönöm a gyors választ.
    Valamikor holnap este hozzátudok fogni az eventhez, ha nem jön közbe pozitív dolog.
    Mindenkinek sok felröpit és gyors megoldást kívánok.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.9.16
    Peszi2, nyuszika215, Meellcc és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.